قیمت تلفن‌همراه به ارزان‌ترین نرخ ۶ ماه اخیر رسید!

کمیسیون تنظیم بازار موبایل قیمت تلفن همراه به ارزان ترین نرخ ۶ ماه اخیر رسید

رییس کمیسیون ساماندهی و تنظیم بازار در انجمن واردکنندگان خبر از ارزان شدن قیمت موبایل و رسیدن به ارزان‌ترین نرخ خود در ۶ ماه گذشته در بازار ایران داد.
رضا قربانی با اعلام اینکه کالاهای خریداری شده توسط انجمن واردکنندگان با ارز تخصیص داده شده ۲۶ هزار تومانی از دولت بالاخره به بازار تزریق شده است می گوید که حالا می‌توان ادعا کرد نرخ موبایل به ارزان‌ترین حالت خود طی شش ماه گذشته در بازار کشور رسیده است. او روزهای آتی را بهترین فرصت برای خریدن موبایل با قیمتی مناسب می‌داند و باور دارد که خریداران می‌توانند در شرایط کنونی با قیمت مناسبی موبایل بخرند.
قربانی در همین رابطه گفت که موبایل بین ۱۵ تا ۲۰ درصد نسبت به روزهای گذشته ارزان شده است: «این ارزانی در گوشی‌های پرچمدار که قیمت چند ده میلیون تومانی بسیار بیشتر هم به چشم می‌آید ولی خوشبختانه باید بگویم شامل تمام گوشی‌ها اعم از اقتصادی و پرچمدار شده و باعث شده که گوشی‌های میان رده نیز خوش قیمت‌تر شوند و مردم بتوانند خریدهای مقرون به‌صرفه‌تری را در زمینه بازار موبایل تجربه کنند.»
قربانی با اشاره به چند مدل گوشی پرفروش و محبوب در بازار و تفاوت قیمت آن‌ها با نرخ هفته گذشته‌شان، می گوید که فروشگاه‌های اینترنتی نیز قیمت‌های جدید را ارائه داده‌اند و هم‌اکنون هم بازار فیزیکی و هم بازار اینترنتی موبایل به سمت کاهش قیمت‌ها حرکت کرده است.

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها