به دلیل مشکل درگاه پرداخت ، لطفا برای ثبت سفارش با کارشناسان در واتس اپ در ارتباط باشید
مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

پچ پنل فیبر نوری

expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته

معرفی پچ پنل فیبر نوری

در این مقاله به بیان اطلاعاتی از پچ پنل فیبر نوری (Fiber Patch Panel) خواهیم پرداخت، ابتدا باید گفت از Fiber Patch Panel به منظور نظارت و انجام کار با انواع سیم و کابل استفاده می شود، پچ پنل ها شامل یک مجوعه است که از آن ها برای ایجاد ارتباط و اتصال با قطعات دیگر استفاده می شود، Fiber Patch Panel باعث می شوند استفاده از کابل فیبر نوری با یک نظم خاص انجام گیرد و همچنین جریان برق به درستی در مدار استفاده شود. برای کسب عملکرد بهتر Fiber Patch Panel باید به نحوی از آن ها استفاده کرد که در معرض آلودگی ها قرار نگیرند.

یکی از فروشگاه های عرضه کننده Fiber Patch Panel فروشگاه برقچی است این فروشگاه محصولاتی با دوام و کیفیت بالا در کنار طرح ها و مدل های مختلف و با قیمت هایی بسیار مناسب را برای مشتریان به صورت کلی و جزیی عرضه می نماید.

[caption id="attachment_23298" align="aligncenter" width="300"]پچ پنل فیبر نوری پچ پنل فیبر نوری[/caption]

پچ پنل فیبر نوری چند مدل دارد؟

1.پچ پنل فیبر نوری مدل افقی  یا رک مونت، به حالت کشو طراحی و ساخته شده است و استفاده از این پنل آسان بوده و دارای امنیت بالایی  است.

2. مدل دیواری، مناسب برای نصب بر روی دیوار و یا در بالکن ها  و ترانس ها است و از انعطاف بالایی برخوردار می باشد.

3. مدل لودد، دارای تاییدیه انتخاب بهترین حالت محافظ از تجهیزات فیبر نوری محسوب می شود و از بروز حوادث برای جریانات برقی جلوگیری به عمل می آورد.

4‌. Fiber Patch Panel مدل سوینگ اوت،  این پنل ها معروف به مقاومت بالا هستند از لحاظ وزنی سبک بوده و استفاده و راه اندازی این پنل راحت است و از لحاظ هزینه یکی از پنل های مناسب با هزینه پایین است.

5. مدل ساید اوت، پنلی استاندارد است که در موارد بسیاری کاربرد دارد و روند کاری این پنل همراه با سرعت است.

6. Fiber Patch Panel مدل یکجا و ثابت، دارای یک شاسی است و بهره گیری از این پنل بسیار آسان است و برای آن که به سرعت مورد استفاده قرار گیرد می تواند انتخاب مناسبی باشد.

7. Fiber Patch Panel مدل دارای ظرفیت زیاد، این پنل از نظر ظاهر نسبت به پنل های دیگر جالب تر بوده و دارای کارایی بالاتر و بیشتری است و نظارت و استفاده از این روش بسیار مناسب و سهل می باشد.

8. Fiber Patch Panel مدل ترکیبی، این پنل متناسب با استانداردهای روز دنیا ساخته شده و مناسب برای نظارت بر اجرای درست اتصالات است و دارای یک قسمت می باشد که  به صورت مستقل و جداگانه طراحی و مشغول به کار است و خدماتی که پچ پنل فیبر نوری ترکیبی ارائه می دهد به دلیل حالت طراحی که دارد سریعأ در دسترس قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر