ردیف نام محصول قیمت محصول موجودی برند آخرین بروزرسانی خرید
1

روتر میکروتیک مدل RB2011UiAS-IN

3,800,000 تومان قابل خرید 5 روز پیش
2

روتر میکروتیک hEX Lite مدل RB750r2 - با گارانتی برقچی

1,690,000 تومان قابل خرید 1 ماه پیش
3

روتر میکروتیک RB3011UiAS-RM

9,700,000 تومان قابل خرید 1 روز پیش
4

روتر میکروتیک مدل RB951Ui-2HnD - گارانتی 12 ماهه شرکتی

2,650,000 تومان قابل خرید 2 روز پیش
5

روتر میکروتیک مدل RB951Ui-2HnD - 18 ماه گارانتی پارس ارتباط

2,450,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
6

رادیو وایرلس میکروتیک SXT SA5 - گارانتی 1 ساله برقچی

3,600,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
7

روتر میکروتیک مدل hEX S-RB760iGS

4,600,000 تومان قابل خرید 1 روز پیش
8

اکسس پوینت میکروتیک مدل cAP Lite

1,500,000 تومان قابل خرید 1 ماه پیش
9

رادیو میکروتیک LHG LTE Kit

11,800,000 تومان قابل خرید 1 روز پیش
10

اکسس پوینت میکروتیک مدل cAP ac

5,300,000 تومان قابل خرید 4 هفته پیش
11

رادیو وایرلس میکروتیک OmniTik 5 ac

4,800,000 تومان قابل خرید 1 ماه پیش
اکثر افراد برای خرید روتر، رادیو وایرلس، سوئیچ و بسیاری از تجهیزات شبکه دیگر دائماً به دنبال لیست قیمت هستند. زیرا عدم ثبات قیمت محصولات باعث شده است هر شخص در هنگام خرید، قیمت محصول مورد نظر خود را استعلام بگیرد. میکروتیک یکی از معروف‌ترین برندهای موجود در بازار است که در حوزه تولید تجهیزات شبکه فعالیت می‌کند. به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله لیست قیمت میکروتیک را در اختیار شما قرار دهیم. تا شما بتوانید با استعلام به روز‌ترین قیمت، یک انتخاب درست را تجربه کنید. در این مقاله لیست قیمت رادیو وایرلس، لیست قیمت سوئیچ، لیست قیمت آنتن و لیست قیمت انواع روتر میکروتیک برای ماینر، PS5، شرکت‌های کوچک و مصارف خانگی در اختیار شما قرار دهیم. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم برای به دست آوردن اطلاعات کامل نسبت به مواردی که ذکر کرده‎‌ایم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

لیست قیمت روتر میکروتیک برای ماینر

استخراج ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است زیرا این کار سود بسیار زیادی دارد. از سوی دیگر دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک کار میکنند و شما به هیچ وجه از نظر زمانی درگیر استخراج نخواهید شد. به همین دلیل اکثر افراد به دنبال یک روتر خوب برای ماینرها هستند تا بتوانند ارز دیجیتال بیشتری استخراج کنند. همین مسئله موجب شد تا ما در این مقاله تصمیم بگیریم به روزترین لیست قیمت روتر میکروتیک برای ماینر را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید بهترین روتر میکروتیک برای ماینر را خریداری کرده و در بهترین شرایط ممکن برای استخراج ارز دیجیتال اقدام کنید.

لیست قیمت روتر میکروتیک برای PS5

صنعت گیم روز به روز در حال پیشرفت است و افراد زیادی از این صنعت به صورت دلاری کسب درآمد می‌کنند. در نتیجه برای اینکه شما بتوانید بدون مواجه شدن با لگ و دیلی به صورت آنلاین بازی کنید نیاز به یک روتر با کیفیت دارید. همانطور که می‌دانید فروشگاه‌های مختلف قیمت‌های گوناگون را بر روی روتر قرار می‌دهند و این عدم ثبات قیمت باعث می‌شود تا کاربران دچار سردرگمی شوند. به همین دلیل ما این صفحه را ایجاد کرده‌ایم تا شما بتوانید به جدیدترین لیست قیمت روتر میکروتیک برای PS5 دسترسی داشته باشید.

لیست قیمت روتر میکروتیک برای شرکت های کوچک

اگر به دنبال لیست قیمت روتر میکروتیک برای شرکت‌های کوچک هستید. بهتر است بدانید شرکت میکروتیک، روترهای مختلفی را تولید و به بازار عرضه کرده است. درنتیجه شما برای اینکه بتوانید روتر مورد نظر خود را پیدا کنید به راحتی می‌توانید از طریق لیست قیمت روتر میکروتیک برای شرکت‌های کوچک در همین محتوا قرار داده شده است اقدام نمایید. توجه داشته باشید که قیمت‌های موجود در این صفحه به صورت روزانه، به روز رسانی می‌شوند. [caption id="attachment_26849" align="aligncenter" width="696"]لیست قیمت روتر میکروتیک برای شرکت های کوچک لیست قیمت روتر میکروتیک برای شرکت های کوچک[/caption]

لیست قیمت روتر میکروتیک خانگی

این روزها بسیاری از افراد برای مصارف خانگی روتر خریداری می‌کنند. این نکات را در نظر داشته باشید که استفاده از روتر در خانه از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما به دنبال لیست قیمت روتر میکروتیک خانگی هستید بهتر است بدانید که به راحتی می توانید با استفاده از این صفحه به روز ترین قیمت های روتر میکروتیک خانگی را استعلام بگیرید. توجه داشته باشید که شرکت برق چی به علت داشتن حق واردات و بستر اختصاصی فروش، پایین ترین قیمت بازار را به شما ارائه می دهد.

لیست قیمت رادیو وایرلس میکروتیک

شرکت میکروتیک رادیو وایرلس‌های بسیار با کیفیتی را تولید می‌کند به همین دلیل رادیو وایرلس‌های این شرکت طرفداران بسیار زیادی دارد. اگر قصد دارید از جدیدترین قیمت‌ رادیو وایرلس‌های میکروتیک مطلع شوید تنها کافی است در همین مقاله به لیست رادیو وایرلس میکروتیک مراجعه کنید. زیرا تمام رادیو وایرلس‌های شرکت میکروتیک با به روزترین قیمت‌ها در این لیست درج شده‌اند. در نتیجه شما مراجعه به لیست قیمت رادیو وایرلس میکروتیک می‌توانید به شما کمک کند تا این محصول را با قیمت واقعی خریداری کنید. [caption id="attachment_26847" align="aligncenter" width="696"]لیست قیمت رادیو وایرلس میکروتیک لیست قیمت رادیو وایرلس میکروتیک[/caption]

لیست قیمت سوئیچ میکروتیک

آیا به دنبال لیست قیمت سوئیچ میکروتیک هستید؟ توجه داشته باشید که شرکت میکروتیک سوئیچ‌های مختلفی را تولید می‌کند. همانطور که می‌دانید قیمت این سوئیچ‌ها در وب سایت‌های مختلف، گوناگون می‌باشد. به همین دلیل مطمئناً شما به دنبال به روزترین لیست قیمت سوئیچ میکروتیک هستید تا بتوانید با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که این صفحه به دلیل استعلام به روزترین لیست قیمت سوئیچ میکروتیک ایجاد شده است. به همین دلیل تمامی کاربران می‌توانند به ساده‌ترین شکل ممکن، به جدیدترین قیمت سوئیچ میکروتیک دسترسی داشته باشند. [caption id="attachment_26848" align="aligncenter" width="696"] لیست قیمت سوئیچ میکروتیک[/caption]

لیست قیمت آنتن میکروتیک

آیا قصد دارید آنتن میکروتیک خریداری کنید اما اطلاعاتی نسبت به جدیدترین قیمت آنتن میکروتیک در بازار ندارید؟ اصلا نگران نباشید زیرا ما در این قسمت از مقاله لیست قیمت میکروتیک تصمیم داریم به‌روزترین لیست قیمت آنتن میکروتیک را در اختیار شما قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که لیست قیمت آنتن میکروتیک دائماً در حال بروزرسانی است هر زمان که شما به این صفحه مراجعه می‌کنید با جدیدترین قیمت آنتن میکروتیک مواجه می‌شوید. این مساله باعث می‌شود تا شما بتوانید آنتن مورد نظر خود را با قیمت واقعی خریداری کنید.

نتیجه گیری

مطمئنا تا قبل از مراجعه به صفحه لیست قیمت میکروتیک اطلاعات کاملی نسبت به روزترین قیمت محصولاتی همچون روتر میکروتیک، سوئیچ ،رادیو وایرلس و آنتن میکروتیک در اختیار داشته‌اید. اما ما در این مقاله جدیدترین لیست قیمت روتر میکروتیک برای ماینر، برای PS5، برای شرکت‌های کوچک و برای مصارف خانگی را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا در صورت نیاز روتر مورد نظر خود را خریداری نمایید. از سوی دیگر جدیدترین لیست قیمت رادیو وایرلس میکروتیک، سوئیچ میکروتیک و حتی به روزترین قیمت آنتن میکروتیک را هم در این صفحه درج کرده‌ایم. در نتیجه ما در تیم برقچی امیدواریم با مشاهده جدیدترین لیست قیمت محصولات میکروتیک بتوانید یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه را زیر قیمت بازار تجربه کنید.