درخواست پیش فاکتور
0

پیگتل فیبر نوری MM

جستجو پیشرفته

بررسی پیگتل فیبر نوری MM

منظور از پیگتل فیبر نوری MM همان پیگتل های فیبر نوری مالتی مد چند حالته است که یکی از مهم ترین و اصلی ترین تجهیزات شبکه محسوب می شود و در کنار کابل فیبر نوری قابلیت استفاده شدن را دارد.

یک سر پیگتل فیبر نوری MM به کانکتور متصل می شود و سر دیگر آن به دستگاه ها و تجهیزات دیگری و این چنین است که پیگتل فیبر نوری در عمل مورد استفاده قرار می گیرد.

اهمیت  پیگتل فیبر نوری ام ام در جایی مشخص می شود که از آن برای ایجاد و برقراری ارتباط  میان سوئیچ ها، سیستم هایی که به عنوان سرور در نظر گرفته شده اند و ... استفاده می شود، مسئله ای که در رابطه با پیگتل فیبرنوری MM دارای اهمیت است به این صورت می باشد که از آن در مرکزهای پایگاه داده و اتاق های ارتباطی کاربردهای چشم گیری دارد.

اطلاعاتی بیشتر درباره پیگتل فیبر نوری MM

همچنین باید در نظر داشت که پیگتل های فیبر نوری از لحاظ سایز و اندازه و ضخامت و حالت انعطاف دارای مدل های مختلفی می باشد و وظیفه پیگتل های فیبر نوری همانند یک پل است که سبب ارتباط بین دو قسمت می شود، پیگتل های فیبر نوری ام ام دارای فیبری از نوع مالتی مد هستند و رنگ آن ها عموما نارنجی می باشد و از لحاظ مقاومت و دوام مورد تایید بوده و از استانداردها تبعیت می کند.

پیگتل فیبر نوری MM یک کابل یک رشته ای است که در کارهای گوناگونی کاربردهای زیادی دارد و به طور کلی ابعاد آن ها به اندازه یک متر است، پیگتل های فیبر نوری را می توانید به صورت تکی و یا به صورت بسته ای که شامل یک پک دوازده عددی است تهیه نمایید.

همچنین به عنوان یک نکته به خاطر داشته باشید که پیگتل های فیبر نوری مالتی مد بر اساس دو مدل ای پی سی و یو پی سی تولید و به بازار عرضه می شوند و استفاده از آن ریسک به وجود آمدن خطا و اختلال در حین کار را به مقدار زیادی کاهش می دهد و این پیگتل های فیبر نوری بسیار مورد اطمینان واقع شده است.

لازم به ذکر است که بدانید پیگتل های فیبر نوری به گونه ای طراحی شده اند که می تواند تا حدود چهل متر و با سرعت یک گیگ بر ثانیه را در حین ارسال داده ها پشتیبانی نمایند.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز