امروز آخرین مهلت برای شرکت در الکام استارز آنلاین است

امروز آخرین مهلت برای شرکت در الکام استارز آنلاین است

تیم اجرایی نمایشگاه آنلاین الکام استارز اعلام کرده تیم‌های خواهان شرکت در مراسم الکام استارز امسال تنها تا پایان امروز‌(شنبه ۲۰ دی ماه) فرصت ثبت‌نام و تکمیل مدارک خود را دارند.
مکاتبات و درخواست‌های بالای بسیاری از شرکت‌های استارتاپی کشور باعث شد که سازمان نصر کشور تصمیم به برگزاری الکام استارز علی رغم لغو شدن مراسم الکامپ ۹۹ بگیرد ولیکن بخاطر شرایط حاکم پیرامون شیوع ویروس کرونا در کشور، الکام استارز امسال کاملا آنلاین برگزار خواهد شد.
با اینکه مهلت ثبت‌نام تیم‌ها تا ۱۲ دی ماه بود اما این موضوع طی روزهای اخیر تمدید شده بنا به اعلام روابط عمومی جشنواره، امروز آخرین روز مهلت ثبت‌نام در الکام استارز برای تمامی تیم‌ها است.
در الکام استارز امسال به ۱۵ استارتاپ برتر جوایز و تسهیلاتی اهدا خواهد شد که ۵ مورد از آن‌ها در حوزه‌های فناوری خاصی که دولت مد نظر دارد باید فعالیت کنند؛ حوزه‌هایی که بدنه حاکمیت و دولت معتقد است ترندهای آینده دنیای فناوری هستند و ورود سرمایه‌گذاران در آن‌ها به خاطر شرایط اقتصادی خاص کشور با کندی صورت می‌گیرد. حوزه‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، مجازی‌سازی زندگی، بلاکچین، راه‌حل‌های مشکلات کرونا، ۵ حوزه تخصصی هستند که دولت قصد دارد از تیم‌های فعال در این حوزه در الکام استارز حمایت کند.
الکام استارز از از سال ۱۳۹۴ به مراسم الکامپ اضافه شده و با اینکه در سال‌های اولیه فعالیت خود جایگاه بسیار کوچکی داشت ولی در سال گذشته بخش بزرگی از نمایشگاه الکامپ را به خود اختصاص داد که جزو پربازدیدترین بخش‌ها نیز به حساب می‌آمد و در سال گذشته ۵ سالن به‌طور کامل به تیم‌های حاضر در این بخش اختصاص یافته شده‌بود.

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها