مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

تلفن سانترال

جستجو پیشرفته

معرفی و شناخت بیشتری از تلفن سانترال

در این مقاله به بررسی تلفن سانترال خواهیم پرداخت، ابتدا اطلاعات مختصری از این تلفن در اختیار شما همراهان گرامی قرار می دهیم، ممکن است بارها واژه تلفن سانترال را از اطرافیان خود شنیده باشید و برای شما سوالاتی پیش آمده باشد که این تلفن چگونه تلفنی است و در چه محیط هایی استفاده  می شود و چه کاربردی دارد.

شرکت برقچی یکی از تولید کنندگان فعال و به نام در حوزه تجهیزات و محصولات برقی، الکتریکی و مخابراتی است، تنوع و گوناگونی در کالاهای این شرکت بالاست و شما می توانید برای مشاهده تمامی کالاهای تولیدی این شرکت به آدرس barghchi.com مراجعه نمایید.

در ادامه به ارائه مطالب بیشتری در رابطه با این نوع تلفن از سانترال می پردازیم.

تلفن سانترال چگونه تلفنی است؟

منظور از تلفن سانترال دستگاه های تلفنی است که در محیط های کار اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و آن هم به علت تراکم و افزایش حجم کارهاست، این تلفن سبب استفاده از تعدادی خطوط تلفن به صورت یک پارچه و همزمان خواهد شد.

ایده ساخت تلفن های سانترال از گذشته مطرح بوده به این صورت که سازمان هایی مانند پادگان ها و یا زندان ها به یک تلفن اصلی یا مرکزی نیاز داشتند و همچنین این تلفن باید به گونه ای بود که قسمت های زیر مجموعه این ارگان ها را تحت پوشش میداد یعنی یک تلفن، یک سازمان اما شماره تلفن های متفاوت و مجزا از هر قسمت برای برقراری روابط صحیح و رسیدگی دقیق به کارها. از این رو بود که اولین تلفن سانترال در سال ۱۹۵۸ میلادی ساخته و تا سال ها بعد مورد استفاده قرار گرفت. سال ها گذشت و این تلفن با تغییراتی همراه بود و در هر مرحله امکانات بیشتری به این سانترال های کاربردی اضافه شد.

امروزه تلفن های سانترال در شکل ها و رنگ ها و امکانات بسیار بیشتری نسبت به گذشته در معرض استفاده افراد قرار گرفته و کمک قابل توجهی برای رفع مشکلات در مشاغل و انواع کسب و کارها به دنبال داشته است.

مزیت فوق العاده دیگری که از تلفن های سانترال باید بیان کرد این است که یک شرکت و یا سازمان  را در نظر بگیرید چنانچه این سازمان از این تلفن نوع استفاده کند سایر قسمت های ساختمان که حالت داخلی محسوب می شوند نیازمند پرداخت هیچ هزینه ای نبوده و برقراری تماس ها از سایر خطوط با قسمت های دیگر ساختمان کاملا رایگان است.

تلفن های سانترال چند نوع است؟

تلفن های سانترال به طور کلی به دو گروه تقسیم می شوند که عبارتند از

۱. تلفن های سانترال با توان و ظرفیت بالا

۲. تلفن های سانترال با توان و ظرفیت کم

اگر قصد خرید تلفن سانترال دارید به چه مواردی باید دقت کنید؟

۱. توجه داشته باشید که این تلفن چه مقدار حافظه برای نگهداری صداهای ضبط شده دارد.

۲. به هزینه ای که برای خرید تلفن سانترال در نظر دارید توجه کنید.

۳. مزایا و آپشن های تلفن سانترال را که برای خرید انتخاب نموده اید در نظر بگیرید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز