درخواست پیش فاکتور
0

لوازم جانبی سانترال

جستجو پیشرفته
گیت وی 4 پورت FXS نیوراک HX404G
barghchi

گیت وی 4 پورت FXS نیوراک HX404G

۴٬۱۰۰٬۰۰۰
۴٬۲۰۰٬۰۰۰
گیت وی 4 پورت FXO نیوراک HX440G
barghchi

گیت وی 4 پورت FXO نیوراک HX440G

۶٬۰۰۰٬۰۰۰
۵٬۹۰۰٬۰۰۰
گیت وی 8 پورت FXO نیوراک MX8G
barghchi

گیت وی 8 پورت FXO نیوراک MX8G

۱۳٬۳۰۰٬۰۰۰
۱۳٬۲۰۰٬۰۰۰
گیت وی 16 پورت FXO نیوراک MX60E
barghchi

گیت وی 16 پورت FXO نیوراک MX60E

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
گیت وی 16 پورت FXS نیوراک MX60
barghchi

گیت وی 16 پورت FXS نیوراک MX60

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
گیت وی 2 پورت FXO و 2 پورت FXS نیوراک HX422E
barghchi

گیت وی 2 پورت FXO و 2 پورت FXS نیوراک HX422E

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

آنچه که باید از اجزا و کاربردهای لوازم جانبی سانترال بدانید؟

در این مقاله به بررسی لوازم جانبی سانترال خواهیم پرداخت، ابتدا اطلاعات مختصری از لوازم جانبی سانترال در اختیار شما همراهان گرامی قرار می دهیم، سانترال دستگاهی است که در مجموعه هایی که دارای چندین خط تلفن هستند ( مانند ادارات ) سبب بهبودی و سرعت روند کاری بر اساس نظم می شود، اما همین دستگاه سانترال خود نیازمند لوازم و تجهیزاتی است، و از کنار هم قرار گرفتن این اجزا دستگاه سانترال می تواند به درستی تمامی وظایف را انجام دهد.

شرکت برقچی یکی از ارائه دهندگان به نام محصولات و تجهیزات الکتریکی و مخابراتی است، این شرکت کالاهای خود را با کیفیت هرچه تمام تر، متناسب با پیشرفت های روز دنیا و همچنین قیمتی مناسب به هموطنان ارائه می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات این شرکت مانند لوازم جانبی سانترال می توانید به سایت برقچی به آدرس barghchi.com مراجعه نمایید.

در ادامه با ارائه مطالب بیشتری از لوازم جانبی سانترال در خدمت شما خواهیم بود.

منظور از لوازم جانبی سانترال چه مواردی می باشد؟

لوازم جانبی سانترال از قسمت های مختلفی تشکیل شده که در این قسمت این اجزا شرح داده می شود.

۱. هر دستگاه سانترال دارای تعدادی باتری است، باتری های مربوط به دستگاه سانترال برای تهیه نسخه پشتیبان مورد استفاده قرار می گیرند، که به طور کلی شامل ۳ باتری است همراه با کابل های مربوط به آن.

۲. هر دستگاه سانترال دارای یک پیغام گیر صوتی است، این دستگاه دارای یک قسمت بوده که در صورت پاسخگویی که تلفن ها می تواند پیغام مخاطبان را دریافت و نگه داری کند، همچنین این دستگاه به گونه ای طراحی شده که قابلیت ارتقا به نسخه های بالاتر را نیز دارا می باشد.

۳. هر دستگاه سانترال دارای یک قسمت برای پخش موزیک است، چنانچه این دستگاه را تهیه کنید، زمانی که با فردی در حال مکالمه هستید و فرد دیگری در حال تلاش برای برقراری تماس با شماست می تواند در زمان انتظار موسیقی گوش کند.

۴. هر دستگاه سانترال دارای قسمت رکورد صوتی است، همانطور که متوجه شده اید از این دستگاه برای ضبط مکالمات در حین گفتگو استفاده می شود.

۵. هر دستگاه سانترال دارای هدفون است، افرادی که در مخابرات ها و مراکز پاسخگویی به تماس ها مشغول به کارند مزیت های این دستگاه را به خوبی می شناسند، این دستگاه روی گوش ها قرار گرفته بدون آن که دست ها درگیر شوند می توانید به مشترکان در کوتاه ترین زمان و به راحت ترین روش پاسخگو باشید، همچنین دستگاه های سانترال به گونه ای هستند که امکان استفاده از این هدفون ها را برای افراد فراهم آورده است، البته باید اظهار داشت که در مدل های جدید این هدفون ها نیازی به متصل بودن از طریق کابل به دستگاه نیست، زیرا با پیشرفت های صورت گرفته در این زمینه نمونه های بی سیم این هدفون ها در دسترس قرار گرفته و استفاده برای مصرف کنندگان راحت تر از گذشته شده است.

۶. هر دستگاه سانترال دارای صفحه که شامل تمامی تماس های انجام گرفته است‌، برای به دست آوردن گزارش های تماس باید ابتدا اپلیکیشن مربوطه را بر روی سیستم نصب و راه اندازی کنید سپس می توانید به لیست تماس های صورت گرفته دسترسی پیدا کنید.

 موارد فوق کلیتی از لوازم جانبی سانترال را بیان داشته، امید است این مطالب برای شما کاربردی مفید داشته باشد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز