درخواست پیش فاکتور
0

رک دیواری

جستجو پیشرفته

معرفی رک دیواری

رک دیواری با پیشرفت تکنولوژی و با استفاده روزافزون از تجهیزات الکترونیکی و کامپیوترها،  می تواند بار مسئولیت نظم و سازماندهی تجهیزات شبکه اعم از کابل های شبکه، پچ کوردها، سوئیچ‌ها و بسیاری دیگر از تجهیزات را، در شبکه های خانگی به دوش بکشد.

رک شبکه دیواری برای نگهداری تجهیزات در شبکه های خانگی و اداری که عملا حجم بسیار زیادی از قطعات در آن ها استفاده نمی شود مناسب است و در ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به نیاز شبکه و تعدد تجهیزات، در دسترس قرار دارند. از جمله متداول ترین آن ها می توان به این نوع رک‌ در ابعاد و اندازه های 6U، 9U، 12U و 16U اشاره کرد که برای استفاده در شبکه های خانگی و اداری کوچک مفید می باشند.

به طور معمول در قسمت جلویی رک دیواری دربی از جنس شیشه تعبیه شده است تا بتوان تجهیزات شبکه را به صورت واضح دید و به راحتی آن ها را مدیریت کرد. همینطور برای حفظ امنیت فیزیکی، روی درب شیشه ای آنها یک قفل نیز تعبیه شده است.

انواع رک دیواری

آن‌ها به صورت عام به دو دسته تقسیم می شوند که شامل رک دیواری دارای یک بخش و دارای دو بخش است. در آنهایی که دوبخش دارند، دربی در قسمت پشتی آن نیز تعبیه شده است که با وجود اینکه آن‌ها معمولا از پشت به دیوار تکیه داده شده اند، این درب پشتی اجازه می دهد که بتوان در صورت لزوم و پس از جابجایی، از پشت به تجهیزات دسترسی پیدا کرد.

به دلیل حساس بودن تجهیزات شبکه، اکثر این نوع رک دارای فضایی برای انجام تهویه در قسمت‌های مختلف خود دارند که این امر، بیش از پیش به اهمیت استفاده از رک دیواری در شبکه های خانگی و اداری کوچک می افزاید و تصور شبکه ای منظم بدون حضور آن ها تقریبا غیر ممکن است.

خوشبختانه در کشورمان رک های زیادی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می شوند، از این رو تنوع زیادی پیش روی خریداران وجود دارد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز