“به مشتریان خود نزدیک شوید، آنقدر نزدیک که نیازشان را قبل از اینکه خودشان تشخیص دهند پاسخ دهید!” (استیو جابز)

فروشگاه برقچی با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در قلب بازار تجهیزات شبکه ایران ، خیابان لاله زار تهران ، برای صاحبان مشاغل و آن دسته از مشتریانی که خرید تجهیزات شبکه و برقی مورد نیاز خود را به صورت حضوری از فروشگاه های واقع در خیابان لاله زار تهران انجام می دهند ، تبدیل به برندی نام آشنا شده است. همزمان با گسترش فعالیتمان به صورت حضوری در لاله زار ، بر آن شدیم تا با پیشرفت تکنولوژی و کسب و کارهای آنلاین ، خود را به روز و همگام با خواسته مشتریان و دنیا پیش بریم و فروشگاه اینترنتی را در سال 97 راه اندازی و از همان روز به بهترین شکل ممکن و با پیشرفت قابل توجهی در حال پیش رفتن به سمت جلو هستیم و یکی از آرمان های برقچی رسیدن به نقطه اوج فروش آنلاین تجهیزات شبکه در کشور می باشد.

برقچی برای جلب اعتماد هرچه بیشتر مشتریان اقدام به اخذ مجوزهای مورد نیاز برای کسب و کارهای اینترنتی نموده تا مشتریان برقچی با خیالی آسوده و راحت اقدام به خرید به صورت آنلاین نمایند . مشتریان با خیالی آسوده از اصالت کالا و سلامت کالای دریافتی ، پشتیبانی فروشگاه در صورت بروز مشکل و تعویض و استرداد محصولات معیوب اقدام به خرید نمایند.

 

با وجود اینکه امروزه بسیاری از فروشگاه های اینترنتی ، امکان خرید حضوری را برای مشتریان خود فراهم نمی کنند و برخی سایت های همکار اساسا محلی برای مراجعه مشتری ندارند، سیاست کاری مجموعه “برقچی” همواره بر احترام به حقوق مشتری بوده و از این رو علیرغم اخذ همه مجوزهای لازم برای فروش آنلاین انواع تجهیزات شبکه و برقی پذیرای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند خرید خود را به صورت حضوری انجام دهند نیز می باشد. فروشگاه “برقچی” واقع در بزرگ ترین مرکز تخصصی خرید و فروش تجهیزات شبکه و برقی در کشور “خیابان لاله زار تهران” ، به نشانی (تهران – لاله زار جنوبی – پاساژ بوشهری – طبقه اول – واحد ۸۸) و در ساعات کاری آماده ارایه محصولات خود می باشد؛ البته به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه توصیه می کنیم خرید خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان برقچی میتوانید با شماره 35000020-021 تماس حاصل فرمایید.

مجوزهای کسب و کار اینترنتی و کشوری فروشگاه برقچی را میتوانید از بخش زیر مشاهده کنید.

logo-samandehi