برقچی و شاتل

شرکت اینترنتی و اپراتور ارتباطات ثابت شاتل (Shatel) که در زمینه اینترنت پرسرعت ADSL2، PTMP، VDSL2، موبایل دیتا و بسیاری دیگر فعالیت می‌کند، امکان بهره‌مندی از خدمات خود را در سراسر ایران فراهم کرده است. این شرکت سرویس‌های خود را در قالبFair و FairLight ارائه می‌دهد که باتوجه به قیمت خدمات در دو گروه نقره‌ای و برنزی ارائه می‌شوند.

امکان بهره‌مندی از پهنای باند گسترده با سرعت بالا، کیفیت عالی، دسترسی آسان به خدمات، قیمت به صرفه برای مشترکین اداری و خانگی از جمله ویژگی‌هایی است که افراد را به خرید این سرویس‌ها ترغیب می‌کنند. خدمات موبایلی و تلفن ثابت این مجموعه بسته به زمان، حجم و قیمت بایکدیگر متفاوت‌اند که این امر دامنه انتخاب مصرف‌کنندگان را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. خبر خوب این است که شرکت برقچی نیز نمایندگی فروش اینترنت و خدمات شاتل را برعهده گرفته است. بنابراین شما می‌توانید از طریق فرم پایین صفحه جهت خرید و استفاده از سرویس‌های مختلف این اپراتور اقدام کنید.

خدمات شاتل

اینترنت پهنای باند اختصاصی

خدمات پهنای باند اختصاصی اینترنت شاتل امکان برقراری ارتباط باکیفیت را برای سازمان‌ها و دفاتر انتقال داده (PAP) و ارتباطات ثابت (FCP) فراهم می‌آورد. این سرویس امکان بهره‌گیری در بسترهای وایرلس و فیبرنوری را داشته و پاسخگوی نیاز کسب‌وکارهای مختلف خواهد بود.

مشاهده بیشتر

تلفن ثابت سازمانی

راه‌اندازی آسان، کاهش هزینه مکالمات، پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته، امکان انتخاب شماره دلخواه و ذخیره شماره‌های تماس سازمان، برقراری تماس‌های همزمان و عدم نیاز به هزینه‌های نگهداری از جمله مزیت‌های استفاده از تلفن سازمانی شاتل است.

مشاهده بیشتر

اینترنت پهنای باند ویژه

با استفاده از این سرویس پرداخت‌ها براساس میزان مصرف انجام می‌شود. بنابراین برای مراکزی همچون آموزشی، درمانی، هتل‌ها و استارت‌آپ‌ها که نیاز به دسترسی 24 ساعته اینترنت دارند کاملا مناسب است. سایر ویژگی‌های این سرویس مشابه با خدمات پهنای باند اختصاصی می‌باشد.

مشاهده بیشتر

ارتباط نقطه به نقطه

سرویس اتصال نقطه به نقطه (VPN، MPLS، VPLS) از جمله راهکارهای پهنای باند شاتل است که جهت ایجاد شبکه‌های مجازی برای برقراری ارتباط دو یا چند نقطه از مرکزی به مرکز دیگر طراحی شده است. این سرویس اتصالی ایمن، پایدار و اختصاصی را برای دفاتر و شعب سازمانی ایجاد می‌کنند.

مشاهده بیشتر

راهکار های سازمانی شاتل موبایل

شاتل یکی از اهداف تجاری خود را براساس ارائه خدمات مبتنی بر سیم‌کارت و بهبود سرویس مخابراتی همراه تنظیم نموده است. از این‌رو، سرویس شاتل موبایل راهکارهای پایه و پیشرفته‌ای را جهت سفارشی‌سازی و پاسخگویی به نیاز مشتریان خود ارائه می‌کند.

مشاهده بیشتر

راهکارهای مرکز داده شاتل

شاتل با در اختیار داشتن بهترین زیرساخت‌های مراکز داده و بیشترین میزان پهنای باند کشور موفق شده است تا خدمات مرکز داده‌ها را با کیفیت مثال زدنی در اختیار شرکت‌ها و سازمان­‌ها قرار دهد. خدمات میزبانی سرور این سرویس در فضایی کاملا استاندارد و ایمن صورت گرفته در سازمان‌ها و مراکز آنلاین کاربرد دارد.

مشاهده بیشتر

مشاوره و خدمات شاتل

جهت دریافت مشاوره خرید سرویس‌های شاتل با شماره 35000020-021 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید. در تمام روزهای هفته با افتخار پاسخگوی شما هستیم.