ردیف نام محصول قیمت محصول موجودی برند آخرین بروزرسانی خرید
1

پچ کورد لگراند CAT6 SFTP دو متری

59,000 تومان قابل خرید 1 ماه پیش
2

پچ کورد لگراند CAT6 UTP نیم متری

20,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
3

پچ کورد لگراند CAT6 UTP یک متری

22,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
4

پچ کورد لگراند CAT6 UTP دو متری

29,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
5

پچ کورد نگزنس CAT6 UTP نیم متری

17,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
6

پچ کورد نگزنس CAT6 UTP یک متری

22,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
7

پچ کورد نگزنس CAT6 UTP دو متری

29,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
8

پچ کورد نگزنس CAT6 UTP سه متری

36,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
9

پچ کورد نگزنس CAT6 UTP پنج متری

50,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام
10

پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP نیم متری

25,000 تومان استعلام موجودی 4 ماه پیش استعلام

در این صفحه لیست قیمت پچ کورد شبکه در اختیار شما قرار گرفت تا با مقایسه مشخصات و قیمت محصول، بهترین پچ کورد شبکه را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.

لیست قیمت پچ کورد شبکه یک متری

لیست قیمت پچ کورد شبکه یک متری به جهت اطلاع از قیمت های روز بازار و استعلام قبل از خرید شما در این برگه از برقچی منتشر شده است. پچ کورد شبکه یک متری بسیار قابل قبول برای نصب آسان و در عین حال بادوام و پهنای باند بالا را انتقال می­دهد که انتقال داده با سرعت بالا را برای سرورها و اینترنت و... تضمین می­کند. از این پچ کورد برای رایانه ها یا هاب ها یا سوئیچ ها مورد استفاده قرار می گیرد. کابل های پچ شبکه استاندارد صنعتی برای شبکه هستند. کابل‌های اینترنت استاندارد جدیدتر تا دو برابر کابل‌های شبکه معمولی کارایی دارند و دارای امتیاز گیگابیت هستند.

بیشتر پچ کوردها به عنوان کابل‌های «مستقیم» یا «گذر از طریق» می‌شوند که سیگنال‌ها را مستقیماً از دستگاه به سوییچ، روتر یا پنل ارسال می‌کنند. یک نوع تخصصی از کابل پچ کابل "متقاطع" است. این کابل­ها جهت ارسال و دریافت ها را بر روی یکی از کانکتورها معکوس می­کنند . کابل‌های پچ اترنت معمولی دو نوع دستگاه‌های مختلف مانند روتر را به رایانه یا مودم به روتر متصل می‌کنند.

لیست قیمت پچ کورد شبکه یک متری

لیست قیمت پچ کورد شبکه cat6

با مطالعه لیست قیمت پچ کورد شبکه cat6 خرید بهتری از برقچی داشته باشید. پچ کورد Cat6 که برای شبکه کابل کشی استفاده می‌شود شامل بسته‌های بدون گیر، بدون بوت، محافظ، متقاطع و بسته‌های ارزشی هستند. کابل های پچ کورد شبکه با کیفیت بالا برای راه اندازی کسب و کار حیاتی هستند. وقتی این نوع پچ را خریداری می‌کنید، نه تنها کابل‌های خوش ساخت و قابل اعتماد را با قیمت‌های فوق‌العاده می‌گیرید، بلکه انتخاب‌ها و ویژگی‌هایی هستند که برای شبکه‌های خود نیاز دارید، پیدا شوند.

این نوع  پچ سرعتی را ارائه می‌کند که شبکه شما به آن نیاز دارد.  این پچ­ها در رنگ‌ها، طول‌ها و انواع بوت‌های مختلف ارائه می­شوند تا نیازهای شما را بدون توجه به نیازهای شبکه‌تان انجام دهند. هر کابل پچ به صورت جداگانه تست شده و برای اطمینان از کیفیت و عملکرد بسته بندی می شود.

لیست قیمت پچ کورد شبکه سه متری

لیست قیمت پچ کورد شبکه سه متری برای دریافت ارزان ترین قیمت بازار در این برگه ارائه شده است. پچ کوردهای شبکه سه متری کمک می کند تا سیستم رده 6 خود را با عملکردEIA/TIA568  تکمیل کنید. آنها با کابل UTP رشته ای، روکش PVC و چفت بدون گیر برای اطمینان از دوام ساخته شده­اند. این پچ‌کوردها در طول‌ها و رنگ‌های مختلف برای مدیریت کابل‌ها مورد استفاده قرار می‌­گیرند.

این نوع پچ کورد در یک روکش محکم پلی وینیل کلراید پیچیده شده است که برای مقاومت در برابر فشار، کشیدن ساخته شده است. UTP (جفت پیچ خورده بدون محافظ) این نوع کابل دارای 4 جفت تابیده بدون محافظ  (UTP) است، اگر شما به نوعی کابل نیاز دارد که تداخل الکتریکی را تحمل کند و از افت خروجی جلوگیری کند این پچ کورد بهترین مورد است. امکانات این پچ شامل: بهترین کابل­ جفت تابیده برای انتقال داده از طریق شبکه های محلی LAN ، ایده آل برای عملکرد انتقال ساده، مقرون به صرفه و با سرعت بالا، قابلیت اطمینان بهتر برای برنامه های فعلی و نرخ بالاتر برای برنامه های آینده می‌­باشد.