درخواست پیش فاکتور
0

پیگتل فیبر نوری SM

توضیحاتی مناسب و کاربردی از پیگتل فیبر نوری SM

در این  مقاله به برسی و  ارائه اطلاعاتی در مورد پیگتل فیبر نوری SM خواهیم پرداخت، ابتدا توجه شما را جلب می کنیم به یک فروشگاه  معتبر و خوش نام که عرضه کننده محصولات و کالاهای برقی و مخابراتی است، فروشگاه برقچی یکی از فروشگاه هایی است که به فروش و پخش جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات برقی با قیمتی مناسب اقدام می کند.

منظور از پیگتل فیبر نوری SM چیست؟

پیگتل فیبر نوری SM به پیگتل فیبر نوری تک مد یا یک حالت اشاره دارد و برای تعریف پیگتل فیبر نوری سینگل مود می توان گفت که یک رشته سیم نازک و ظریف می باشد که سریعأ تحت تاثیر قرار می گیرد و دچار آسیب و خرابی می شود، به همین دلیل قبل از استفاده باید محکم در یک قسمت ثبت و نگه داشته شود.

پیگتل فیبر نوری اس ام همان سیم یا کابل فیبر نوری است که یک سر آن متصل به کانکتور بوده و و می توان از طریق این کانکتور با دستگاه های دیگر مرتبط شده و ارتباط ایجاد کرد. توجه داشته باشید که پیگتل فیبر نوری SM با ضخامت کابل فیبر نوری و قسمتی که به دستگاه متصل می شود همخوانی و هماهنگی داشته باشد.پ

پیگتل فیبر نوری دارای یک سر که برای اتصال  به دستگاه استفاده می شود هستند و سر دیگر جهت اتصال به حالت سینگل مد یا مالتی مد در داخل پچ پنل ها نصب خواهد شد.

برخی از پیگتل های فیبر نوری حالت سفارشی شدن را دارند، می تواند در محیط های گرم هم مقاومت خود را حفظ کنند و به فعالیت خود ادامه دهند، همچنین اندازه این پیگتل ها یک و نیم، دو و نیم و سه و نیم متر می باشد.

پیگتل فیبر نوری سینگل مد دارای استاندارد و دوام بالایی بوده و رنگی که برای این نوع پیتگل ها در نظر گرفته می شود زرد رنگ می باشد و قسمت انتهایی آبی رنگ است.

لایه پوشش دهنده برخی از پیگتل های فیبر نوری سینگل مد خاصیت ضد آتش سوزی دارند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

از مزیت های دیگر پیگتل های فیبر نوری می توان به استفاده در امورات و پروژه هایی که به صورت درونی و بیرونی انجام می پذیرند اشاره کرد.

برخی از نمونه های پیگتل فیبر نوری سینگل مد

۱. مدل ال سی  با طول یک و نیم متر

۲. مدل اف سی  با طول یک و نیم متر

۳. مدل اس سی با طول سه متر

۴. مدل دوازده رنگ

۵. پیگتل فیبر نوری سینگل مد مدل دی آی ان

۶. پیگتل فیبر نوری سینگل مد مدل پی بی ان

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز