مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

باکس کف خواب و رومیزی

جستجو پیشرفته
محبوب ترین
5
باکس کف خواب لگراند توکار 12 ماژول
barghchi

کف خواب لگراند توکار 12 ماژول

۲٬۰۰۰٬۰۰۰
۱٬۵۰۰٬۰۰۰
4
پاپ آپ باکس لگراند ۶ ماژول
barghchi

پاپ آپ باکس لگراند 6 ماژول

۱٬۶۰۰٬۰۰۰
۱٬۵۰۰٬۰۰۰
پاپ آپ باکس لگراند 8 ماژول
barghchi

پاپ آپ باکس لگراند 8 ماژول

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
باكس روميزی لگراند 4 ماژول
barghchi

باکس رومیزی لگراند 4 ماژول

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
باکس رومیزی 4 ماژول سوپیتا
barghchi

باکس رومیزی 4 ماژول سوپیتا

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

باکس کف خواب چیست؟

باکس کف خواب محصولی است که برای در دسترس بودن پریز برق، پریز شبکه و دیگر انواع کلید و پریز مورد استفاده قرار می‌گیرد و در اندازه‌های مختلفی تولید می‌گردد. باکس کف خواب لگراند یکی از محصولاتی است که می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. در ادامه به معرفی انواع باکس کف خواب خواهیم پرداخت.

باکس پریز کف خواب

از دیگر نام های رایج این محصول میتوان به جعبه کف خواب اشاره نمود. جعبه های کف خواب را می توان بمنظور نصب کلید و پریز در در انواع کف کاذب یا کف بتنی، داکتها و کف های ثابتی که حفره در آن درنظر گرفته می شود نصب و استفاده کرد.

کاربرد جعبه کف خواب

پریز و جعبه پریز کف خواب، به منظور قرار گرفتن انواع پریز و سوکت در کف محیط ساخته شده است. این محصول در مراکز اداری و تجاری، شهربازی، هتل ها و به ویژه در بیمارستان ها که فضای محدودی برای نصب کلید پریز دارند مورد استفاده قرار می گیرد و باعث میشود پریز در هر نقطه از اتاق قابل دسترس باشد. باکس کف خواب علاوه بر کاهش هزینه های اضافی کابل کشی، موجب زیبایی محیط کاری نیز می گردد. استفاده از این وسیله در بسیاری از مراکز و ساختمان ها که امکان نصب پریز های دیواری نمی باشد و یا محدود می باشد را به امری آسان تبدیل نموده است. به این ترتیب تجمع چندین پریز در یک جعبه هم باعث کاهش هزینه های اضافی کابل کشی می شود و هم موجب حفظ زیبایی محیط کار و سهولت دسترسی به پریز های برق  شده است.

مزیت‌های باکس کف خواب

این وسیله در عین ظرافت و زیبایی، مقاومت بالایی در برابر قرار گرفتن هر بار مکانیکی را دارد. وجود این باکس ها هم  زیبایی اتاق را حفظ می کند و هم از تجمع سیم ها در فضا جلوگیری می کند.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز