مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته

نقد و بررسی سانترال

در این مقاله به بررسی سانترال خواهیم پرداخت، ابتدا اطلاعات مختصری از سانترال برای شما بزرگواران بیان می کنیم، یکی از ابزارهای ارتباطی مورد نیاز در مخابرات ، این دستگاه می باشد که از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است،

منظور از سانترال چیست؟

به مجموعه خطوطی که به صورت یکسان در کنار هم قرار گرفته اند و سبب تشکیل یک دستگاه تلفن خواهند شد سانترال گفته می شود، دستگاه های سانترال شامل اصول، قواعد و تنظیماتی است که در صورت استفاده از این آپشن ها می توانید از امکانات متنوعی که این دستگاه دارد بهره مند شوید، علت استفاده ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی از دستگاه سانترال این است که این دستگاه سبب کاهش تعداد خطوط شهری خواهد شد، به عنوان مثال یک شرکت ۸ کارمند و ۴ خط تلفن داشته باشد چنانچه از دستگاه بهره گیری نکند، باید برای هر کدام از کارمندان خود ۴ خط تلفن مجزا در نظر بگیرد زیرا هریک از کارمندان باید به تمامی این خطوط دسترسی داشته باشند تا بتوانند کار خود را انجام دهند، در صورت عدم استفاده از این دستگاه هر کارمند باید ۴ تلفن روی میز کار خود داشته باشد که این امر سبب هرج و مرج و بی نظمی و عقب افتادگی در کارها خواهد شد، اینجاست که جایگاه دستگاه سانترال و نقش موثری در تمامی مشاغل دارد مشخص می شود.

از مزایای دیگری که این سیستم دارد می توان به این مسئله اشاره کرد که بعضی از خطوط  تلفن فقط به یک کارمند اختصاص داده شود و او بتواند از طریق یک دستگاه تلفن به تمامی تماس های  کاری خود هرچند مختلف، نظارت ویژه و دقیق داشته باشد.

همچنین می توانید از طریق تنظیمات سانترال در زمانی که احساس خستگی کرده و نیاز به استراحت دارید به تماس ها به صورت خودکار و از طریق منشی پاسخ بدهید و به کارهای خود بدون وقفه رسیدگی کنید.

سانترال ها دارای چه محدودیت هایی هستند؟

۱. برای استفاده و به کار گیری دستگاه سانترال باید یک دستگاه فکس هم به کار گیرید در غیر اینصورت موارد استفاده محدود تر خواهد شد.

۲. این دستگاه از ویژگی مدیریت برخوردار نیست.

۳. چنانچه قصد ضبط صوت توسط دستگاه سانترال را داشته باشید باید یک کارت صدا تهیه نمایید.

۴. اگر قصد استفاده از این سیستم را دارید باید محیطی که می خواهید سانترال در آن کار کند را به صورت منظم سیم کشی کنید ( همانند سیم کشی شبکه های کامپیوتری )

۵. هزینه تهیه سانترال به مراتب بیشتر از سیستم های دیگری است که این کار را انجام می دهند.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز