گوگل از به روزرسانی جدید «Workspace» خبر داد!

به روزرسانی جدید «Workspace»

شرکت گوگل خدمات کلود و نرم افزارهای مجموعه Workspace به روزرسانی‌ کرد. از جمله به روزرسانی جدید Workspace، ارتقاء نتایج جستجو در گوگل است.

به روزرسانی جدید «Workspace»
به روزرسانی جدید «Workspace»

به گزارش سایت برقچی، از جمله دیگر تغییرات دیگر آن، افزوده شدن امکاناتی در بخش کاربرگ‌نگار یا همان worksheet writer است. در کاربرگ‌نگار، کاربران قادر به تغییر اندازه پنل کناری ویرایشگر جدول محوری خواهند بود. این ویژگی جدید خصوصاً زمانی که نام ستون‌ها یا فیلدها بیش از حد طولانی باشد و کاربر بخواهد کل متن را ببیند بسیار مفید است.

شرکت گوگل اعلام کرد، علاوه بر همه این‌ تغییرات، برای بهبود نتایج جستجو هنگام دسترسی به سرویس ایمیل از طریق وب، از اطلاعات بخش جستجوی اخیر کاربران در جیمیل استفاده خواهد کرد.

این به روزرسانی، نتایج را در بخش خدمات جستجوی جیمیل، مرتبط‌تر و متنی‌تر می‌کند. در به روزرسانی جدید Workspace، کاربران در صورت ارائه فایل یا پیوستن به جلسه‌، قابلیت به اشتراک گذاری فایل از طریق چت درون جلسه با شرکت کنندگان در جلسه به راحتی امکان‌پذیر است.

آنها با این کار، به همه یا تعدادی از شرکت‌کنندگان در جلسه می‌توانند امکان دسترسی به یک سند، فایل صفحه‌گسترده یا ارائه را بدهند. در این صورت تمامی افراد حاضر در جلسه نیز قادر به همکاری با یکدیگر در حین گفتگو هستند. البته این به‌روزرسانی‌ جدید تا ۱۵ روز کاری آینده برای همه کاربران Workspace و G Suite در دسترس قرار خواهد گرفت.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها