جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

مودم VDSL

جستجو پیشرفته
اقتصادی
4
4
مودم روتر تی پی-لینک مدل TD-W9970_V4
barghchi

مودم تی پی لینک VDSL/ADSL TD-W9970

۱٬۷۹۰٬۰۰۰
۱٬۶۹۰٬۰۰۰
4.5
Dual Band
مودم VDSL تی پی لینک Archer VR400
barghchi

مودم VDSL تی پی لینک Archer VR400

۲٬۷۵۰٬۰۰۰
۲٬۵۲۰٬۰۰۰
4
خرید مودم VDSL تی پی لینک مدل Archer VR300
barghchi

مودم VDSL تی پی لینک مدل Archer VR300

۲٬۴۲۰٬۰۰۰
۲٬۳۲۰٬۰۰۰
barghchi

مودم VDSL زایکسل مدل VMG5301-T20A

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 مودم VDSL

این نوع مودم در حقیقت به عنوان دستگاهی شناخته می‌شود که می‌تواند تجهیزات الکترونیکی شما مانند کامپیوتر و لپ‌تاپ را به اینترنت متصل کند. این مودم، مودم کوچکی است که از طریق کابل‌های مسی و یا فیبرنوری که در خط تلفن شما قرار دارد، یکی از پرسرعت‌ترین اینترنت‌های موجود را، برای کامپیوتر و یا دیگر دستگاه‌های الکترونیکی شما، به ارمغان می‌آورد.

برخلاف اتصالات Dial-up که خط تلفن شما را اشغال می‌کند، اتصالات VDSL خط تلفن شما را اشغال نخواهد کرد و تداخلی در سیگنال‌های تلفن ارسالی ایجاد نمی‌کند.

مشاهده کنید: لیست قیمت مودم تی پی لینک

نحوه عملکرد مودم VDSL

اینترنت فرستاده شده توسط شرکت‌های فروش اینترنت، توسط این دستگاه دریافت می‌شود و سپس این مودم اطلاعات را به طریقی تغییر و انتقال می‌دهد تا برای استفاده تجهیزات مناسب باشند. بر خلاف ADSL که میتوانست اینترنتی با سرعت 8 و یا نهایت 10 مگابیت در ثانیه را فراهم کند، اینترنت VDSL با استفاده از این مودم، می تواند تا 100 مگابیت در ثانیه را دریافت و یا ارسال کند.

استفاده از اینترنت VDSL، به وسیله این دستگاه، و حتی برعکس آن نیز امکان پذیر نمی‌باشد، زیرا VDSL نسبت به اینترنت‌های نسل پیشین خود، تکنولوژی متفاوتی دارد و برای استفاده از آن باید از تجهیزات به خصوص مانند مودم VDSL استفاده کرد.

[caption id="attachment_22776" align="aligncenter" width="720"]قیمت مودم VDSL قیمت مودم VDSL[/caption]

بررسی سرعت مودم VDSL

سرعت این نسل نوین از اینترنت پرسرعت کابلی که به وسیله مودم قابل استفاده است، به شدت تحت تاثیر فاصله و مسافت شما از محل توزیع اینترنت می‌باشد، در نتیجه می‌توان گفت در حال حاضر برای کسانی که در حومه شهرها زندگی می‌کنند مناسب نمی‌باشد.

با این وجود امروزه بسیاری از شرکت‌های اینترنت در سراسر دنیا، اینترنت VDSL را توزیع می‌کنند و به دلیل سرعت بسیار بالاتر آن، تا 10 برابر نسبت به نسل‌های پیشین خود، بسیاری از کاربران و مهندسین شبکه در نقاط مختلف جهان از این دستگاه، برای راه‌اندازی شبکه‌های خود استفاده می‌کنند و از مزایای بسیار زیاد این نسل از اینترنت بهره می‌برند.

VDSL تحول بزرگی در دنیای اتصالات اینترنتی ایجاد کرده است، همین امر سبب به وجود آمدن تفاوت های زیادی بین VDSL و ADSL شده است.

سرعت دانلود و آپلود تقریبا 5 تا 10 برابر ADSL و نوع ارائه این سرویس در کنار دیگر امکانات این تفاوت ها را به وجود آورده است، با توجه به ویژگی ها و مزایای VDSL  لازم است در رابطه با تفاوت های این فناوری با ADSL نیز مطالبی عنوان شود. 

مشاهده کنید: لیست قیمت مودم دی لینک

پهنای باند

یکی از مهم ترین بخش هایی موثر در انتخاب DSL میزان پهنای باند ارائه شده می باشد. پهنای باند با دو فاکتشور اصلی سرعت دانلود و آپلود می باشد که تفاوت این مقدار در فناوری VDSL تقریبا 6 برابر ADSL است و این تفاوت در سایر سری های VDSL2 و VDSL2+ بیشتر می باشد.

[caption id="attachment_22778" align="aligncenter" width="720"]قیمت مودم VDSL قیمت مودم VDSL[/caption]

تفاوت مودم VDSL با مودم ADSL 

عبارت DSL در مودم‌ها، به معنی اتصال مودم به شبکه اینترنت از طریق کابل‌های هم‌محور است. شرکت‌های توزیع اینترنت، براساس نیاز کاربر و کیفیت خطوط انتقال، اینترنت‌ها را با قابلیت‌‌ها و سرعت‌های مختلفی عرضه می کنند.

به طور معمول و به صورت متداول از مودم‌های ADSL برای اتصال به اینترنت استفاده می‌شوند و حرف A در این اتصال به این معنی است که سرعت دانلود و آپلود در آن متفاوت است (به طور معمول سرعت دانلود بیشتر از سرعت آپلود است).

مشاهده کنید: لیست قیمت مودم فیبر نوری

از طرفی به خاطر فیلتر موجود در اتصالات ADSL، خط تلفن اشغال نشده و می‌توان برخلاف اتصالات سنتی دیال‌آپ، از تلفن و اینترنت به صورت همزمان استفاده کرد.

مودم‌های VDSL برای اتصال به اینترنت VDSL استفاده می‌شود و در حقیقت به عنوان نسل نوین اینترنت ADSL شناخته می‌شود.

مودم ADSL با استفاده از اینترنت ADSL، می‌توانند نهایتا تا سرعت 8 مگ برای دانلود و 1 مگ برای آپلود را پوشش دهند، حال آنکه اینترنت VDSL می‌تواند تا سرعت 52 مگ بر ثانیه را برای دانلود و 16 مگ بر ثانیه را برای آپلود را انتقال دهند.

قیمت مودم VDSL

شما می توانید برای مشاهده لیست قیمت، مقاییسه و مشخصات محصولات مودم VDSL به سایت برقچی مراجعه نمایید. همچنین شما همکاران محترم در صورت درخواست خرید عمده  همین حالا با شماره تلفن 35000020-021  تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تخصصی همکاران ما بهره مند شوید.

مشاهده بیشتر
معرفی مودم روترهای VDSL TPLINK


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز