1) چگونه شماره کارتم را برای عودت وجه در حساب کاربری برقچی وارد کنم؟

جواب : شما میتوانید پس از وارد شدن به حساب کاربری خود در قسمت پیشخوان و سپس مراجعه به قسمت اطلاعات مالی در کادر مشخص شده اطلاعات حساب یا کارت خود را وارد نمایید.

 

2) پس از بازگرداندن کالا در چه مدت زمانی وجه واریز شده به حسابم باز میگردد؟

جواب : روند بازگشت وجه به حساب کاربران از زمان دریافت کالا و بررسی شرایط توسط تیم پشتیبانی برقچی شروع شده و در صورت تایید تا 72 ساعت پس از اعلام نظر نهایی توسط بخش مالی به حساب کاربر باز میگردد ( عودت وجه منوط به اعلام نظر نهایی تیم پشتیانی میباشد )

 

3) ایا هزینه ارسال کالا به برقچی با مشتری است؟

جواب : در صورتی که ایراد کالای مرجوع شده توسط تیم پشتیبانی احراز و در مدت تست یک هفته ای انجام شده باشد، هزینه های ارسال کالا به عهده برقچی میباشد در غیر این صورت تمامی هزینه های دریافت و ارسال مجدد کالا به عهده مشتی گرامی میباشد.

 

4) ایا بنا به سلیقه و نظر شخصی میتوانم کالای خود را مرجوع کنم ؟ ( رنگ کالا ، انتظار فراتر از مشخصات فنی کالا و …)

جواب : تمامی کالاهای موجود در فروشگاه برقجی دارای عکس های متعدد از زوایای مختلف به همراه ذکر جزئیات دقیق میباشند. همچنین تمامی مشخصات فنی ذکر شده در توضیحات از خود شرکت سازنده و دفترچه راهنمای موجود دریافت شده است و برقچی هیچگونه مسئولیتی در قبال مشخصات و توضیحات اعلام شده چه در سایت ، دفترچه راهنمای همراه محصول یا تجربه کاربری توسط شرکت سازنده محصول ندارد.

5) ایا در شرایطی که جعبه کالا یا خود کالا بنا به هر دلیلی مخدوش ، اسیب فیزیکی و یا گم شود امکان بازگشت کالا وجود دارد ؟

جواب : در شرایطی که بنا به هر دلیلی جعبه کالا یا خود کالا شامل اسیب های معمول از جمله خط و خش ، پارگی جعبه ، گم شدن یا اسیب دیدن جعبه یا هر کدام از وسایل موجود در جعبه کالا ، اثار سوختگی ، آبخوردگی ، ضربه جزئی یا شدید و شکستگی و … باشد شامل شرایط مرجوع شدن کالا نمیباشد.