جام جهانی 2022 همراه با گوگل

جام جهانی 2022 همراه با گوگل

بزرگ‌ترین رویداد ورزشی کمتر از ده روز دیگر آغاز می‌شود. جام جهانی 2022 را همراه با گوگل می‌توانید متفاوت‌تر از سال‌های قبل دنبال کنید. این‌بار گوگل به شما کمک می کند تا جام جهانی 2022 را به روز پیگیری کنید. شما می‌توانید با کمک سرویس‌های این کمپانی بزرگ با ویژگی‌های منحصربه فردی که به شما ارائه می‌دهد، مسابقات را به صورت زنده مشاهده کنید. همچنین می‌توانید از آخرین تغییرات جدول‌ها و تیم‌ها باخبر شوید. سال‌های گذشته، جام جهانی در تابستان برگزار می‌شد. اما این دوره از مسابقات قرار است در ماه پاییز از تاریخ 29 آبان تا 27 آذر با حضور 32 تیم در قطر برگزار شود. در ادامه با این مطلب از برقچی همراه باشید تا برنامه‌های مختلف گوگل را با هم بررسی کنیم.

با جستجوی گوگل نتایج مسابقات جام جهانی فوتبال را مشاهده کنید

جستجوی نتایج جام جهانی با گوگل
جستجوی نتایج جام جهانی با گوگل

با وصل شدن به اینترنت مودم می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط به جام جهانی 2022 را با استفاده از موتور جستجوی گوگل دریافت کنید. برای دریافت این اطلاعات کافیست عبارت «World Cup» را در موتور جستجوی گوگل تایپ کنید تا اطلاعاتی ماننده: زمان بازی ها، نتایج کامل مسابقات به صورت زنده، نمایش جدول رده بندی و  مشخصات دیگر، برای شما به نمایان شوند.

جام جهانی فوتبال با ساعت های Wear OS

کاربران فعلی Wear OS برنامه مسابقات را می‌توانند از تقویم خود در برنامه Agenda بررسی کنند یا این‌که از گوگل بخواهند یادآوری‌هایی را برای مسابقات آینده تنظیم کند. می‌توانید به عنوان داور جام جهانی با ساعت متصل Hublot’s Big Bangs in FIFA World Cup 2022 با سیستم عامل Wear OS بازی کنید. طبق گفته گوگل قبل از شروع مسابقات، ساعت هوشمند شما شمارش معکوس برای بازی افتتاحیه در 29 آبان را به شما نمایش می‌دهد. اطلاعاتی مانند ترکیب و مشخصات بازیکنان را در طول این رویداد یک ماهه می‌توانید در ساعت بسته شده به مچ دستتان دریافت کنید. همچنین در صورت گل زنی یک تیم ساعت شما به حالت لرزش در می آید.

YouTube TV برای جام جهانی فوتبال

مشترکین YouTube TV می توانند از 29 آبان بازی‌های جام جهانی را به صورت زنده با ویژگی هایی مانند آمار هر مسابقه، امتیازات و رده بندی را در FOX و FS1 تماشا کنند. با عضویت در YouTube TV و با پرداخت هزینه 4K Plus می‌توانند از تمام 64 مسابقه جام جهانی با کیفیت فوق‌العاده لذت ببرند. البته به دلیل محدودیت جغرافیایی، تلویزیون یوتیوپ برای تمام کشورها در دسترس نیست و تنها تمام مناطق کشور آمریکا را پوشش می‌دهد. به همین دلیل برای دسترسی به YouTube TV باید از نرم افزارهای تغییر IP استفاده کنید. این سرویس را می‌توانید تنها با آی پی کشور آمریکا در دسترس داشته باشید.

جام جهانی 2022 فوتبال را همراه با تلویزیون گوگل تماشا کنید

"<yoastmark

گوگل به روزرسانی‌های جدیدی برای جام جهانی، به سیستم عامل Google TV خود اضافه خواهد کرد. در Chromecast با Google TV و سایر تلویزیون های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید، مسابقات را می‌توانید به صورت زنده در برگه For You که پین شده است، تماشا کنید.

ردیابی مسابقات جام جهانی فوتبال با Google Maps

مشاغل می‌توانند از طریق Google Maps and Search برچسب (Showing the World Cup) را به لیست‌های خود اضافه کنند. کاربران می‌توانند با جستجوی (Where to watch the world cup near me) نزدیک‌ترین مکان پخش مسابقات جام جهانی را پیدا کرده و برای تماشای مسابقات به آنجا بروند.

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها