مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

آچار سوکت زن شبکه

جستجو پیشرفته
آچار پانچ کرونه مدل 0804
barghchi

آچار پانچ کرونه مدل 0804

۴۸۰٬۰۰۰
۳۸۰٬۰۰۰
آچار پرس مدل HS-LY05H

آچار پرس BNC مدل HS-LY05H

۴۸۰٬۰۰۰
۴۴۰٬۰۰۰
آچار استریپر مدل nude
barghchi

آچار استریپر مدل nude

۱۳۰٬۰۰۰
۶۰٬۰۰۰
آچار پانچ شبکه

آچار پانچ شبکه

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آچار سوکت زن شبکه مدل RN930A
barghchi

آچار سوکت زن شبکه مدل RN930A

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آچار کواکسیال استریپر رادن مدل LS-332
barghchi

آچار کواکسیال استریپر رادن مدل LS-332

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آچار پانچ کروز رادن مدل LY-314KR
barghchi

آچار پانچ کروز رادن مدل LY-314KR

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آچار سوکت زن MAX

آچار سوکت زن MAX

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آچار سوکت زن شبکه یا همان آچار پانچ شبکه از ابزارهای رایج در بین کسانی است که خدمات تجهیزات پسیو شبکه را ارائه می‌دهند. اغراق نیست که بگوییم مهمترین ابزار شبکه محسوب می‌شود همان طور که می‌دانید در هر شغلی ابرازهای خاصی وجود دارد که مختص همان حوزه است. پسیوکاران و افرادی که خدمات شبکه ارائه می‌دهند نیز تنها با ابزارهای مخصوص به کار خود می‌توانند کارشان را انجام دهند. به همین دلیل در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی کامل ابزار آچار سوکت زن شبکه بپردازیم. با ما همراه باشید.

آچار سوکت زن شبکه چیست؟

این ابزار از لحاظ ظاهری کاملا به انبردست شباهت داد ولی کاربری آن خیلی آن متفاوت است. مارک‌هایی که در بازار وجود دارند، هر کدام آچاری با قابلیت‌های منحصربه‌فرد همان برند تولید کرده‌اند. تعدادی از این آچارها برای سوکت‌های rj45 و تعدادی دیگر تنها برای rj12 و rj11 کاربرد دارند. با استفاده از این ابزار می‌توان به کابل شبکه و کابل سیم تلفن که به صورت زوج‌های در هم تابیده شده هستند سوکت شبکه وصل کرد. همان طور که گفتیم تولیدی‌های مختلف انواع آچار پرس سوکت زن تولید کرده‌اند، حال تعدادی از این ابزارها که اتفاقا کامل‌ترین نوع دسته نیز محسوب می‌شود قابلیت سوکت زدن به هر دو مدل rj45 و rj11 را در اختیار دارند.

انواع آچار سوکت زن شبکه

 • آچار پانچ تلفن: برای پانچ کابل تلفن به سوکت rj11 مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • آچار پانچ کابل شبکه: برای پانچ کابل شبکه به سوکت rj45 استفاده می‌شود.
 • آچار پانچ همه کاره: ابزاری است که برای هر دو مورد پانچ کابل شبکه و تلفن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • آچار پانچ شبکه معمولی

بهترین آچار سوکت زن شبکه

در هنگان خرید آچار پرس سوکت زن بهتر است مدلی را خریداری کنید که
 • برای هر دو سوکت rj45 و rj11 کارآیی داشته باشد.
 • خیلی راحت در دست گرفته شود و کار با آن آسان باشد در یک کلام کاربری راحتی داشته باشد.
 • نسبت به قیمتی که دارد ارزش خرید داشته باشد، یعنی واقعا از لحاظ برند و کیفیت ساخت با قیمت هماهنگی داشته باشد.
برای انتخاب بهترین آچار سوکت زن شبکه شما ابتدا باید بدانید واقعا چه انتظاری از ابزار دارید و می‌خواهید با آن چه کاری انجام دهید آن وقت است که می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید آچار سوکت زن شبکه

یکی از مدل‌های برتر این ابزار، آچار پرس سوکت زن شبکه دیتاشین مدل lt4 است که با آن می‌توان برش و لخت کردن کابل را به صورت همزمان با یک حرکت انجام داد. آچار سوکت زن شبکه مدل ht-315 یکی دیگر از مدل‌ها برتر این ابزار است که برای هر سه مدل سوکت rj11، rj45 و rj12 کاربرد دارد. آچار پانچ شبکه مدل ht-n5684a علاوه بر قابلیت سوکت زدن سه مدل سوکت برای کانکتورهای 4، 6 و 8 پین نیز استفاده می‌شود. آچار پانچ کیپ KEYPE مدل HT2008R قابلیت لخت و قطع کردن سیم کابل را به خریدار ارائه می‌دهد. آچار سوکت زن شبکه مدل Ou Bao یک آچار شبکه سه کاره محسوب می‌شود و از بهترین مدل‌های موجود در بازار به حساب می‌آید. آچار سوکت زن شبکه اوبائو مدل OB-315، آچار سوکت زن شبکه پروسکیت مدل cp-393 و آچار سوکت زن شبکه رادن مدل ly-2008r از دیگر مدل‌های برتر سیم لخت کن کابل شبکه به حساب می‌آیند.

قیمت آچار پانچ شبکه

قیمت آچار سوکت زن شبکه دیتاشین مدل lt468c در بازار 225،000 تومان است. قیمت آچار پانچ شبکه مدل ht-315 تقریبا 110،000 تومان است. قیمت آچار پانچ شبکه مدل ht-n5684a 200 هزار تومان است. قیمت آچار پانچ کیپ KEYPE مدل HT2008R در بازار تقریبا 150 هزار تومان است. قیمت آچار پانچ شبکه مدل Ou Bao از دیگر مدل‌هایی که تا این جا مطرح کردیم کمتر است و 100 هزار تومان قیمت می‌شود. قیمت آچار پانچ شبکه اوبائو مدل OB-315 و قیمت آچار پانچ شبکه پروسکیت مدل cp-393 تقریبا 120 هزار تومان است. قیمت آچار پانچ شبکه رادن مدل ly-2008r از دیگر موارد این مطلب گران‌تر است و تقریبا 400 هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

آچار پانچ BNC

آچار پرس BNC پی نت مدل press-tool آچار پرس BNC ابزاری است که با آن می‌توان پرس کانکتورها را با کیفیت بسیار قابل قبولی انجام داد. از برترین مدل‌های این ابزار می‌توان به آچار پرس BNC پی نت مدل press-tool و آچار پرس BNC پروسکیت مدل 6PK-230 اشاره کرد.

قیمت آچار پانچ BNC

قیمت آچار پرس BNC پی نت مدل press-tool تقریبا 100 هزار تومان و قیمت آچار پرس BNC پروسکیت مدل 6PK-230 780 هزارتومان است.

معرفی برندهای برتر آچار سوکت زن شبکه

برندهایی که در ادامه معرفی شده از برندهای مطرح آچار پانچ شبکه محسوب می‌شوند که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند.
 • پروسیکت
 • دیتاشین
 • keep
 • رادن
 • اوبانو

خرید آچار سوکت زن تلفن

آچار سوکت زن تلفن ابزاری است که با آن می‌توان تنها برای سوکت زدن کابل Rj11 که مخصوصا تلفن است، بهره برد.

قیمت آچار پانچ تلفن

قیمت آچار پانچ تلفن در مقایسه با آچارهای سه کاره و همه کاره پایین‌تر است.

خرید آچار پانچ همه کاره

آچار پانچ همه کاره می‌تواند برای سوکت زدن سوکت‌های 4، 6 و 8 پین مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این پانچ سوکت‌های RJ11/RJ12/RJ45/8P8C/6P2C/6P4C/6P6C/4P2C/4P4C با آچار سوکت زن همه کاره قابل انجام است. در بیشتر موارد آچار پرس همه کاره قابلیت لخت کردن و بریدن سیم‌های 4 زوج UTP و کابل قلت 8 سیم وجود دارد. دو مدل آچار سوکت زن همه کاره پروسکیت Pro’sKit CP-376M و آچار پرس چند کاره پروسکیت – مدل CP-313 از مدل‌های برتر موجود در بازار محسوب می‌شوند.

قیمت آچار سوکت زن همه کاره

[caption id="attachment_27596" align="aligncenter" width="696"]آچار سوکت شبکه چند کاره پروسکیت مدل CP-313 آچار سوکت شبکه چند کاره پروسکیت مدل CP-313[/caption] قیمت آچار پانچ شبکه چند کاره پروسکیت مدل CP-313 و قیمت آچار پانچ همه کاره پروسکیت Pro’sKit CP-376M به ترتیب 765،000 تومان و 1،110،000 تومان است.

جمع‌بندی

به طور کلی آچار پانچ شبکه و آچار پانچ تلفن برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی اگر می‌خواهید ابزاری بخرید که برای تمامی موارد قابل استفاده باشد یعنی برای هر دو مورد تلفن و شبکه به کار آید. بهتر است آچار پانچ همه کاره را خریداری کنید، شاید قیمت این ابزار در مقایسه با آچار پرس سوکت زن شبکه خیلی بالاتر باشد، اما انتخاب عاقلانه‌تری است چرا که لازم نیست برای هر بخش ابزار جداگانه‌ای بخرید و با همین یک ابزار چند کاره کارتان راه می‌افتد. اگر دنبال جایی هستید که بتوانید انواع آچار پانچ شبکه را بیابید ما به شما فروشگاه برقچی را پیشنهاد می‌کنیم. در این فروشگاه تنوع کاملی از انواع اچار و سیم لخت کن شبکه از برندهای معتبر دیده می‎شود که قیمت‌های آن کاملا مقطوع است. علاوه بر این در صورت رضایت نداشتن امکان مرجوعی تا 7 روز وجود دارد. علاوه بر این در تیم برقچی مهندسانی یافت می‌شود که در محل برای شما کابل شبکه را سوکت می‌زنند  و خدمات نصب مورد نیاز را به شما ارائه می‌دهند.

سوالات متداول

آچار پرس شبکه با آچار پانچ شبکه چه فرقی میکند؟ از نظر ماهیت عملکردی باهم فرقی ندارند چرا که هر دو برای اتصال دادن ساخته شدند ولی با این دارای تفاوت های اندکی هستند به طوریکه برای اتصال رشته های کابل به پلاتین های سوکت از آچار پانچ شبکه استفاده میشود و برای اتصال سیم به سرسیم فلزی از آچار پرس شبکه استفاده میشود. بهترین مدل آچار شبکه از جمله بهترین مدل‌های آچار شبکه می‌توان به آچار سوکت زن شبکه مدل 376TR و آچار سوکت زن شبکه مدل LY-2008R و آچار سوکت زن شبکه مدل Ou Bao اشاره کرد.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز