مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

سیستم‌ مدیریت کابل

جستجو پیشرفته
پرفروش‌ترین
محبوب ترین
ترانک دانوب سایز 50*105
barghchi

ترانک دانوب سایز 50*105

۱۸۰٬۰۰۰
۱۸۸٬۰۰۰
ترانک دانوب سایز 50*80
barghchi

ترانک دانوب سایز 50*80

۱۳۰٬۰۰۰
۱۲۸٬۰۰۰

سیستم‌ مدیریت کابل

سیستم‌ مدیریت کابل (Cable management system) چیست؟ این سیستم شامل ابزار و قطعاتی است که موجب تحقق وجود نظم در هنگام راه‌اندازی شبکه‌ها می‌شود، که این امر عامل بسیار مهمی است که  در کیفیت یک شبکه حائز اهمیت است. در یک شبکه، تجهیزات و کابل‌ شبکه و پچ‌ کورد شبکه بدون وجود تجهیزات سیستم‌ مدیریت کابل، به راحتی می‌توانند به یک آشوب تبدیل شوند و به اصطلاح امروزی شبکه تبدیل به "اسپاگتی کابل‌ها" بشود و مدیریت آن‌ها، حتی برای تکنسین‌های حرفه‌ای غیر‌ممکن شود. علاوه براین در شبکه‌های کامپیوتری، چه در سطح خانگی و چه در سطوح کلان، عدم وجود سیستم مدیریت کابل، می‌تواند باعث قطع و وصل‌های ناگهانی و ناخواسته شود و به تجهیزات و قطعات شبکه آسیبی جدی بزند و شبکه را متحمل صرف زمان و هزینه‌های گزاف و در نهایت عدم دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه نماید. [caption id="attachment_49889" align="aligncenter" width="696"]سیستم مدیریت کابل تجهیزات مدیریت کابل[/caption] همچنین وجود آن در یک شبکه و در صورت بروز مشکل، باعث می‌شود به راحتی عامل آن شناسایی شود و همینطور در صورت لزوم کابل‌ها و پچ‌کورد‌ها و دیگر تجهیزات به سادگی تعویض گردند. Cable management system به روش‌هایی همانند شماره‌گذاری و علامت‌گذاری کابل‌ها نیز اشاره می‌کند که بدون صرف هزینه‌های بسیار و با انجام این کار‌ها می‌توان مدیریت کابل‌ها در یک شبکه را بهبود بخشید.

مشاهده کنید: قیمت و خرید انواع ترانکینگ شبکه


انواع تجهیزات سیستم مدیریت کابل

برای قیمت و خرید سیستم مدیریت کابل واضح است که با انواع آن ها آشنا باشیم. از جمله تجهیزاتی که در سیستم مدیریت کابل استفاده می‌شود می‌توان به انواع نگهدارنده کابل، باکس‌ها ، ترانکینگ و داکتها اشاره کرد که هر‌کدام به نوبه خود توانایی حل قسمتی از مشکلات شبکه‌ها را دارا می‌باشند و یا در هنگام راه‌اندازی شبکه‌، از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کنند: سینی و نردبان کابل اتصالات مربوط به سینی کابل پیچ و مهره نردبان کابل انواع ترانکینگ و اتصالات لوله کاندوئیت یا لوله فولادی برق لوله PVC برق لوله خرطومی برق انواع سرسیم و کابل شیرینگ حرارتی

مشاهده کنید: قیمت و خرید انواع لوله فلکسی


این ابزارها از جمله مهم ترین سیستم مدیریت کابل جهت حفاظت از سیم و کابل هستند که برای کابل کشی، تعمیر و همچنین طول عمر بیشتر کابل ها در سیستم های انتقال انرژی به کار برده می شود.

انواع سینی کابل در سیستم مدیریت کابل:

سینی کابل کف جامد سینی کابل سبدی (تهویه دار) سینی کابل نردبانی سینی کابل تاسیساتی

مشاهده کنید: قیمت و خرید انواع داکت


انواع ترانکینگ در سیستم مدیریت کابل:

ترانک دیواری ترانک دفنی ترانک ستونی سیستم مدیریت کابل در شبکه‌های کامپیوتری با تعداد تجهیزات بسیار زیاد و وجود رک‌ شبکه ایستاده و پچ‌پنل ها، سیستم‌ مدیریت کابل کار ساده‌ای نیست و نیازمند اتخاذ تصمیمات اساسی است. انتخاب کابل‌های مناسب، قطعات و تجهیزات راه‌اندازی مناسب، با توجه به محیط قرار‌گیری و سطح شبکه، در انتخاب روش‌های سیستم‌ مدیریت کابل و تهیه تجهیزات مربوط به آن نقش اساسی ایفا می‌کند، لذا استفاده از متخصصین از آغاز را‌ه‌اندازی، می‌تواند سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های ثانویه شود.

مشاهده کنید: قیمت و خرید انواع نگهدارنده کابل


قیمت و خرید سیستم مدیریت کابل

امروزه به سختی می‌توان شبکه‌ی با کیفیتی را بدون وجود سیستم‌ مدیریت کابل تصور کرد و باید از روش‌ها و تجهیزات سیستم‌های مدیریت کابل در سطوح مختلف و برای داشتن شبکه‌ای با بازدهی بالا استفاده کرد. برای قیمت و خرید نگهدارنده یا مدیریت کابل باید توجه داشته باشید که چه تعداد کابل و پچ کورد دارید تا بتوانید تعداد و سایز مناسب از این محصول را تهیه کنید. کمی سخت شد! فکر می کنید باید از خیر مدیریت کابل ها بگذرید؟ گزینه بهتری پیش روی شماست. همین حالا می توانید برای مشاوره تخصصی تجهیزات، اتصالات و مدیریت کابل ها با مشاوران ما به شماره تلفن 02135000020 تماس حاصل بفرمایید و خریدی آسان و آنلاین از وبسایت برقچی داشته باشید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز