روند پیگیری سفارش

1) چگونه میتوان بسته ارسال شده توسط برقچی را پیگیری کرد؟


جواب : در صورتی که ارسال سفارشات مشتریان عزیز بر عهده شرکت های الوپیک و اسنپ باکس باشد به صورت اکسپرس و در کمترین زمان تحویل مشتریان عزیز میگردد. در صورتی که ارسال سفارشات از طریق تیپاکس انجام شود برای شماره موبایل ثبت شده در حساب کاربری مشتری پیامک حاوی شماره پیگیری کالا ارسال میگردد . سپس کاربر با مراجعه به قسمت پیگیری سفارش در انتهای سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده میتواند در هر لحظه سفارش خود را پیگیری نماید.

 

2) آیا امکان پیگیری سفارشات از طریق تماس تلفنی امکان پذیر میباشد؟


جواب : شرکت برقچی همواره در تلاش است تا با بهره گیری از جدیدترین امکانات باعث ایجاد بهترین تجربه خرید برای مشتریان عزیز باشد و تمامی نیاز های مشتریان را در اسرع وقت پاسخگو باشد. مشتریان عزیز میتوانند روند ارسال سفارشات خود را از طریق وبسایت برقچی و همچنین از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش پیگیری کنند.

 

3 ) در صورتی که تحویل گیرنده کالا تحت هر شرایطی برای دریافت کالا حاضر یا در دسترس نباشد چه اتفاقی می افتد؟


جواب : همکاران واحد فروش همواره قبل از ارسال سفارشات طی تماس تلفنی یا مکالمه غیر حضوری تحویل گیرندگان کالا را در جریان ساعت و جزئیات ارسال کالا قرار میدهند اما اگر در صورتی که پس از هماهنگی، تحویل گیرنده بنا به هر دلیلی موفق به دریافت کالا نشود کالا به شرکت برقچی مرجوع میشود و در صورت ارسال مجدد مشتری محترم موظف است علاوه بر پرداخت هزینه ارسال قبلی مجدد هزینه ارسال جدید را هم پرداخت کند. لازم الذکر است شرکت برقچی هیچگاه بدون هماهنگی کالا و سفارشات را برای مشتریان ارسال نمیکند و در صورت عدم هماهنگی برای ارسال کالا تمامی هزینه ها و پیشامد های ناشی از عدم هماهنگی بر عهده خود شرکت برقچی میباشد