آموزش ساخت اکانت پابجی

آموزش ساخت اکانت پابجی

آیا تا به حال نام بازی پابجی را شنیده‌اید؟ این روزها بسیاری از افراد به دنبال آموزش ساخت اکانت پابجی هستند اما ما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه ساخت اکانت پابجی را یاد بگیرید، با این بازی بیشتر آشنا شوید. شایان ذکر است بدانید که پابجی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های بتل رویال محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم pc منتشر شد، قابل توجه است بدانید که این بازی در مدت بسیار کم توانست نظر بسیاری از گیمرها را به خود جذب کند و حدود به چندین میلیون گیمر از این بازی حمایت کردند، به همین دلیل شرکت PUBG Corporation سریعا تصمیم به رفع ایرادات و باگ‌های بازی گرفت تا بتوانند گیمرهایی که طی مدت کوتاه جذب کرده است را حفظ کند. لازم به ذکر است بدانید به روز رسانی با سرعت بسیار بالایی در این بازی صورت گرفت و شرکت PUBG Corporation ساخت المان و بهینه کردن محیط بازی را با سرعت بسیار زیادی انجام داد و همچنان هم در حال  بهینه کردن بازی می باشد.

همانطور که در قسمت بالا مطالعه کردید پابجی، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال محسوب می‌شود که با گذشت 4 سال از تاریخ انتشار این بازی، گیمر ها همچنان با اشتیاق و هیجان بسیار زیاد این بازی را دنبال می‌کنند. توجه داشته باشید که پابجی برای استیم، کنسول‌های بازی مانند Xbox و Playstation ، کامپیوتر، تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید و ios ارائه شده است. حال اگر قصد دارید این بازی را تجربه کنید بهتر است بدانید که برای استفاده از این بازی باید بتوانید اکانت پابجی بسازید. به همین دلیل ما قصد داریم در این محتوا آموزش ساخت اکانت پابجی را در اختیار شما قرار دهیم و پیشنهاد می‌کنیم که برای استفاده از این بازی مهیج و محبوب تا انتهای این محتوا با همراه باشد.

 

فهرست: 

آموزش ساخت اکانت پابجی

در این قسمت از محتوا قصد داریم مراحل ساخت اکانت پابجی را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم، پس پیشنهاد می‌کنیم به تمام مراحل ساخت اکانت توجه کامل داشته باشید تا بتوانید به راحتی یک اکانت پابجی برای بسازید.

 

ورود به سایت بازی پابجی برای ساخت اکانت پابجی

اولین گام برای این که بتوانید اکانت پابجی را بسازد باید وارد سایت بازی پابجی شوید، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید آدرس این سایت ( www.pubg.com ) در قسمت بالا نشانه گذاری شده است. توجه داشته باشید شما می‌توانید به راحتی وارد این سایت شده و در مرحله بعد بر روی قسمت LOGIN که در بالای تصویر سمت راست در کادر قرمز قرار داده شده است کلیک کنید، شایان ذکر است بدانید که بعد از کلیک بر روی گزینه LOGIN صفحه‌ای جدید برای شما باز می‌شود که به راحتی می‌توانید مراحل ساخت اکانت پابجی را طی کنید.

 

Login user

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در این بخش از آموزش ساخت اکانت پابجی یک صفحه جدید برای شما باز شده است که این صفحه جدید دارای دو بخش مجزا می‌باشد. توجه داشته باشید که بخش سمت چپ تصویر برای افرادی است که از قبل اکانت را ساخته‌اند و حال می‌توانند با وارد کردن اطلاعات وارد اکانت پابجی خود شوند، اما سمت راست گزینه‌ای به نام CREAT MY ACCOUNT وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از این بخش به ساخت اکانت پابجی بپردازید، در نتیجه باید بر روی این گزینه کلیک کنید.

CREAT MY ACCOUNT

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای ساخت اکانت پابجی

بعد از اینکه بر روی گزینه CREAT MY ACCOUNT کلیک کردید صفحه جدید برای شما باز می‌شود که آن را می توانید در قسمت زیر مشاهده کنید، توجه داشته باشید که در این بخش از آموزش ساخت اکانت پابجی شما باید اطلاعات مورد نیاز را در قسمت‌هایی با شماره مشخص شده‌اند وارد کنید، برای مثال در بخش اول شما یک دکمه آبی رنگ را مشاهده می‌کنید که با عدد شماره یک نمایش داده شده است. در واقع اگر اکانت فیس بوک دارید با استفاده از این قسمت می‌توانید به راحتی و بدون طی کردن هیچ کدام از مراحل ساخت اکانت وارد سایت پابجی شوید و اکانت شما به صورت اتوماتیک ساخته می‌شود، اما در غیر این صورت باید تمام مراحل ساخت اکانت پابجی را طی کنید.

 


بیشتر بخوانید: تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه چیست؟


 

در تصویر زیر عددی با شماره ۲ نمایش داده شده است که در این قسمت باید ایمیل خود را وارد کنید لازم به ذکر است بدانید که ایمیل را باید به درستی وارد کنید چون در انتهای کار به آن نیاز خواهید داشت، اما گزینه سوم برای تایید آدرس ایمیل شما است چون استفاده از ایمیل در وب سایت بازی پابجی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در نتیجه باید ایمیل خود را به درستی تکرار کنید.

گزینه ۴ برای وارد کردن رمز شما است در نتیجه سعی کنید رمزی را انتخاب کنید که به هیچ وجه آن را فراموش نکنید، در ثانی در انتخاب رمز از اعداد، حروف بزرگ، حروف کوچک و علائم استفاده کنید. در قسمت ۵ هم مانند وارد کردن ایمیل باید پسورد خود را مجدداً تکرار کنید، البته این مسئله را در نظر داشته باشید که نمی‌توانید پسورد را Copy کرده و در بخش دوم Paste کنید، باید به صورت دستی پسورد را مجدداً وارد کند، در قسمت ششم باید تاریخ تولد خودتان را وارد کنید که دقیقاً ماه، روز و سال برای شما تعیین شده است، اما در انتها گزینه هفتم قوانین وب سایت بازی پابجی است که شما می‌توانید با فعال کردن آن این قوانین را قبول کرده و با کلیک بر روی گزینه‌ی create my account که با عدد شماره ۸ نمایش داده شده است اکانت خود را بسازید.

وارد کردن اطلاعات برای ساخت اکانت

فعال کردن اکانت پابجی برای ساخته شدن اکانت

همانطور که در هنگام وارد کردن ایمیل مطالعه کردید، اهمیت ایمیل در ساخت اکانت پابجی اهمیت بسیار زیادی دارد و برای اینکه بتوانید از این اکانت ساخته شده استفاده کنید باید آن را فعال کنید. در نتیجه در این بخش از آموزش ساخت اکانت پابجی با تصویر زیر را مواجه خواهید شد که معنی متن موجود در تصویر زیر این است که باید به ایمیل خود مراجعه کنید و اکانت خود را فعال نمایید.

 

پیام فعال کردن اکانت

در واقع شما می توانید بعد از وارد شدن به ایمیلی که توسط وب سایت پابجی برای شما ارسال شده بر روی گزینه Confirm to register کلیک کنید تا اکانت شما  verify  شود. شایان ذکر است بدانید که شما با کلیک بر روی این گزینه به صورت اتوماتیک به اکانت که ساخته اید وارد می شوید.


بیشتر بخوانید: راهنمای خرید رک شبکه


Confirm to register

سوالات متداول در رابطه با ساخت حساب کاربری پابجی

1.چرا این بازی در سبک بتل رویال قرار گرفته است؟

بازی‌های بتل رویال یک مسابقه محسوب می‌شود که جنگیدن برای زنده ماندن است. در واقع در بازی پابجی که در سبک بتل رویال قرار دارد هر شخصی که آخرین نفر زنده بماند در بازی برنده می‌شود.

2. چند نفر می‌توانند در این بازی به صورت همزمان بازی کنند؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که توسط گیمرها مطرح می‌شود این است که در بازی پابجی چند نفر به صورت همزمان می‌توانند بازی کنند، لازم به ذکر است بدانید که از ۱ تا ۱۰۰ نفر می‌توانند به صورت همزمان در یک بازی به صورت آنلاین حضور داشته باشند.

جمع بندی ساخت حساب کاربری پابجی

بسیاری از افراد بر این باور هستند که ساخت اکانت پابجی کار بسیار سختی است اما شما با مطالعه این محتوا مطمئنا به این نتیجه خواهید رسید که می‌توانید به راحتی یک اکانت پابجی بسازید، در واقع اگر شما بتوانید تمام مراحل را طبق آموزش ساخت اکانت پابجی موجود در این محتوا پیش بروید مطمئناً در انتها در ساخت اکانت پابجی موفق خواهید بود، پس پیشنهاد می‌کنیم هر چه سریعتر برای ساخت اکانت پابجی اقدام کنید چون این بازی یکی از لذت بخش‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال محسوب می‌شود.


بیشتر بخوانید: تفاوت پچ کورد با کابل شبکه در چیست؟


 

نکات مثبت

  • ساخت اکانت به صورت رایگان
  • بازی بسیار مهیج و محبوب
  • سبک بازی بتل رویال
  • به روز رسانی به صورت مداوم

نکات منفی

  • غیر رایگان بودن تمامی نسخه ها به غیر از نسخه موبایل
3.9/5 - (7 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
عرش
عرش
9 ماه پیش

سلام وقت بخیر پابجی رو از سایت اپیک گیمز گرفتم میخواستم بگم که اگه اکانت اپیک به ایکس باکس لینک شده باشه میشه پابجی رو با همون اطلاعات بازی کرد؟

Arshin
Arshin
1 سال پیش

سلام من به چند وقته پابجی رو پلک کردم ۳ سال آره خب الان که وارد شدم هرکاری میکنم نمیشه واردش شد میگه یا اکانتم رو برگردون یا چیزی منم ایمیل قبلیمو ندارم و میخوام اکانت جدید بزنم

mahdi.morko
mahdi.morko
1 سال پیش

آقا سلام دست شما درد نکنه بابت کمکتون
فقط این سایت رو آپدیت کنید
آخر نوشته بودید که پابجی رایگانه نیست
الان دیگه رایگان شده
هم برای کنسول
هم پی سی
همش رایگان شده
لطفاً اصلاح کنید .
با تشکر

رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 سال پیش
پاسخ به   mahdi.morko

سلام روز بخیر
ممنون از شما
مقاله اصلاح شد