فیس بوک کاربران آیفون را از حساب کاربری‌شان خارج کرد

فیس بوک کاربران آیفون را از حساب کاربری‌شان خارج کرد

فیس بوک از جمعه شب شروع به خارج کردن کاربران آیفون از حساب کاربری‌شان کرده و آن‌هم بدون هیچ توضیحی که به نظر می‌رسد افرادی که از اپلیکیشن فیس بوک روی پلتفرم iOS استفاده می‌کنند این اتفاق برایشان افتاده است. کاربرانی که سعی در ورود مجدد داشتند، متوجه شدند مشکل پابرجاست و حتی افرادی که از ورود دو مرحله‌ای با استفاده از پیامک نیز بهره می‌برند با همین مشکلات روبرو شدند.

 

براساس پست‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی بسیاری از افرادی که احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کرده‌اند در نهایت می‌توانند دوباره وارد حساب کاربری خود شوند، اما ارسال کدهای پیام کوتاه بسیار کند است و برخی از آن‌ها مجبور شده‌اند تا تصاویر مدارک شناسایی خود را بارگذاری کنند تا بتوانند دوباره وارد حساب کاربری خود شوند وبه آن دسترسی پیدا کنند.

سخنگوی فیس بوک این جمله را به رسانه‌ی Engadget گفته است:

ما می‌دانیم که برخی از کاربران در حال حاضر در دسترسی به فیس بوک مشکل دارند. ما در تلاش هستیم تا هرچه سریعتر اوضاع به حالت عادی برگردد.

باید منتظر ماند و دید این مشکل به فیس بوک مربوط است یا اینکه غول شبکه‌های اجتماعی در حال انتقام گرفتن از اپل به خاطر مشکلات اخیر است. البته شاید یک مشکل ساده در سرورهای این شرکت باشد و باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد.

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها