مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

دستگاه سانترال

جستجو پیشرفته
دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500
barghchi

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS32
barghchi

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-HTS32

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

معرفی دستگاه سانترال

در این مقاله به بررسی دستگاه سانترال خواهیم پرداخت، ابتدا اطلاعات مختصری در رابطه با این دستگاه در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، دستگاه سانترال را یک مجموعه کوچک اما مشابه مخابرات می دانند، این دستگاه کاربردهای فراوانی داشته به مرور آن ها را بیان می کنیم.

شرکت برقچی یکی از تامین کنندگان لوازمات و تجهیزات برقی، الکتریکی و مخابراتی است که تمامی محصولات این شرکت مورد انتخاب و تایید مصرف کنندگان قرار گرفته است، شما می توانید به سایت barghchi.com مراجعه کنید و تمامی محصولاتی که تولید این شرکت است را مشاهده و بررسی نمایید.

در ادامه با ارائه مطالب جامع تری از این دستگاه با شما همراه خواهیم بود.

دستگاه سانترال چگونه دستگاهی است؟

دستگاه سانترال یکی از ابزارهای مخابراتی به شمار می رود که در ادارات و مشاغل دولتی و خصوصی کاربرد های فراوانی داشته و استفاده از تلفن و خطوط تلفن را بدون هیچ گونه مشکلی ممکن ساخته است.

دستگاه سانترال سبب بهبود و پیشروی عملکرد کارها خواهد شد طوری که در گذشته هر یک از کارمندان برای قسمت های مختلف باید چند تلفن در اختیار داشتند اما با روی کار آمدن دستگاه های سانترال روند استفاده از چند تلفن منقضی شده و افراد تنها از طریق یک تلفن که تحت شبکه دستگاه سانترال قرار گرفته اند می تواند با سایر بخش ها و فقط از طریق تفاوت در شماره ها ارتباطی درست، به جا و کاربردی فراهم کنند. در واقع این دستگاه سبب نقش نظارتی بر روند کار را برعهده داشته و تمامی ارتباطات تلفنی طی یک روند منظم انجام می گیرد و همین امر سبب ثبات در کار خواهد شد.

دستگاه های سانترال با بروز ترین و با کیفیت ترین تجهیزات طراحی و ساخته می شوند، عملکرد این دستگاه سبب بهبود روند و شرایط کار در تمامی ارگان های استفاده کننده شده و مزیت دیگری که از این دستگاه مطرح است عبارت است از طول عمر بالایی که این دستگاه دارد.

لازم به ذکر است که فروشندگان دستگاه سانترال موظفند دستگاه هایی که به فروش می رسانند به مدت ۱۲ ماه ضمانت کنند.

شرکت برقچی ارائه کننده بهترین و جدید ترین دستگاه های سانترال در سطح کشور می باشد، این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و هزینه های مناسب به مشتریان ارجمند عرضه می کند.

برای دیدن نمونه های مختلفی از دستگاه سانترال که توسط شرکت برقچی ارائه می شود می توانید به بخش بالای همین صفحه مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

دستگاه های سانترال چند نوع بوده و بر چه اساسی طبقه بندی می شوند؟

دستگاه های سانترال دو نوع داشته و بر اساس توان ذخیره ( ظرفیت ) و نحوه کار ( عملکرد ) مورد طبقه بندی واقع می شوند.

همچنین دستگاه سانترال براساس توان ذخیره دو زیر مجموعه تحت عناوین ظرفیت بالا و ظرفیت پایین را شامل می شود.

این دستگاه علاوه بر موارد فوق از لحاظ کارکرد هم شامل دو زیر مجموعه است که عبارتند از دستگاه سانترال که بر اساس یک مجموعه واحد و یک پارچه اداره می شوند و مورد دیگر دستگاه  سانترال که بدون نظارت یک مجموعه اقدام به کار می کند.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز