تلکام ۹۹ از ۵ تا ۸ اسفند در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد

تلکام ۹۹ از ۵ تا ۸ اسفند در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد

نمایشگاه بین المللی مخابرات و فناوری اطلاعات ایران(تلکام) از تاریخ پنجم اسفند تا هشتم در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله برقچی، در تاریخ ۳ و ۴ اسفند نمایشگاه بومی‌سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد و پس از آن تلکام ۹۹ با شعار عرضه و تقاضای فناوری برای جهش تولید شروع به کار خواهد کرد. با وجود شیوع ویروس کرونا تمامی رویدادهای مهم ICT در جهان و ایران به صورت آنلاین برگزار شده اما با وجود عدم واکسیناسیون سراسری سندیکای صنعت مخابرات ایران تلاش دارد تا این نمایشگاه را به صورت فیزیکی برگزار کند.

این سندیکا طی نامه‌ای به وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری، معدن و تجارت و همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی از همگی خواسته تا ضمن شرکت در این نمایشگاه قابلیت‌های بخش فاوا را در بخش های فروش و عرضه به نمایش بگذارند.

پیش از این سرپرست معاونت نمایشگاهی اعلام کرده بود با توجه به موافقت وزارت بهداشت و هماهنگی با ستاد ملی کرونا برپایی نمایشگاه به صورت فیزیکی منع قانونی نخواهد داشت. همچنین شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی اعلام کرده در تلکام ۹۹ کلیه پروتکل‌های بهداشتی با تایید ستاد ملی کرونا ابلاغ و اعمال خواهد شد.

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها