, ,

سوییچ شبکه ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L

سیسکو(Cisco)

ویژگی‌های سوییچ سیسکو WS-C2960+24TC-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960+24TC-L
  • پورت: 24 پورت اترنت 10/100
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

1,700,000 تومان

سوییچ شبکه ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L

شکل ۱ : ظاهر سوئیچ


جدول ۱:

نگاه اجمالی
WS-C2960+24TC-Lکد محصول
 U1/قابل نصب روی رکنوع محفظه
LAN Base ویژگی کلی
(SFP or 1000BASE-T) 2  Uplink رابط های
۲۴ پورت اترنت ۱۰/۱۰۰پورت
۱۶ Gbpsپهنای باند حمل و نقل
۶.۵ Mppsعملکرد حمل و نقل
۱۲۸ MBرم
۶۴ MBفلش مموری
۴.۴cm x 45.0 cm x 24.2 cmابعاد
۷.۷۳ Kgوزن بسته

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوییچ سیسکوNote:
①Switch LEDs
②Mode button
③۲۴*۱۰/۱۰۰ ports
④Dual-purpose ports

  • سوئیچ های LED شامل SYST، RPS، وضعیت، دوبلکس و سرعت LED
  • پورت دو منظوره پشتیبانی از پورت uplink SFP و ۱۰۰۰BASE-T

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

Note:
①RJ-45 console port
②Fan exhaust
③RPS connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی
جدول ۲ لوازم جانبی WS-C2960 + 24TC-L را نشان می دهد.
جدول ۲:

مدلتوضیحات
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD۱۰۰۰BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سیسکو Catalyst C2960 + 24TC-L سوالی دارید؟
اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

شناسه محصول: WS-C2960+24TC-L دسته: , ,
برند

فلش مموری

حافظه استاندارد

مدیریتی

لایه ها

تعداد پورت SFP

تعداد پورت

IOS Image

POE

پورت های رابط

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “سوییچ شبکه ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.

اطلاعات فروشنده

  • فروشنده: Alireza
  • آدرس: نام کامل:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
  • ثبت نام

رمز عبور خود را گم کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. شما یک ایمیل بازیابی رمز عبور از سمت ما دریافت خواهید کرد که می توانید بعد از آن رمز عبور جدید برای خود تنظیم کنید.
ما اطلاعات شخصی شما را با هیچ کس به اشتراک نمی گذاریم.