رفع فیلتر یکی از سرویس‌‌های گوگل

رفع فیلتر یکی ار سرویس‌‌های گوگل

پس از گذشت 12 روز از فیلتر شدن سرویس‌های گوگل، خبر از رفع فیلتر یکی از سرویس‌‌های گوگل به گوش می‌رسد. همانطور که گفته شد یکی از سرویس‌های گوگل پس از فیلترینگ اپ‌ها و سرویس‌های این پلتفرم جهانی، در دسترس IP ایران قرار گرفت. کاربران فضای مجازی و اینترنت در 12 روز گدشته به هیچ‌کدام از سرویس‌های گوگل به جز جستجوگر آن دسترسی نداشتند.

رفع فیلتر یکی ار سرویس‌‌های گوگل
رفع فیلتر یکی ار سرویس‌‌های گوگل

به گزارش سایت برقچی به نقل از اقتصاد نیوز، پس از فیلترینگ سرویس‌‌ها و اپ‌های کاربردی گوگل از تاریخ دهم آبان ماه تا به امروز پس از گذشت 12 روز از این موضوع گوگل دیسکاور اکنون در دسترس کاربران با IP ایران قرار گرفت. کاربران ایرانی اکنون می‌توانند این سرویس را در دسترس داشته باشند.

در دو ماه گذشته در ایران، پلتفرم‌های بین‌المللی بسیاری از دسترس خارج و فیلتر شدند. برخی از این سرویس‌ها از جمله اپ‌استور، لینکدین و اسکایپ پس از گذشت مدتی رفع فیلتر شدند. اما برخی دیگر از آن‌ها مثل اینستاگرام، واتساپ، گوگل پلی استور و تعدادی دیگر از سرویس‌های گوگل همچنان فیلتر و از دسترس خارج هستند.

اکنون، سرویس فید خبری هوشمند گوگل یا همان گوگل دیسکاور، در لیست مربوط به سرویس‌های رفع فیلتر افزوده شد. با رفع فیلتر این سرویس از ۲۲ آبان، بار دیگر در دسترس کاربران با IP ایران قرار گرفت. اکنون کاربران با IP ایران می‎‌توانند از این سرویس گوگل بهره‌مند شوتد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها