مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

با تیم برقچی آشنا شوید

مجموعه برقچی با بیش از ۱۰ سال سابقه فروش، تامین و واردات کالاهای تخصصی در زمینه تجهیزات شبکه، مخابرات و فیبرنوری همواره در تلاش می باشد تا کالاها را با بهترین قیمت و سریع ترین زمان ارسال در اختیار کارفرماها و همکاران محترم قرار دهد. برقچی همواره با ایجاد زنجیره ای از تامین سریع، ایمن و قابل اعتماد محصولاتی با برندهای معتبر و جهانی مشتریان و شرکای سازمانی خود در سرتاسر ایران ارائه می کند.

برقچی در یگ نگاه
+10,000
کاربر در سراسر کشور
+10,000
محصول موجود
+10,000
برند ایرانی و خارجی
+10,000
همکار
اهداف ما

هدف ما رسیدن مشتریان به کالاهای خود به ساده ترین روش، سریع ترین زمان ممکن با بهترین قیمت می باشد. تبدیل بازار سنتی ایران به بازاری مدرن و قابل اعتماد برای مشتریان مهمترین هدف برقچی می باشد. از این رو ما تکنولوژی آنلاین را به کار گرفته ایم تا مشتریان بتوانند با چند کلیک به کالای مورد نیاز خود برسند.

ارزش های ما
مشتری محوری
اشتیاق برای تعالی
نتیجه‌گرایی و رویکرد سازنده
کار گروهی
خدمات ما
واردات و بازرگانی تخصصی
با توجه به شرایط به وجود آمده و اعلام تحریم های ناعادلانه علیه ایران عزیزمان، برقچی همواره به صورت حرفه ای در زمینه واردات و تامین کالاهای تخصصی و فوق تخصصی یاری رسان کارفرمایان محترم بوده است.
فروش همکاری و سازمانی
موجودی بالا و قیمت دسته اول برقچی باعث شده است تا علاوه بر فروش کالاها به عموم مردم همواره کالاها را به بهترین و پایین ترین قیمت به دست همکاران و سازمان های محترم برساند.
فروش حضوری و آنلاین
فروشگاه برقچی در تهران به همراه بزرگ ترین وبسایت تخصصی در زمینه تجهیزات شبکه این امکان را به ما می دهد تا علاوه بر فروش عمده به سازمان ها به صورت آنلاین و حضوری هم به مشتریان عزیز خدمت کنیم.
چشم انداز ما

خرید تجهیزات تخصصی همیشه مشکل و زمان بر می باشد مخصوصا اگر همه آن ها در یک دسته بندی نباشند. ما در تلاش هستیم تا جدیدترین محصولات فناوری اطلاعات را ارائه دهیم تا به شما کمک کنیم با فناوری‌های بیشتر، ارتباطات جهانی را راحت‌تر و سریع‌تر تجربه کنید.