مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

اتصالات شبکه

جستجو پیشرفته
محبوب ترین
5
قوی‌ترین
پچ پنل 24 پورت لگراند UTP CAT6 LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند UTP CAT6 LCS3

۸٬۹۰۰٬۰۰۰
۸٬۱۰۰٬۰۰۰
آداپتور PoE تندا مدل PoE15F
barghchi

آداپتور PoE تندا مدل PoE15F

۷۵۰٬۰۰۰
۷۰۰٬۰۰۰
کیستون شبکه امپ CAT6 UTP
barghchi

کیستون شبکه امپ SFTP

۷۵٬۰۰۰
۶۵٬۰۰۰
پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3

۱۳٬۷۰۰٬۰۰۰
۱۳٬۵۰۰٬۰۰۰
پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3

۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
۱۲٬۴۰۰٬۰۰۰
محبوب ترین
5
پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP

۱٬۵۰۰٬۰۰۰
۱٬۰۰۰٬۰۰۰
پچ پنل دی لینک UTP CAT6
barghchi

پچ پنل دی لینک UTP CAT6

۲٬۲۰۰٬۰۰۰
۲٬۰۰۰٬۰۰۰
پچ پنل نگزنس SFTP CAT6
barghchi

پچ پنل نگزنس SFTP CAT6

۲٬۹۵۰٬۰۰۰
۲٬۹۰۰٬۰۰۰
5
پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 UTP

۳٬۰۰۰٬۰۰۰
۲٬۹۰۰٬۰۰۰

اتصالات شبکه

اتصالات شبکه، تجهیزات و نیروهای متخصص در راه‌اندازی یک شبکه باید متناسب با آن شبکه انتخاب شده باشند. تجهیزات الکترونیکی و همینطور کامپیوتر‌ها و مودم ها در هر‌ شبکه، توسط کابل‌ها و پچ کورد‌های مناسب به یکدیگر متصل می‌شوند. در هنگام راه‌اندازی یک شبکه علاوه بر انتخاب دقیق تجهیزات و قطعات، باید به انتخاب درست و اصولی توجه کرد.

انواع کابل‌ و پچ‌کورد‌ شبکه، با توجه به تفاوتشان با یکدیگر، برای اتصال به این تجهیزات و قطعات، که آن‌ها نیز دارای انواع مختلفی هستند، به انتخاب درست اتصالات نیاز دارند. یک کابل و یا پچ‌کورد شبکه، که می‌تواند دارای انواع مختلفی از جمله CAT5، CAT6، CAT6A و CAT7 باشد، برای برقراری اتصال با این تجهیزات به سوکت‌های مناسب نیاز دارند که آن‌ها نیز در این دسته قرار می‌گیرند. علاوه بر این، پس از انتخاب کابل‌ها و پچ‌کوردهای مناسب با هر شبکه و سپس انتخاب سوکت مناسب، نوبت به انتخاب کیستون‌هایی متناسب با آن کابل‌ها، پچ‌کوردها و تجهیزات می‌رسد.


مشاهده کنید: لیست قیمت انواع تجهیزات شبکه


اتصالات شبکه

حال که به اهمیت وجود اتصالات پی بردید. باید به این نکته توجه داشته باشید که با دانش، تجربه، تحقیقات و در نهایت استفاده از تنکسین‌های باتجربه در زمینه شبکه، تجهیز حاصل نخواهد شد به طوری که تصور وجود شبکه‌ای با کیفیت و بادوام بدون وجود تجهیزات و اتصالات نامناسب، غیرممکن است.

انواع اتصالات شبکه 

انتخاب اتصالات در شبکه متناسب با تجهیزاتی که در آن شبکه استفاده می‌شود، اعم از کابل‌ها، پچ‌کوردها، پچ‌پنل ها، رک‌ها، مودم ها و غیره به قدری اهمیت دارد که حتی اگر شما بهترین، سریعترین و با کیفیت ترین قطعات را نیز داشته باشید، در صورت انتخاب اتصالات نامناسب، کیفیت شبکه شما به کلی تحت تاثیر قرار‌ گرفته و بازدهی ضعیفی خواهد داشت.

سوکت شبکه و تلفن

پس از تهیه کابل شبکه مناسب، نوبت به انتخاب سوکت متناسب با تجهیزات مورد استفاده در شبکه می‌رسد. اهمیت انتخاب درست سوکت به حدی است که در صورت انتخاب غلط، سرعت و قدرت شبکه و در نهایت بازدهی و راندمان شبکه به شدت تحت تاثیر این اتصالات قرار خواهد گرفت و هزینه‌های اضافی شبکه را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

از جمله مهمترین و متداول‌ترین سوکت‌ها می‌توان به سوکت‌ RJ11 و سوکت RJ45 اشاره کرد که به ترتیب محل اتصال 4 و 8 هشته هادی را در کابل‌ها فراهم می‌کنند. این امر به این معنی است که از سوکت RJ11 به دلیل دارا بودن محل اتصال 4 هادی، برای اتصال کابل‌های تلفن و از سوکت RJ45 به دلیل برخورداری از 8 هادی، به طور عام برای اتصال کابل‌های شبکه استفاده می‌شود.

در حقیقت چنانچه شما از کابل‌های شبکه از قبیل CAT5، CAT5E، CAT6، CAT6A و یا حتی CAT7 استفاده می‌کنید، انتخاب سوکت شبکه مناسب در اتصالات بسیار حائز اهمیت است به طوری که حتی با استفاده از کابل پرسرعت CAT7، در صورت استفاده از سوکت نامناسب، اتصالات مطلوبی حاصل نخواهد شد و از تمام قابلیت‌های کابل شبکه در انتقال اطلاعات و سینگال‌ها، استفاده نمی‌شود.


مشاهده کنید: لیست قیمت انواع کیستون شبکه


قیمت و خرید اتصالات شبکه

تجهیزات اتصالات شامل انواع سوکت و پچ پنل و کیستون است که برای مشاهده قیمت هر کدام از آن ها وارد وبسایت برقچی، مرجع اصلی تجهیزات شبکه شوید. از مشخصات اتصالات آگاه شوید و ان ها را باهم مقایسه نمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین شما همکاران و فروشندگان عزیز برای خرید عمده اتصالات شبکه با بهترین قیمت کافی است با مشاوران ما به شماره تلفن 02135000020 تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره تخصی و رایگان بهره مند شوید.

سوالات متداول

انواع اتصالات شبکه؟ 1️⃣ پچ پنل شبکه 2️⃣ پچ پنل فیبر نوری 3️⃣ کیستون تلفن 4️⃣ کیستون شبکه اتصالات شبکه چیست؟ هر وسیله ای که واسطه اتصال به شبکه بشود را اتصالات شبکه میگویند
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز