مهمترین کاربرد تکنولوژی POE چیست؟

تکنولوژی POE چیست؟

همان‌طور که تمرکز بر روی ساختمان‌های دیجیتال در حال افزایش است، فناوری «انتقال توان الکتریکی با استفاده از اترنت» (تکنولوژی POE) در مرکز توجه قرار گرفته است. فناوری POE یک حرکت سودآور است زیرا اجازه می‌دهد تنها با استفاده از یک کابل اترنت، هم داده حمل شود و هم توان الکتریکی لازم برای دستگاه‌هایی که مبتنی بر IP فعال هستند، مانند نمایشگرهای دیجیتال، دوربین‌های امنیتی، نقاط دسترسی بی‌سیم (WAP) و تجهیزات صوتی تصویری (AV). این فناوری در زمان و هزینه بسیار به صرفه می‌باشد.

فهرست:

 

تاریخچه و استانداردهای POE

استانداردهای POE الزامات سیگنالینگ بین تجهیزاتی که توان الکتریکی بر روی کابل را فراهم نموده (PSE) و دستگاه‌هایی که توان الکتریکی از PSE دریافت کرده‌اند‌ (PD) را مشخص می‌کنند. فناوری POE از اوایل سال 2000 پا به عرصه تکنولوژی گذاشته است، بنابراین بیشتر مردم از قابلیت‌ها و مزایای آن آگاه هستند، حتی اگر در حال حاضر در حال استفاده از آن نباشند. اما از آن زمان، مسیری طولانی طی شده است.

اولین نسخه از POE، توان الکتریکی PSE تا 15.4 وات را عرضه می‌کرد و به PDها تا 13 وات را تحویل می‌داد. فناوری POE برای اولین بار برای ارائه توان الکتریکی و اتصال تلفن‌های VOIP، نقاط دسترسی بی‌سیم (WAP) و دوربین‌های نظارتی مبتنی بر IP مورد استفاده قرار گرفت.
استاندارد IEEE 802.3bt برای فناوری چهار زوج کابل POEدو سطح توان الکتریکی اضافه هم پیشنهاد می‌دهد:

1. حداقل 60 وات برای توان PSE برای هر پورت POE (تا 51 وات برای هر دستگاه)
2. حداقل 90 وات برای توان PSE برای هر پورت POE (تا 71 وات برای هر دستگاه)


این مقاله را نیز حتما بخوانید: مودم چگونه کار می‌کند؟


فناوری POE 100 وات بر روی اترنت

تکنولوژی انتقال برق بر روی اترنت یا همان تکنولوژی POE امکان انتقال نیروی برق را بر روی کابل‌های شبکه امکان‌پذیر می‌سازد. به‌عنوان مثال، دوربین‌های دیجیتال امنیتی به‌طور معمول برای نصب به دو اتصال نیازمند هستند:

 • یک اتصال شبکه، به‌منظور ارتباط با دستگاه ضبط تصاویر و ابزارهای نمایش
 • یک اتصال برق، به‌منظور تأمین انرژی الکتریکی دوربین

اگر دوربین مدار بسته مجهز به تکنولوژی POE باشد، کافی است آن را تنها به شبکه متصل کنیم، چرا که برق خود را نیز از کابل شبکه دریافت می‌کند.

تکنولوژی POE
مهمترین کاربرد تکنولوژی POE چیست؟

چرا از تکنولوژی POE استفاده می‌کنیم؟

انتقال برق بر روی کابل‌های اترنت یا تکنولوژی POE مزایایی به‌شرح زیر دارد:

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: این صرفه‌جویی با کاهش زمان و هزینه‌های کابل‌کشی برق امکان‌پذیر می‌شود. کابل‌های شبکه نیاز به تکنسین برق ماهر ندارند و می‌توانند در هر جایی (دیوار، زمین، سقف) قرار داده شوند.
 • انعطاف‌پذیری: بدون نیاز به وجود منبع و پریز برق، دستگاه‌هایی مانند دوربین‌های IP و نقاط دسترسی بی‌سیم می‌توانند در هر محلی که بیشتر مورد نیاز هستند، قرار داده شده و در صورت نیاز، به‌راحتی تغییر مکان داده شوند.
 • ایمنی: تأمین برق در این تکنولوژی به‌شکل هوشمند انجام می‌شود و به‌گونه‌ای طراحی شده که تجهیزات شبکه را در مقابل کاهش و افزایش برق (نوسانات) و یا حتی نصب غلط محافظت می‌کند.
 • قابلیت اطمینان: در POE به جای اینکه برق مورد نیاز تجهیزات موجود در شبکه توسط تعداد زیادی آداپتور تأمین گردد، از یک منبع تغذیه واحد که سازگار با استانداردهای جهانی است، تأمین می‌شود. همچنین می‌توان به‌عنوان پشتیبان و هنگام قطع برق از یک منبع تغذیه اضطراری استفاده کرد یا تجهیزات را برای خارج کردن از مدار شبکه و یا راه‌اندازی مجدد، از راه دور کنترل کرد.
 • مقیاس‌پذیری: با توجه به اینکه برق از طریق کابل شبکه در اختیار قرار می‌گیرد، نصب و راه‌اندازی و توسعه اتصالات شبکه، ساده‌تر و بهتر انجام می‌شود.

دستگاه‌هایی که از تکنولوژی POE استفاده می‌کنند:

تکنولوژی POE کاربردهای متنوعی داشته و در دستگاه‌های متعددی قابل استفاده است. مهم‌تر از همه می‌توان به سه مورد زیر اشاره کرد:

 • تلفن‌های VOIP: کاربرد اولیه این تکنولوژی برای همین تلفن‌ها بود و با استفاده از آن تنها لازم است تلفن‌ها را به یک پریز متصل کرد. همچنین می‌توان تلفن‌ها را از راه دور، درست مانند سیستم‌های آنالوگ قدیمی از مدار خارج کرد.
 • دوربین‌های IP: در حال حاضر اغلب دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه دارای این تکنولوژی هستند و به این ترتیب، استقرار و تغییر مکان آنها بسیار ساده‌تر شده است.
 • تجهیزات بی‌سیم: نقاط دسترسی wifi، بلوتوث و برچسب‌خوان‌های RFID به‌طور معمول مجهز به تکنولوژی POE هستند تا نیاز نباشد که حتماً در نزدیکی پریز برق مستقر شوند و براساس نقشه سایت، قابلیت جابجایی داشته باشند.

چگونه می‌توانید شبکه خود را به تکنولوژی POE مجهز کنید: 

برای مجهز کردن شبکه به تکنولوژی POE دو راهکار ساده به شرح زیر وجود دارد:

انواع سوئیچ‌های POE

تکنولوژی POE
مهمترین کاربرد تکنولوژی POE چیست؟

سوئیچ POE یک سوئیچ شبکه است که در آن امکان انتقال برق از طریق اترنت در نظر گرفته شده است. دستگاه‌های موجود در شبکه به‌ شکل معمولی به این سوئیچ‌ها متصل می‌شوند و سوئیچ مشخص می‌کند که آیا آنها مجهز به تکنولوژی POE هستند یا خیر. سپس برق مورد نیاز هر یک را به‌صورت خودکار از طریق کابل اترنت منتقل می‌کند. سوئیچ‌های POE با کاربردهای متنوع، از سوئیچ‌های لبه‌ای غیرقابل‌ تنظیم ارزان قیمت با تعداد پورت‌های کم گرفته تا سوئیچ‌های قابل‌تنظیم «رک‌مونت» (rack-mount) با تعداد پورت‌های بالا به بازار عرضه می‌شوند.


برای مطالعه ی بیشتر: 

روتر چگونه کار میکند؟ به همراه راهنمای خرید بهترین روتر


 استفاده از midspan یا تزریق‌کننده POE

با صرف هزینه بسیار کمتری می‌توان با استفاده از midspan، لینک‌های معمولی شبکه (بدون تکنولوژی POE) را مجهز به این تکنولوژی کرد. در واقع midspanها را می‌توان به‌منظور ارتقاء شبکه‌های محلی موجود، مورد استفاده قرار داد و با روشی مقرون به‌صرفه، در جایی که تنها نیاز به چند پورت POE است، به‌جای تهیه سوئیچ گران‌قیمت‌تر POE از آنها استفاده کرد. هر یک از اتصالات شبکه را می‌توان با نصب midspan به‌سادگی مجهز به POE کرد و مشابه سوئیچ POE، تأمین برق دستگاه‌ها را به‌طور خودکار کنترل کرد.

پچ پنل POE

به دلیل استفاده هم زمان ار midspan به همراه سوئیچ یا روتر استفاده از midspan بهینه نمی باشد به همین دلیل پچ پنل های POE  جایگزین مناسب midspan  در اکثر پروژه ها می باشد.

سوئیچ‌های midspan به‌شکل رک‌مونت و چندپورت و یا ارزان‌ قیمت و تک‌پورت به بازار عرضه می‌شوند.

مهمترین کاربرد تکنولوژی POE چیست؟

دوربین POE چیست؟

از طرفی می‌توان دستگاه‌هایی مانند دوربین‌های IP را که نیاز به برق دارند، با استفاده از تقسیم‌کننده POE ،POE splitter به لینک‌های POE متصل کرد. لینک POE از یک طرف وارد این تقسیم‌کننده ها می‌شود و از طرف دیگر آن، کابل شبکه معمولی (بدون تکنولوژی POE) و کابل برق مورد نیاز دوربین با ولتاژ مناسب خارج می‌شود.

مزایای استفاده از تکنولوژیPOE

• هزینه‌های کابل‌کشی و نصب را کاهش می‌دهد زیرا دستگاه‌ها دیگر نیازی به اتصالات داده‌ای و الکتریکی جداگانه ندارند، آن‌ها فقط به یک اتصال برای پیوستن به شبکه و دریافت توان الکتریکی نیاز دارند.

• به اشتراک‌گذاری اطلاعات به صورت بلادرنگ را اجازه می‌دهد به طوری که، هنگام اتصال دستگاه‌های مبتنی بر IP به شبکه، آن‌ها می‌توانند اطلاعات را بین خودشان و یک مکان مرکزی ارسال و دریافت کنند.

• نصب دستگاه‌ها انعطاف‌پذیرتر می‌شود، به این ترتیب مکان تجهیزات به جای نزدیکی به مکان پریز برق، با توجه به بهتر بودن مکان از لحاظ کارکردی و عملیاتی، انتخاب می‌شود.

• نصب سریع‌تر و آسان‌تر می‌شود با کابل‌کشی بین دستگاه‌های نصب و یکپارچه کننده.

• مقیاس‌پذیری سریع و آسان در صورت لزوم امکان‌پذیر می‌شود.

• مدیریت و کنترل متمرکز می‌شود تا دستگاه‌ها را بتوان از راه دور مدیریت کرد.

• جابه‌جایی، اضافه کردن و تغییر سریع‌تر انجام می‌شود بدون ایجاد وقفه در کسب و کار.

تأثیر POE بر کابل‌کشی ساخت یافته

کابل‌های طبقه‌بندی شده (CAT) بر حسب انتقال اطلاعات تا 100 متر در دمای اتاق رتبه‌بندی شده‌اند. اگر دمای کابل به هر دلیلی افزایش یابد، مقاومت کابل و میزان از دست رفتن توان سیگنال نیز افزایش می‌یابد. یک دلیل احتمالی برای افزایش دمای کابل، جریان مورد نیاز برای تامین توان الکتریکی دستگاه‌های POE است. با افزایش سطح POE، جریان درون کابل نیز افزایش می‌یابد. در این شرایط، جریان بیشتر موجب افزایش مقدار اتلاف توان در کابل‌کشی می‌شود و می‌تواند باعث مشکل در کارآمدی کابل شود. اگر کابل‌ها در سینی‌ها و مسیرهای کابل‌کشی تحت فشار بسته‌بندی شوند، یا در دسته‌های بزرگ دسته‌بندی شوند، احتمال افزایش حرارت بدون داشتن راهی برای ممانعت از تشعشع کابل حتی بیشتر هم می‌شود.

تکنولوژی POE
مهمترین کاربرد تکنولوژی POE چیست؟

هنگامی که کابل‌ها گرم می‌شوند، میزان از دست رفتن توان سیگنال افزایش می‌یابد (امکان بیشتر برای خراب شدن)، اگر درجه حرارت بالاتر از دمای رتبه‌بندی کابل شود، ممکن است باعث آسیب زدن به کابل نیز گردد. برای تطبیق میزان از دست رفتن توان سیگنال همراه با افزایش دما، ANSI/TIA-568.2-D توصیه می‌کند که طول کانال کاهش یابد. کاهش طول کانال اجازه می‌دهد تا از دست رفتن توان سیگنال مطابق با نیازهای کارایی و عملکردی، فقط در یک فاصله کوتاه‌تر باشد.


این مقاله را نیز بخوانید: فناوری POE چیست؟


 

مدیریت افزایش دمای کابل POE

مدیریت افزایش دمای کابل برای پایین نگه داشتن میزان از دست رفتن توان سیگنال مهم است و احتمال خطای بیت را کاهش می‌دهد (و همچنین از آسیب کابل جلوگیری می‌کند). با محدود کردن میزان افزایش درجه حرارت کابل، چندین مزیت را به دست خواهید آورد:

 • حفظ کارایی انتقال به صورت عالی (کاهش میزان از دست رفتن توان سیگنال)
 • کاهش نیاز به خنک کننده در مسیرهای کابل
 • امکان کار کردن کابل در دمای محیطی بالا بدون افزایش رتبه‌بندی دمایی کابل

نحوه اتصال POE

اتصالاتی که در کاربردهای POE استفاده می‌شوند (مانند پلاگ‌ها و جک‌ها) نیز به اندازه کابل‌ها مهم هستند. هنگام جدا کردن یک دستگاه از یک اتصال POE، اگر دستگاه متحرک (remote) به طور فعال حامل توان الکتریکی باشد، ممکن است بین اتصالات پلاگ (اتصال نر مانند) و جک (اتصال ماده مانند) یک قوس (جرقه) رخ دهد. در چنین شرایطی کاربر در معرض خطر نیست، اما بروز جرقه در منطقه تماس الکتریکی ممکن است برای اتصالات مشکلاتی ایجاد کند و انتقال از طریق آن‌ها را غیرممکن سازد.

هنگام جدا کردن پلاگ تحت بار POE، IEC 60512-99-001 یک روش آزمون پیشنهاد می‌کند تا اطمینان حاصل شود که مقاومت تماس برآورده شده است. در یک آزمایش موفق، پس از 100 چرخه و در شرایط محیطی سخت در 600 میلی آمپر در هر رسانا، تغییر مقاومت تماس باید کوچک‌تر از 20 میلی اهم باشد. با انتخاب اتصالاتی که این آزمون را پشت سر گذاشته‌اند، شما با خیال راحت می‌دانید که جرقه زدن باعث آسیب پلاگ و جک جفت شده نمی‌شود. یک نسخه به روز شده از استاندارد IEC، IEC 60512-99-002، در حال حاضر به فرم پیش‌نویس است. در این نسخه در ابتدا، تغییر مقاومت تماس کوچک‌تر از 20 میلی اهم پس از 100 چرخه در 1000 میلی آمپر در هر رسانا در نظر گرفته شد. نسخه نهایی، تغییر مقاومت تماس کوچک‌تر از 20 میلی اهم را پس از 100 چرخه در 2000 میلی آمپر در هر رسانا در نظر گرفته است.

اتصال IEC 60603-7

اتصالاتی که تحت مشخصات IEC 60603-7 تولید می‌شوند، اتصال صحیح را تضمین می‌کنند؛ این مشخصات در مورد محل برقراری تماس هنگام اتصال پلاگ و جک به هم، راهنمایی‌هایی را فراهم می‌کنند. طبق این استاندارد، تماس الکتریکی باید در شعاع تماس با «عایق صدا» (PIC)، نه در مکان‌های دیگری مانند بالای PIC، ایجاد شود. نقطه تماس الکتریکی در شعاع PIC، همراه با تماس جک کانتی‌لور(cantilever) ، اجازه می‌دهد تا پلاگ خارج از منطقه تماس الکتریکی از جک جدا شود، به این ترتیب، اطمینان حاصل می‌شود که جدا کردن پلاگ به هیچ وجه به مسیر سیگنال داده آسیب نمی‌رساند.

استاندارد TSB-184-A در POE

استاندارد TSB-184-A دستورالعمل‌هایی برای حمایت از تحویل توان الکتریکی از طریق کابل‌کشی زوجی به‌هم تابیده متوازن، به عنوان یک افزودنی برای الزامات زیربنایی ANSI/TIA-568 ایجاد شده است. این دستورالعمل، راهنمایی است برای تحویل توان الکتریکی با استفاده از تمام چهار زوج در کابل، تا 1000 میلی‌آمپر در هر زوج برای تامین حداکثر توان 100 وات. با پیروی از دستورالعمل‌های TSB-184-A، تحویل توان از راه دور از طریق یک کابل CAT بدون تحت تاثیر قرار دادن کارایی و یا عملکرد قابل فراهم شدن است.
برای دستیابی به بهترین کارایی، توصیه‌ها متمرکز بر موارد زیر هستند:

در صورت امکان برای تسهیل بهتر اتلاف گرمایی، کابل‌ها را دسته نکنید، اگر امکان‌پذیر نیست، انتخاب دسته‌های کوچک‌تر پیشنهاد می‌شود.

برای کنترل افزایش دمای بالقوه و حفظ کارایی کابل، تعداد کابل در هر دسته را محدود کنید، با توجه به راهنمایی TSB-184-A، یا دستورالعمل‌های شرکت سازنده.

نصب‌ POE

برای نصب‌های جدید POE از کابل‌کشی زوجی به‌هم تابیده متوازن چهار جفت Cat 6A استفاده کنید.

پچ کورد 28AWG در POE

از پچ کوردهای 28AWG قطر کوچک می‌توان در سیستم‌های POE استفاده کرد، اما در کارهای صنعتی توان توصیه شده متفاوت است. شرکت Belden توان 60 وات یا کمتر، با حداکثر اندازه دسته کابل 12تایی را توصیه می‌کند. در حال حاضر، توصیه می‌شود که طول کابل بیشتر از 15 متر نباشد تا به حفظ مقاومت DC برای کانال زیر مقدار مورد نیاز برای POE که 25 اهم است، کمک شود.

رتبه‌بندی کابل LP و POE

اکثر کاربردهای امروزی POE با تحویل توان کمتر از 60 وات (POE نوع 3 یا پایین‌تر) سر و کار دارند. اما سطح توان در حال افزایش است و زیاد طول نخواهد کشید.

برای رفع نگرانی‌های مربوط به افزایش دمای کابل با POE، UL گواهی توان الکتریکی محدود (LP) خود را در اواخر سال 2015 میلادی معرفی کرد. کابل LP، کابلی است که مطابق با گواهی توان الکتریکی محدود (LP) توسط UL تأیید شده است تا دمای روکش کابل در شرایط مشخص (پس از اصلاح برای دمای محیطی 45 درجه سانتیگراد) افزایش نیابد، به این معنی است که قابلیت اطمینان مواد عایق‌بندی و روکش‌ها مطابق انتظار است و کابل فقط به درجه حرارت رتبه‌بندی شده خود می‌رسد. این کار با ساخت کابلی با مواد عایق و روکشی که می‌تواند دماهای بالاتر را تحمل کند، انجام می‌شود.

برای اینکه یک کابل، آزمون را پشت سر بگذارد و به امتیاز LP دست یابد، UL 192 کابل را با هم در یک مجرای حدودا 2 متری، غیرفلزی که هر دو طرف انتهایی آن با عایق بسته شده است، دسته می‌کند. جریان‌های مختلف در کابل‌ها اعمال می‌شوند و UL افزایش درجه حرارت در داخل کابل‌ها را پیگیری می‌کند. آمپر در هر رسانا از 0.5 آمپر تا 1 آمپر به صورت 0.1، یا تا زمانی که درجه حرارت داخل دسته کابل‌ها به دمای مشخص شده برسد، افزایش می‌یابد. سپس آمپر ثبت می‌شود و این مقدار به عنوان آمپر رتبه‌بندی LP در نظر گرفته می‌شود. رتبه LP همیشه با یک جریان مشخص همراه است، جریانی که کابل می‌تواند بر روی هر رسانا بدون افزایش درجه حرارت حمل کند.

کاربرد کابل LP

1- برای تجهیزات تامین توان الکتریکی با توان بیش از 60 وات، مانند POE نوع 4.
2. زمانی که اندازه دسته کابل مشخص و یا کنترل شده نیست.
در این موارد، انتخاب یک کابل LP، عملکرد ایمن بدون افزایش درجه حرارت را تضمین می‌کند.

راه‌حل شرکت Belden برای POE 100 وات

خوب، چه زمانی یک کابل می‌تواند تمام دسترسی 100 متری را در دماهای بالاتر برآورده کند؟ فقط زمانی که برای انجام این کار طراحی و ساخته شده باشد، و شرکت Belden این را از طریق آزمایش کردن کشف کرد.
برای آزمایش ویژگی‌های دمایی در کابل‌های مختلف، کابل‌های Belden در یک اتاق محیطی قرار گرفتند تا میزان از دست رفتن توان سیگنال با تغییر درجه حرارت کابل اندازه گیری شود. داده‌ها برای هر کابل تولید شده است، تغییرات میزان از دست رفتن توان سیگنال همراه با تغییر دما ثبت شد.

اطلاعات جمع آوری شده از این آزمایش‌ها با میزان از دست رفتن توان سیگنال در اتصالات و پچ کورد ترکیب شده است تا حداکثر طولی که یک کانال معمولی می‌تواند به آن برسد، ضمن رعایت میزان از دست رفتن توان سیگنال کانال تعیین شود. مدل مورد استفاده ما نشان دهنده یک کانال 100 متری با 10 متر از کابل‌های پچ و طول لینک اولیه دائمی 90 متری است.

ما فرض کردیم که اتصالات و کابل‌های پچ در یک محیط کنترل شده (در دمای اتاق، که میزان از دست رفتن توان سیگنال همیشه یکسان است) استفاده می‌شوند. لینک‌های دائمی فرض شده است که در دمای بالای 60 درجه سانتیگراد قرار دارند (همان فرض‌هایی که در مورد TSB-184-A استفاده شد، یعنی درجه حرارت محیط محدود 45 درجه سانتیگراد بوده و افزایش دما به دلیل جریان POE و بسته‌بندی کابل 15 درجه سانتیگراد است).

 با استفاده از اطلاعات به دست آمده از این آزمایشات، ما با Belden 10GXS، یک کابل Cat 6A به طول کامل 100 متر رسیدیم. البته کابل‌های دیگر سازندگان را هم آزمایش کردیم و آن‌ها نتوانستند به طول کامل 100 متر برسند. آن‌ها به گونه‌ای طراحی نشده‌اند که بتوانند در چنین دماهای بالایی کار کنند.

Belden 10GXS
مهمترین کاربرد تکنولوژی POE چیست؟

ثابت شده که Belden 10GXS قادر به دست یافتن به فاصله 100 متری همراه با حفظ سطح کارایی قول داده شده است. همچنین دارای قطر کوچک‌تری برای صرفه‌جویی در فضای سینی‌های کابل است و از فناوری Equiblock™ Barrier استفاده می‌کند تا اتلاف گرما-جریان یکنواخت داشته باشد، در حالی که میزان از دست رفتن توان سیگنال را کنترل می‌کند.

هنگامی که با RevconnectR همراه است، یک سیستم اتصال Belden جدید، 10GXS واقعا می‌تواند از تمام الزامات کارایی و قابلیت اطمینان مورد نیاز POE 100 وات پشتیبانی کند.
طراحی و تست شده برحسب قابلیت اطمینان، Revconnect جدیدترین الزامات برای موارد زیر را برآورده کرده است:

 • تغییر سریع درجه حرارت
 • گرما خنک کردن چرخه‌ای
 • لرزش با اختلال تماس
 • بار الکتریکی و دما
 • عملکرد مکانیکی با و بدون بار الکتریکی
 •  درجه حرارت بالا

از طریق عملیات مکانیکی با روش آزمون قابلیت اطمینان الکتریکی، جک‌ها و پلاگ‌های REVConnect تست شدند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، شرایط مورد نظر برآورده شد، زیرا طراحی REVConnect اطمینان می‌دهد که هر جرقه‌ای در منطقه وصل/جدا شدن پلاگ رخ خواهد داد و نه در منطقه تماس الکتریکی، همان طور که نشان داده شده است.
هنگامی که روش آزمون IEC 60512-99-002 با موفقیت انجام شد، الزامات چرخه‌ای با بار 2 آمپر تعریف خواهد شد. روش آزمون به معنای بررسی جدا کردن یک اتصال PoE در تمام جریان‌های PoE در یک رسانا است. این روش شامل 100 چرخه از طریق تغییر شرایط محیطی با حفظ مقاومت الکتریکی کمتر از 20 میلی اهم است (IEC 60512-99-001 برای مدارهای PoE تا نوع 2 است) و اگر به هر دلیلی جک نتواند وصل شود، REVConnect حذف و نصب یکی دیگر را سریع و آسان می‌کند.

POE چیست
مهمترین کاربرد تکنولوژی POE چیست؟

POE100 وات

برنامه‌ریزی برای POE 100 وات

از آنجا که تقاضا برای توان الکتریکی برای دستگاه‌های مبتنی بر IP رشد کرده است، این تقاضاها در شبکه و زیرساخت کابلی شما نیز افزایش خواهد داشت. کابل‌کشی Belden 10GXS و REVConnect به ‌طور کامل از الزامات کارایی و قابلیت اطمینان مورد نیاز برای PoE 100 وات، پشتیبانی می‌کند، این آینده اینترنت اشیا و ساختمان‌های دیجیتال است.

شرکت Belden استفاده از پچ کوردهای کم قطر 28 AWG رده 6 و رده 6A را نیز پیشنهاد می‌کند، این کابل‌ها در بسیاری از طول‌های استاندارد و همچنین قابل افزایش تا 30 سانتیمتر در دسترس هستند. در مقایسه با 24 AWG، آن‌ها بیش از 50 درصد کاهش OD و 40 درصد کاهش وزن را ارائه می‌دهند. آن‌ها همچنین استانداردهای TIA را در کانال‌های تا 96 متر برآورده می‌کنند.

هر زمان که آماده بودید، Belden می‌تواند به شما در طراحی و اجرای زیرساخت‌های کابلی که قادر به پشتیبانی از POE 100 وات، کاهش خرابی، استفاده از دستگاه‌های مختلف قبلی در شبکه و پشتیبانی از سطوح بالای بهره‌وری است، کمک کند.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها