معرفی فناوری‌های جدید شاتل موبایل در نمایشگاه اینترنت اشیا

معرفی فناوری‌های جدید شاتل موبایل در نمایشگاه اینترنت اشیا

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، اولین و تنها ارائه‌دهنده «سیم‌کارت هوشمند» در ایران است. سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، با استفاده از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه‌ترین و باکیفیت‌ترین شبکه و آنتن موبایل موجود در هر منطقه، همیشه بهترین پوشش شبکه را انتخاب می‌کند.

از فناوری‌های جدید این اپراتور که در نمایشگاه اینترنت اشیا به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد، راهکار M۲M است که امکان ارتباط دستگاه‌ها و وسایل مختلف بر بستر اینترنت را فراهم می‌کند.

همچنین فناوری «موبایل کانکت» که برای اولین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده است در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

صاحبان کسب و کار می‌توانند با راهکار APN-VPN شاتل موبایل نیز آشنا شوند که امکان ارتباط درون‌سازمانی را بدون وابستگی به اینترنت، از یک بستر امن فراهم می‌کند.

فناوری OTA/AOTA نیز که بر اساس آن امکان مدیریت سیم‌کارت از راه دور برای اپراتور وجود دارد به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

در این نمایشگاه، کارشناسان شاتل موبایل به منظور معرفی سایر راهکارهای سازمانی متنوع این اپراتور و ارائه مشاوره به صاحبان کسب و کارها حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها