نحوه رفع محدودیت we limit how often در اینستاگرام (Instagram)

نحوه رفع محدودیت we limit how often در اینستاگرام (Instagram)

با اینکه اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی شناخته شده است، اما قوانین و محدودیت‌های خاص خود را نیز دارد. احتمالا شما هم با یکی از این محدودیت‌های اینستاگرام یعنی خطای we limit how often حداقل یک بار مواجه شده اید و متعاقبا این پیام را خوانده اید که «بار دیگر امتحان کنید ما برای تعداد دفعاتی که می‌توایند کارهای خاصی را انجام بدهید (مانند فالو کردن دیگران) برای محافظت از جامعۀ خود محدودیت ایجاد کرده ایم، اگر فکر می کنید دچار اشتباه شده ایم با ما تماس بگیرید». اگر در مورد شما اشتباه از طرف اینستاگرام باشد، این شرایط برایتان بسیار آزاردهنده خواهد بود. بنابراین در این مقاله از برقچی با نحوه رفع محدودیت we limit how often در اینستاگرام (Instagram) آشنا می‌شویم. همچنین می‌آموزیم که چگونه با این محدودیت کم‌تر مواجه شویم با ما همراه باشید.

فهرست مطالب:

دلیل و معنای خطای we limit how often در Instagram

دلیل و معنای خطای we limit how often در Instagram
دلیل و معنای خطای we limit how often در Instagram

اکثر کاربران جدید اینستاگرام نمی‌دانند که محدودیت‌هایی در ارتباط با این پلتفرم رسانه اجتماعی وجود دارد. برخی از این محدودیت ها ممکن است واضح باشند و برخی ممکن است این‌گونه نباشند. اینستاگرام این شرایط را برای محافظت از جامعه خود در برابر حساب‌های کاربری زیان بار، توهین آمیز وپر مخاطره تنظیم می‌کند. بنابراین می‌توانید این هشدار محدودیت را، هشداری برای جلوگیری از بلاک شدن یا ممنوع شدن حساب کاربری خود نیز در نظر بگیرید.

زیرا بر خلاف پیامی مانند  your account was comprimised in isntagram، به این معنی که حساب کاربری شما به خطر افتاده است، این محدودیت در بیشتر مواقع به دلیل تخلفاتی است که منحصراً توسط شما انجام می‌شود. همچنین برخلاف سایر پلتفرم‌های اجتماعی مانند توییتر که می‌توانید محتوای حساس توییتر را به میل خود روشن و خاموش کنید، اینستاگرام در مورد قوانین محتوای خود سخت‌گیرانه‌تر عمل کرده است. علاوه بر این پنج پست اساسی زیر وجود دارد که باید به هر قیمتی از آنها اجتناب کنید:

  • محتوای جنسی، از جمله تصاویر یا نقاشی برهنه
  • سخنانی با محتوای نفرت از هر نوع
  • پست هایی که خشونت را تشویق می کند
  • تهدید و قلدری
  • قمار آنلاین.

بنابراین اگر چیزی مرتبط با محتوای ذکر شده قبلی پست نکرده‌اید، می‌توانید مطمئن باشید که حساب شما از ممنوعیت دائمی در اینستاگرام در امان است.

محدودیت (limitations) در مقابل بلاک شدن (blocking)

بدیهی است که پیام we limit how often در صورت وجود محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها در حساب کاربری شما ظاهر می‌شود. اما بین محدود شدن و بلاک (مسدود) شدن تفاوت‌هایی وجود دارد.

محدودیت (limitations) در مقابل بلاک شدن (blocking)
محدودیت (limitations) در مقابل بلاک شدن (blocking)

بنابراین دانستن تفاوت‌های این دو عبارت ضروری است تا کاربران اینستاگرام بتوانند از ممنوعیت‌های احتمالی در آینده جلوگیری کنند:

  • هنگامی که حساب شما محدود است، می‌توانید پس از مدت زمان معینی (معمولاً فقط 48 ساعت) دوباره از آن استفاده کنید.
  • از سوی دیگر، اگر حساب های اینستاگرام شما مسدود شود، به این معنی است که حتی نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید.
  • محدودیت حساب را به عنوان هشداری برای مسدود شدن آن در آینده در نظر بگیرید.

اگر هنگام گشتن به دنبال حساب‌های اینستاگرام پیامی مانند «کاربر اینستاگرام پیدا نشد» دریافت کردید، دو دلیل دارد: یا آن‌ها حساب شما را مسدود کرده‌اند، یا اینکه پلتفرم حساب کاربری آن‌ها را برای مدت نامحدود مسدود کرده است.


بیشتر بخوانید: قابلیت Paid Partnership اینستاگرام چیست؟


رفع خطای we limit how often در Instagram

اگر حساب شما تنها برای مدت معینی محدود شده است، لازم است راه‌حلی برای رفع آن پیدا کنیم. راه‌های اثبات شده‌ای وجود دارد تا در اسرع وقت از شر مشکلات محدودیت خلاص شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

رفع خطای we limit how often در Instagram
رفع خطای we limit how often در Instagram

راه حل 1 : پسورد پروفایل اینستاگرام را تعویض کنید

این روش ثابت کرده است که برای بسیاری از حساب‌ها موثر است. تنها باید رمز جدیدی را برای حساب خود انتخاب کنید. به تنظیمات حساب کاربری اینستاگرام خود بروید. برای تغییر رمز عبور اینستاگرام خود، باید روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید و با ضربه زدن روی نماد در گوشه سمت چپ بالای صفحه، گزینه «User Settings» را پیدا کنید.سپس روی «Security» و سپس «Password» ضربه بزنید.

در آنجا رمز عبور خود را به یک رمز عبور جدید تغییر دهید. سعی کنید از سیستم خارج شوید و سپس دوباره وارد شوید و بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر. اگر نه، به مرحله بعدی بروید.

راه حل 2: استوی یا پست خود را حذف کنید

اگر مشکوک هستید که محدودیت‌ها به دلیل یک پست یا استوری ایجاد شده‌اند، می‌توانید در اسرع وقت آنها را حذف کنید. البته، این در همه موارد مشکلات را حل نمی‌کند، اما موثر خواهد بود. به یاد داشته باشید که اکثر محدودیت‌ها موقتی هستند، بنابراین حذف سریع پست‌هایی که فکر می‌کنید دلیل هشدار هستند به شما کمک می‌کند تا در اسرع وقت با قوانین اینستاگرام پیش بروید.

راه حل 3: از حساب کاربری جدید استفاده کنید

اگر واقعاً نیاز به ارسال پیام دایرکت یا پست استوری اینستاگرام دارید، به شما توصیه می‌کنیم که یک حساب کاربری پشتیبان اینستاگرام برای این کار داشته باشید. البته این راه حلی موقتی است، اما اگر بخواهید در کوتاه‌ترین زمان با دنبال‌کنندگان اینستاگرام خود ارتباط برقرار کنید، ممکن است کارساز باشد.

راه حل 4: با تیم پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید

تماس با پشتیبانی اینستاگرام بهترین راه حل موثر برای مشکلات محدودیت است. به خاطر داشته باشید که اگر اخیراً حساب اینستاگرام خود را به وب سایت های شخص ثالث مرتبط کرده‌اید، پلتفرم این کار را به عنوان فعالیت مشکوک در نظر می‌گیرد. ممکن است دلیل اصلی پیامی باشد که در حساب خود دریافت کرده‌اید. در هر صورت باید به تنظیمات بروید و «Help» را انتخاب کنید و روی «Report a problme» ضربه بزنید. پس از انتخاب آن به صفحه‌ای هدایت می‎‌شوید که می‌توانید به طور مستقیم با فردی از گروه پشتیبانی صحبت کنید.


بیشتر بخوانید: تشخیص سیم و کابل استاندارد و مرغوب


جمع بندی مقاله نحوه رفع محدودیت we limit how often در اینستاگرام

اکنون در این مطلب با نحوه رفع محدودیت we limit how often در اینستاگرام (Instagram) آشنا شدید. همچنین راه‌حل‌های رفع خطاهای اینستاگرام را نیز یاد گرفتید. همان‌گونه که در این مقاله به آن اشاره شد، اینستاگرام محدودیت‌ها و سختگیری‌های بیشتری را به دلیل سوءاستفاده افراد سودجو، اعمال کرده است. از اینکه تا پایان این مطلب با ما همراه بودید از شما عزیزان متشکریم. با درج نظرات خود، ما را در ارائه بهتر مطالب یاری کنید.

3.3/5 - (3 امتیاز)