جزئیات فعال سازی اینترنت رایگان تمامی اپراتورها + هدیه دولت

اینترنت رایگان

چگونه اینترنت رایگان بگیریم؟ امروزه اینترنت بستر مناسبی برای پاسخگویی به سوالات، ابهامات و همچنین یک ابزار کمکی برای کسب‌وکار و حتی تفریح و گفتگو به شمار می‌رود. اینکه بخواهید از اینترنت خود به چه به منظوری استفاده کنید کاملا به تصمیم شما بستگی دارد. همانطور که می‌دانید اپراتورهای سیم‌کارت در کشور ما اینترنت را به صورت تعرفه‌های متفاوتی نظیر روزانه، ماهانه، شصت روزه، سالانه و بسیاری موارد دیگر ارائه می‌دهند. اما چگونه کدهای اینترنت رایگان همراه اول و ایرانسل را دریافت کنیم؟ شما می‌توانید با استفاده از کدهای دستوری که در ادامه معرفی می‌کنیم، در صورت عدم دسترسی به مودم یا هر یک از تجهیزات شبکه خود، به اینترنت متصل شوید.

هر یک از این بسته‌های دیتا، با توجه به میزان حجمی که در اختیار کاربران قرار می‌دهند، از قیمت‌های متنوعی نیز برخوردار هستند. اینکه بخواهید به صورت مداوم بسته‌های اینترنت خود را تمدید کنید یا اینکه از تعرفه‌های جدیدتر و بروزتر بهره ببرید انتخاب شما است. با این‌حال، خالی از لطف نیست که بدانید تمامی اپراتورها بنابر صلاح‌دید یا حتی به خاطر جنبه‌های تبلیغاتی در دوره‌های زمانی خاص با طی کردن شرایط ویژه اینترنت رایگان ارائه می‌دهند. با این مطلب برقچی همراه باشید تا کدهای اینترنت رایگان همراه اول، ایرانسل و رایتل را به شما عزیزان معرفی کنیم.

فهرست:

فعال سازی اینترنت رایگان

امروزه دسترسی به اینترنت، یکی از نیازهای اساسی بشر در عصر حاضر محسوب می‌شود. اینترنت رایگان یکی از خواسته‌های مردم در سراسر دنیاست تا بتوانند بدون پرداخت هزینه، از مزایای ارتباط آنلاین و دسترسی به اطلاعات بهره‌مند شوند. در ایران نیز اپراتورهای تلفن همراه، بسته‌های اینترنت رایگانی را برای مشترکان خود ارائه می‌کنند. در ادامه به معرفی بسته‌های اینترنت رایگان اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌پردازیم.

اپراتور نام طرح کد دستوری توضیحات
همراه اول دوشنبه‌سوری #۶۴۱*۱۰۰* دوشنبه آخر هر ماه می توانید از ساعت 8 صبح تا 23:59 شب کد #۶۴۱*۱۰۰* را شماره گیری کنید تا یک بسته اینترنت هدیه رایگان بین 500 مگابایت تا چند گیگابایت برای شما فعال شود.

هدیه از ساعت 5 صبح تا 5 بعدازظهر روز بعد قابل استفاده خواهد بود.

بیشتر اوقات، هدیه ارائه شده بسته‌های دیتای 1 تا 2 گیگابایت است.

هدیه تولد #۴۱۲۱*۱۰* همراه اول برای روز تولد شما چند پیشنهاد ویژه دارد که به انتخاب خود می‌توانید یکی را انتخاب کنید:

با شماره‌گیری کد دستوری #۴۱۲۱*۱۰* یک بسته اینترنت ۲ گیگابایت

با شماره‌گیری کد دستوری #۴۱۱*۱۰* یک بسته مکالمه 24ساعته رایگان

۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای با شماره‌گیری کد دستوری #413*۱۰*

جوان #۱۱۵*۱*

#۱۲۲۳*۱۰*

استفاده‌کنندگان خطوط اعتباری که زیر 25سال سن دارند می‌توانند با هر بار شارژ سیم‌کارت خود، با شماره‌گیری کد‌های دستوری یک بسته نت هدیه نیز دریافت کنند که مدت زمان استفاده از آن ۶ صبح تا ۱۲ ظهر است.

میزان هدیه برای هر شارژ به قرار زیر است:

شارژ ۵۰ هزار ریالی ۳۰۰ مگابایت یک روزه

شارژ ۱۰۰ هزار ریالی یک گیگابایت سه روزه

شارژ ۲۰۰ هزار ریالی ۳ گیگابایت سه روزه

شارژ ۵۰۰ هزار ریالی ۸ گیگابایت هفت روزه

شارژ یک میلیون ریالی ۲۰ گیگابایت هفت روزه

پرداخت غیرحضوری قبض موبایل #۱۱۵*۱۰* اگر سیم‌کارت دائمی دارید و قبض خود را قبل از ششم هر ماه پرداخت می‌کنید، همراه اول برای شما هدیه یک روز مکالمه رایگان درون شبکه یا ۲ گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه یا ۷۵ امتیاز باشگاه مشتریان در نظر گرفته‌است.
اپلیکیشن همراه اول بدون کد با نصب اپلیکیشن همراه اول می‌توانید از 10گیگابایت اینترنت 3روزه همراه‌اول بهره‌مند شوید.
سیم‌کارت ۴G بدون کد با تبدیل سیم‌کارت دائمی قدیمی همراه اول به سیم‌کارت ۴G از مزایایی چون بسته اینترنت ۲۰ گیگابایت هدیه بهرمن شوید.
سیم‌کارت دائمی جوانان بدون کد با خرید سیم‌کارت دائمی جوانان به مدت پنج ماه از اینترنت رایگان همراه اول بهره‌‌مند شوید:

۱۰ گیگابایت برای مدت ۳۰ روز اول

یک بسته ۱۰ گیگ ۴ ماهه در ابتدای ماه دوم

تبدیل سیم‌کارت بدون کد با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به سیم‌کارت دائمی، همراه اول ۳۰ گیگابایت اینترنت رایگان به شما هدیه می‌دهد.

 

اپراتور نام طرح کد دستوری توضیحات
ایرانسل ورود به ایرانسل من خودکار با نصب و اولین ورود به اپلیکیشن ایرانسل من به صورت خودکار هدیه بسته اینترنت ۵۰ گیگابایتی دریافت می‌کنید.
خرید سیم‌کارت دائمی خودکار با خرید جشنواره سیم‌کارت دائمی و برقراری اولین تماس از هدایا و مزایایی زیر بهره‌مند می‌شوید:

۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار ۶ ماهه

۹۰۰ دقیقه مکالمه رایگان با تمام خطوط داخلی کشور با اعتبار ۶ ماهه

900  پیامک رایگان با تمام خطوط داخلی کشور با اعتبار ۶ ماهه

۶ ماه مکالمه نیم‌بها با تمام خطوط داخلی

تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی خودکار با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی از هدایا و مزایایی زیر بهره‌مند می‌شوید:

۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار ۶ ماهه

۹۰۰ دقیقه مکالمه رایگان با تمام خطوط داخلی کشور با اعتبار ۶ ماهه

900  پیامک رایگان با تمام خطوط داخلی کشور با اعتبار ۶ ماهه

۶ ماه مکالمه نیم‌بها با تمام خطوط داخلی

کمپین حذف قبض کاغذی ارسال عدد ۱ به سرشماره ۲۴۶۵

استفاده از اپلکیشن ایرانسل من

دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی با حذف قبض کاغذی خود به یکی از دو روش اشاره شده از یک گیگ اینترنت یک روزه بهره‌مند می‌شوند
دعوت از دوستان خودکار با استفاده از گزینه «دعوت از دوستان» در منوی اصلی اپلیکیشن ایرانسل‌من و بعد از نصب و اولین ورودشان، ۵۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت می‌کنید.
دعوت از دوستانتان به سیم‌کارت دائمی خودکار شماره اعتباری دوستان ایرانسلی خود را به ۳۱۹۲ پیامک کنید، به این طریق  آن‌ها را به تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی دعوت کرده‌اید، در صورتی‌که دوستان شما این دعوت را پذیرفته و سیم‌کارت خود را‌به دائمی تبدیل کنند، بسته هدیه ۲ گیگابایتی یک‌ماهه برای شما فعال خواهد شد.
دعوت به 4G خودکار شماره دوستان ایرانسلی خود را به ۳۱۱۶ پیامک و دعوت آنها به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G  یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه بگیرید.
هدیه دعوت به لنز خودکار شماره دوستان ایرانسلی خود را به ۳۱۱۳ پیامک و آنها را به لنز دعوت کنید، اگر دوست ایرانسلی شما لنز را نصب و در آن ثبت‌نام کند، یک گیگابایت اینترنت پرسرعت یک روزه به شما هدیه داده می‌شود.
600 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل خودکار با خرید سیم‌کارت‌های 0900 ایرانسل با توجه به نوع سیم‌کارت شما از 30 گیگابایت اینترنت ماهیانه تا 50 گیگابایت اینترنت ماهانه به مدت 12 ماه می‌توانید بهره‌مند شوید
20 گیگابایت اینترنت رایگان خرید سیم‌کارت اعتباری گلچین خودکار با خرید سیم‌کارت اعتباری گلچین ایرانسل از هدایای ویژه‌ای شامل 20 گیگابایت اینترنت هدیه ایرانسل، 2 هزار دقیقه مکالمه رایگان با خطوط داخلی کشور، 2 هزار پیامک رایگان و 500 تومان اعتبار اولیه برخوردار شوید.
استقبال از بازگشت خودکار کاربرانی که بین 30 تا 90 روز از آخرین ورود آن‌ها به اپلیکیشن ایرانسل من گذشته باشد، با اولین ورود مجدد پس از این مدت می‌توانند از 1 گیگ اینترنت هدیه ایرانسل دریافت کنند.
سیم‌کارت دائمی زرین خودکار با خرید سیم‌کارت دائمی زرین از مزایایی چون 320 گیگابایت اینترنت ایرانسل رایگان برخوردار شوید.

 

اپراتور نام طرح کد دستوری توضیحات
رایتل هدیه روز تولد *232# با وارد کردن کد دستوری در روز تولد خود، یکی از جوایز 2 گیگابایت اینترنت رایگان رایتل و یا 60 دقیقه مکالمه غیر رایتلی را به دلخواه انتخاب نمایید.
نصب اپلیکیشن خودکار با نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن رایتل می‌توانید از 1 گیگابایت اینترنت رایگان 1 روزه بهره‌مند شوید.
طرح انرژی خودکار با خرید سیم‌کارت اعتباری طرح انرژی، بسته به طرح 6 و 14 گیگابایت بسته اینترنت یک ماهه به شما تعلق می‌گیرد.
طرح جوان خودکار در طرح جوان مخصوص دانشجو‌ها با خرید سیم‌کارت اعتباری از مزایایی چون 25 گیگابایت اینترنت رایگان رایتل 90 روزه بهره‌مند شوید.
3 دهک پایین جامعه خودکار رایتل برای 3 دهک پایین جامعه طرح اینترنت 4ماهه رایگان را با فعال سازی در درگاه ملی خدمات هوشمند دولت هدیه می‌دهد.
طرح دست‌دوز #222* با شماره‌گیری کد دستوری، بسته‌های اینترنت و مکالمه تخفیف‌دار را متناسب با میزان مصرف خود مشاهده می‌کنید.
طرح X100 خودکار با خرید سیم‌کارت‌های دائمی رایتل می‌توان از هدیه 100 گیگابایت اینترنت همراه به مدت یکسال بهره‌مند شوید.
X40 خودکار با خرید سیم‌کارت‌های دائمی رایتل می‌توان از هدیه 40 گیگابایت اینترنت همراه به مدت یکسال بهره‌مند شوید.
تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائم خودکار با تبدیل سیم‌کارتهای اعتباری به دائمی رایتل، 60گیگابایت اینترنت یکساله به عنوان هدیه دریافت کنید.
جمعه رایتلی خودکار هر جمعه در اپلیکیشن رایتل بسته اختصاصی مجانی برای هر مشترک به صورت تصادفی به مدت 24ساعت ارائه می‌شود.

آموزش فعال سازی اینترنت رایگان دولت

براساس اطلاعات اعلامی از وزارت ارتباطات، فعال‌سازی اینترنت رایگان دولت با اختصاص 10 گیگابایت اینترنت داخلی (معادل 5 گیگابایت اینترنت بین الملل) برای سیم‌کارت‌های شهروندان در تاریخ 10 دی‌ماه آغاز شده است. شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir از این خدمت بهره‌مند شوند.

مراجعه به سایت فعال سازی اینترنت رایگان دولت (my.gov.ir)
مراجعه به سایت فعال سازی اینترنت رایگان دولت (my.gov.ir)

برای ثبت‌نام در اینترنت رایگان دولت، ابتدا به سامانه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کرده و شماره همراه و کد امنیتی را وارد نموده و سپس روی “ارسال رمز یکبار مصرف” کلیک کنید. توجه داشته باشید که شماره همراه باید به نام خود باشد.

انتخاب گزینه فعال سازی اینترنت رایگان هدیه دولت
انتخاب گزینه فعال سازی اینترنت رایگان هدیه دولت

در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، به بخش “فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان هدیه دولت” بروید و در قسمت داشبورد، گزینه مربوطه را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید بسته اینترنت را بر روی همان شماره فعلی خود فعال کنید، روی دکمه تأیید کلیک کنید. در غیر این صورت، شماره موبایل دیگری که به نام شما است را وارد کرده و سپس دکمه تأیید را فشار دهید.

تایید شماره تلفن همراه برای دریافت اینترنت رایگان دولت
تایید شماره تلفن همراه برای دریافت اینترنت رایگان دولت

5 گیگ اینترنت رایگان دولت به مناسبت نوروز و ماه رمضان

وزیر ارتباطات اعلام کرد به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، یک بسته اینترنت رایگان با حجم 5 گیگابایت (معادل 12 گیگابایت ترافیک داخل) برای مردم فراهم آورده‌ایم. لازم به ذکر است مردم می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت (my.gov.ir)، این بسته را دریافت نمایند. برای فعال‌سازی این بسته، کاربران باید به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه و یکی از شماره‌های خود را وارد کنند. این بسته اینترنت تا پایان اسفند در دسترس کاربران خواهد بود و امکان استفاده از آن تا عید فطر فراهم می‌باشد.

نحوه دریافت اینترنت رایگان همراه اول

چگونه اینترنت رایگان از همراه اول بگیریم؟ باتوجه به اینکه قیمت بسته‌های اینترنت موبایل در مقایسه با اینترنت مخابرات گران‌تر بوده و درحال افزایش هستند، دریافت اینترنت گیگابایتی به صورت رایگان فرصت طلایی محسوب می‌شود. شرکت همراه اول که یکی از محبوب‌ترین اپراتورهای سیم‌کارت در ایران به شمار می‌رود، بسته‌های اینترنت هدیه خود را از 500 مگابیت تا چند ده گیگ ارائه می‌دهد. برای فعال کردن و استفاده از این بسته‌های رایگان کافی است چند کد دستوری کاربردی را بدانید. برخی از طرح‌های ویژه و کدهای اینترنت رایگان همراه اول که همه ساله به مشتریان عرضه می‌شوند را در ادامه معرفی خواهیم کرد.


حتما بخوانید: لیست کامل تمامی کدهای دستوری همراه اول


طرح دوشنبه سوری

طرح دوشنبه سوری اینترنت رایگان
طرح دوشنبه سوری

در آخرین دوشنبه هر ماه، کاربران با شماره‌گیری کد *100*641# می‌توانند یک بسته اینترنت هدیه دریافت کنند. این هدیه که به صورت شانسی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، می‌تواند شامل 500 مگابایت یا چند ‌گیگابایت اینترنت روزانه باشد. برای فعال‌سازی این بسته لازم است در بازه زمانی 8 صبح تا 23:59 آخرین دوشنبه ماه کد مربوطه را وارد نموده تا بتوانید اینترنت هدیه خود را از ساعت 5 صبح تا 5 بعدازظهر روز سه‌شنبه استفاده کنید.

طرح فیروزه‌ای

طرح فیروزه‌ای
طرح فیروزه‌ای

روش دیگری که می‌توان با استفاده از آن اینترنت هدیه همراه اول را دریافت کنید، عضویت در باشگاه فیروزه‌ای است. شما با پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنت می‌توانید سطح امتیاز خود را بالا ببرید. سپس از میان بسته‌های پیشنهادی همراه اول که شامل اینترنت رایگان نیز می‌شود یکی را انتخاب نمایید.

هدیه تولد

هدیه تولد اینترنت رایگان همراه اول
هدیه تولد

همراه اول برای روز تولد مشتریان خود هدایایی در نظر می‌گیرد. یکی از کدهای اینترنت رایگان همراه اول، هدیه تولد مشترکین همراه اول است. این هدیه شامل بسته مکالمه، اینترنت و همچنین امتیار باشگاه فیروزه‌ای است که بسته اینترنت آن شامل 2 گیگابایت است. البته باید بدانید که مهلت استفاده از این هدایا تنها یک روز خواهد بود. جهت فعال‌سازی اینترنت هدیه تولد کافی است کد دستوری *10*4121# را شماره‌گیری کنید. یا با استفاده از منوی خدمات من (My Service) در اپلیکیشن مخصوص همراه اول اینترنت هدیه خود را دریافت نمایید.

هدیه شارژ جوانان

هدیه شارژ جوانان
هدیه شارژ جوانان

یکی دیگر از کدهای اینترنت رایگان همراه اول برای جوانان قابل استفاده است. آن دسته از مشترکین همراه اول که کمتر از 25 سال دارند می‌توانند با هر بار شارژ سیم‌کارت، یک بسته اینترنت رایگان نیز دریافت کنند. با این تفاوت که هر چقدر میزان شارژ خریداری شده بیشتر باشد، به همان میزان حجم بسته اینترنت هدیه و همچنین محدوده زمانی استفاده از آن هم افزایش می‌یابد. برای فعال کردن طرح تشویقی هدیه شارژ جوانان باید کد دستوری *1*15# و *10*124# را وارد کنید.


حتما بخوانید: نحوه خرید اینترنت همراه اول (بسته ها و روش ها)


پرداخت قبوض

هدیه پرداخت قبوض
هدیه پرداخت قبوض

دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی همراه‌اول با پرداخت به موقع قبوض پایان دوره‌ای خود به صورت غیر حضوری، تا تاریخ ششم دی ماه می‌توانند 2 گیگابایت اینترنت یک روزه هدیه بگیرند. یا اینکه به جای دریافت این بسته اینترنتی، 75 امتیاز باشگاه فیروزه‌ای همراه اول را انتخاب نمایید و بسته‌های پیشنهادی را با حجم بیشتر دریافت کنید.

نحوه دریافت اینترنت رایگان ایرانسل

نحوه دریافت اینترنت رایگان از ایرانسل
نحوه دریافت اینترنت رایگان از ایرانسل

یکی از معروف‌ترین اپراتورهای ایران، ایرانسل است. حال آن‌که چگونه کدهای اینترنت رایگان ایرانسل را بگیریم؟ مطمئناً شما نیز به خوبی با این اپراتور و سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی آن آشنایی دارید. شرکت ایرانسل برای دستیابی به اهداف خود و جلب رضایت مشتریان، بسته‌های اینترنت و مکالمه هدیه متنوعی ارائه می‌دهد که با استفاده از چند کد دستوری یا طی کردن یک سری مراحل کاربردی فعال می‌شوند. بسته‌های هدیه این اپراتور به خاطر حجم بالای دیتا، همیشه کاربران را شگفت‌زده می‌کنند. در بخش زیر همراه باشید تا طرح‌های اینترنت رایگان ایرانسل را به شما عزیزان معرفی کنیم.


حتما بخوانید: لیست کامل تمامی کدهای دستوری ایرانسل


دریافت اینترنت رایگان با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

دریافت اینترنت رایگان با تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی
تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی

از دیگر کدهای اینترنت رایگان که ایرانسل به مشترکین خود هدیه می‌دهد، تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی است. کاربران می‌توانند با تبدیل سیم‌کارت‌های اعتباری خود به دائمی یا خرید مستقیم سیم‌کارت دائمی از 20 گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار 6 ماهه بهره‌مند شوند. کافی است برای تبدیل سیم‌کارت یا خرید سیم‌کارت دائمی به فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا نمایندگی‌های معتبر این اپراتور مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با شماره‌گیری کد 600 از طریق خطوط ایرانسل جهت انجام این کار اقدام نمایید.

دریافت اینترنت رایگان با نصب اپلیکیشن ایرانسل من

نصب اپلیکیشن ایرانسل من
نصب اپلیکیشن ایرانسل من

اگر قرار است برای اولین بار اپلیکیشن ایرانسل من را در گوشی همراه خود نصب کنید، خبر خوشی را برایتان داریم. شرکت ایرانسل برای آن دسته از افرادی که برنامه ایرانسل من را برای اولین بار نصب و اجرا می‌کنند، اینترنت 50 گیگابایتی یک روزه در نظر می‌گیرد. دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری این نکته در نظر داشته باشند که حتماً ورژن جدید این برنامه را نصب کنند تا هدیه اینترنت رایگان برایشان فعال شود.

دریافت اینترنت رایگان با ویرایش اطلاعات

دریافت اینترنت رایگان با ویرایش اطلاعات
دریافت اینترنت رایگان با ویرایش اطلاعات

جالب است بدانید که کاربران سیم‌کارت‌های 4G ایرانسل می‌توانند با ویرایش اطلاعات خود از طریق سایت ایرانسل اینترنت 5 گیگابایتی 7 روزه هدیه بگیرند. کافی است برخی از اطلاعات کاربری خود نظیر ایمیل و شماره تلفن خود را ویرایش و بروزرسانی کنید تا شامل این طرح جذاب و کاربردی شوید.

دریافت اینترنت رایگان با دعوت از دوستان

دریافت اینترنت رایگان با دعوت از دوستان
دریافت اینترنت رایگان با دعوت از دوستان

اگر دوستان شما از سیم‌کارت‌های اعتباری یا دائمی ایرانسل استفاده می‌کنند اما تاکنون برای 4G کردن خط خود اقدامی نکرده‌اند با دعوت آنها به این کار از 1 گیگابایت اینترنت هدیه هم برای شما و هم برای آنها بهره‌مند شوید. برای این کار کافی است شماره دوستان خود را به شماره 3116 ارسال کنید. همچنین می‌توانید با دعوت دوستان خود جهت دائمی کردن سیم‌کارت‌های اعتباری نیز اینترنت رایگان هدیه بگیرید. برای انجام کافی است شماره دوستان خود را به 3192 ارسال نمایید تا در صورت اقدام دوستان برای این کار، دو گیگابایت اینترنت یک ماهه به شما تعلق بگیرد.

دریافت اینترنت رایگان با تبدیل سیم کارت 3G به 4G

دریافت اینترنت رایگان با تبدیل سیم کارت 3G به 4G
دریافت اینترنت رایگان با تبدیل سیم کارت 3G به 4G

در صورتی که سیم‌کارت ایرانسل شما از نوع 3G است با تبدیل آن به 4G از 20 گیگابایت اینترنت رایگان بهره‌مند شوید. مدت این اینترنت هدیه 20 روز است. برای انجام این کار باید کد دستوری *555*34# را با سیم‌کارت 3G خود شماره‌گیری نمایید یا به مراکز خدمات ایرانسل مراجعه کنید.

نحوه دریافت اینترنت رایگان رایتل

رایتل به عنوان یکی از اپراتورهای موبایل در کشور معرفی شده است و به عنوان چهارمین اپراتور فعال در این حوزه شناخته می‌شود. این اپراتور با ارائه خدمات اینترنت پرسرعت نسل سوم ۳G، جایگاه ممتازی را در این زمینه به خود اختصاص داده است. یکی از ویژگی‌های برجسته این اپراتور، ارائه به موقع و مستمر کدهای تخفیف برای بسته‌های اینترنت و مکالمه می‌باشد. این تخفیفات به کاربران این اپراتور این امکان را می‌دهد تا بهترین تجربه را در استفاده از خدمات اینترنت و سیم‌کارت رایتل داشته باشند. برای بهره‌مندی از تخفیفات و بسته‌های اینترنت رایگان ارائه شده توسط رایتل، می‌توانید از کدهای مخفی مربوطه استفاده نمایید.

100 گیگ اینترنت رایگان برای سیم‌کارت‌های دائمی رایتل

در پکیج X100 ارائه شده توسط شرکت رایتل، با پرداخت 240 هزار تومان و خرید یک سیم‌کارت دائمی، شما به عنوان مشترک این پکیج، به یک سیم‌کارت اضافی همراه با 100 گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار یک ساله نیز دست پیدا می‌کنید. از این پس، علاوه بر اینترنت پرسرعت، امکان انتخاب شماره مورد نظر نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین در پکیج X40 با خرید سیم‌کارت دائمی و انتخاب شماره دلخواه، شما می‌توانید با پرداخت 80 هزار تومان، از 40 گیگابایت اینترنت همراه، 400 دقیقه مکالمه درون و برون شبکه، و 400 پیامک درون و برون شبکه بهره‌مند شوید. لطفاً توجه داشته باشید که اعتبار هدایای پکیج X40 به مدت 30 روز از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت معتبر می‌باشد.

100 گیگ اینترنت رایگان
100 گیگ اینترنت رایگان

طرح دست دوز رایتل

رایتل در طرح دست دوز با هدف ارائه تخفیف‌های ویژه برای بسته‌های مکالمه و اینترنت به مشترکین خود اقدام کرده است. هر هفته، کاربران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #222*، به تخفیف‌های مناسب و متناسب با الگوی مصرف خود دست یابند و بسته‌های موردنظر خود را خریداری نمایند. این بسته‌ها بر اساس نیاز و الگوی مصرف هر کاربر طراحی شده‌اند و تفاوت‌هایی در ارائه به هر فرد دارند.

هدیه روز تولد مشترکین رایتل

با وارد کردن این کد تخفیف در روز تولد خود، شما فرصت خواهید داشت یکی از جوایز ویژه رایتل را به دلخواه خود انتخاب نمایید. این جوایز شامل ۲ گیگابایت اینترنت رایگان از سرویس رایتل و یا ۶۰ دقیقه مکالمه به شبکه‌های غیر رایتلی می‌گردد. از این امکان برای جشن‌گیری در روز تولد خود با جوایز ویژه رایتل بهره‌مند شوید.

هدیه روز تولد مشترکین رایتل
هدیه روز تولد مشترکین رایتل

60 گیگ اینترنت هدیه ویژه مشترکین اعتباری رایتل

مشترکان اعتباری رایتل اکنون قابلیت تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به سیم‌کارت دائمی را دارا می‌باشند. با این اقدام، این مشترکان از مزیت مکالمه نامحدود رایگان درون شبکه بهره‌مند شده و به علاوه، یک هدیه یکساله به میزان 60 گیگابایت اینترنت رایگان را دریافت خواهند کرد. توجه داشته باشید که در 5 روز ابتدای هر ماه، 5 گیگابایت اعتبار فعال خواهد بود.

دریافت اینترنت رایگان با نصب اپلیکیشن رایتل

اگر تا کنون اقدام به نصب اپلیکیشن رایتل نکرده‌اید، با نصب و ورود به این اپلیکیشن، می‌توانید بدون نیاز به استفاده از کد فعال‌سازی، 1 گیگابایت اینترنت رایگان به مدت 1 روز را به عنوان هدیه دریافت کنید.

هدیه ویژه جمعه‌های رایتلی

هر هفته در روز جمعه، از طریق اپلیکیشن رایتل می‌توانید با وارد کردن یک کد خاص، یک بسته هدیه از رایتل را به دست آورید. این بسته هدیه ممکن است شامل 30 گیگابایت اینترنت یا یک بسته مکالمه یک‌روزه باشد. به راحتی با استفاده از این امکان، لحظات خوشی را با خدمات رایتل تجربه کنید.

هدیه ویژه جمعه‌های رایتلی
هدیه ویژه جمعه‌های رایتلی

هدیه طرح x50 رایتل

در طرح X50 ارائه شده توسط رایتل، با پرداخت 100 هزار تومان و خرید سیم‌کارت دائمی، شما قادر به بهره‌مندی از 50 گیگابایت اینترنت رایگان از سرویس رایتل، مکالمه رایگان درون شبکه، 500 دقیقه مکالمه به شبکه‌های خارج از رایتل، 1000 پیامک درون شبکه و 500 پیامک به شبکه‌های خارج از رایتل خواهید بود. لازم به ذکر است که اعتبار این هدایا 30 روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت معتبر خواهد بود.

جمع‌بندی

در جهان امروز اینترنت به یک نیاز اساسی تبدیل شده است که فقدان آن می‌تواند زندگی روزانه و کاری ما را دچار مشکل کند. با این حال ممکن است شرایطی پیش بیاید که نتوانید هزینه بسته اینترنت مورد نیاز خود پرداخت کنید. در این صورت با استفاده از کدهای اینترنت رایگان همراه اول، ایرانسل و رایتل که در قسمت بالای مقاله گفته شد جهت دریافت اینترنت رایگان از هرکدام از این اپراتورها اقدام کنید. اکنون با مظالعه این مقاله می‌دانید که چگونه اینترنت رایگان خود را بگیرید. هر یک از این طرح‌ها می‌تواند در کاهش هزینه‌های اینترنت شما مفید واقع شده و تجربه لذت‌بخشی را به همراه داشته باشد. از اینکه تا پایان با مجله برقچی همراه بودید از شما عزیزان متشکریم. امیداریم با درج نظرات ما را در ارائه هر چه بهتر این مطالب یاری کنید.

سوالات متداول

اینترنت رایگان دولت از چه تاریخی فعال میشود؟

به گفته مقامات در حاشیه جلسه هیئت دولت چهارشنبه سیزدهم دی ماه، بسته اینترنت هدیه دولت به مردم، به منظور ارتقای کیفیت شبکه فعال شده است. این تصمیم به دلیل ناگزیر بودن از افزایش قیمت اینترنت اعلام شده است. از این تاریخ، افراد می‌توانند از بسته هدیه اینترنت دولت بهره‌مند شوند و از خدمات بهبود یافته در شبکه بهره‌مند گردند.

حجم بسته اینترنتی رایگان دولت چقدر است؟

بسته اینترنتی رایگان دولت شامل 10 گیگابایت اینترنت داخلی (که معادل 5 گیگابایت اینترنت بین‌المللی نیز می‌شود) بر روی یکی از سیم‌کارت‌های هر فرد خواهد بود. این بسته به انتخاب هر شخص فراهم شده و امکان استفاده از این حجم اینترنت در داخل کشور و بین‌المللی فراهم می‌آید.

4.1/5 - (13 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
36 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
مجید
مجید
29 روز پیش

دولت جیب مردم را نزنه چیز مجانی پیش کش خودش باشه

محمد ن
محمد ن
1 ماه پیش

اینترنت هديه دولت واقعی حداقل برای من نبود

سمانه
سمانه
1 ماه پیش

سلام
ببخشید این اینترنت رایگان دولت برای تمامی برنامه ها قابل استفاده است مثلا اینستاگرام یا فیلتر شکن های مختلف ؟؟

مبینا
مبینا
1 ماه پیش

سلام
ببخشید این اینترنت رایگان دولت برای تمامی برنامه ها قابل استفاده است؟مثلا اینستاگرام یا فیلتر شکن های متفاوت؟!

trackback
بهترین روشهای کاهش مصرف و هزینه اینترنت در ایران
1 ماه پیش

[…] تبلیغات مختلف را در فضای مجازی مبنی بر استفاده از اینترنت رایگان دیده باشید. عده زیادی هم پکیج‌هایی را در زمینه شیوه […]

محمد معصومی
محمد معصومی
1 ماه پیش

درکل کدی برای هیچ خدماتی معرفی نشد مثل دوستمان فقط توضیحات اضافی

علی عبدالوند
علی عبدالوند
1 ماه پیش

تا به حال هیچ هد یه ا ی من در یا فت نکر دم

اصغرحصاری
اصغرحصاری
1 ماه پیش

سلام کل این جوایزو بسته ها الکی وبنوعی خالی کردن جیب ملت است یک بسته ۵۰۰مگابایت بهت میدن اندازه ۴مگابایت ارزش نداره برین قبض ها را نگاه کنید ت و۲۰۰هزار۷۰هزارمالیات وارزش افزوده داره اصلا اینترنت که فیلتره ارزشش به چیه به دزدی فقیامت همینجاست

ایمان. ن
ایمان. ن
1 ماه پیش

جمعه رایتلی کجاست؟

حسين شایسته نیا
حسين شایسته نیا
1 ماه پیش

باسلام راجع به جوایزنقدی ویادلارکه بمناسبت سالگرد همراه اول پیام با لوگو همراه اول میاد نوشته پولتون رادریافت کنیدآیا درسته ‌؟اگرچنین چیزی هست پس برای من چرا انجام نمیشه، ممنون

حپید رضا کوثری
حپید رضا کوثری
1 ماه پیش

سلام مثلا اولین ورود به ایرانسل من ۵۰ گیگو یه روزه کسی به دردش نمیخوره چه ۵ گیگ چه ۵۰ گیگ فرق نداره لااقل یه هفته میکردین بدرد بخوره تازه کسی ۵ گیگم مصرف نمیکنه تو یه روز ممنون این نظره همس نه من یا دوشنبه سوری همراه اولو تا ۱۲ شب چند ساعت بیشتر انقدر ضرر میکنین یعنی

بیهقی
بیهقی
1 ماه پیش

افرین دقیقا 👍👍👍👍👍👌👌👌👌

بیهقی
بیهقی
1 ماه پیش

افرین دقیقا 👍👍👍👍👍

جواد
جواد
1 ماه پیش

چجوری بسته جمعه های رایتل روفعال کنم ‌‌

Last edited 1 ماه پیش by جواد
رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 ماه پیش
پاسخ به   جواد

با استفاده از کد دستوری # ۲۰ * ولی مثل اینکه منقضی شده

یاسرصابر
یاسرصابر
1 ماه پیش

از چه طریقی میشود اینترنت رایگان دولت رادریافت کردممنون میشم

Ajorloo
Ajorloo
1 ماه پیش
پاسخ به   یاسرصابر

سلام
اپلیکیشن دولت من ونصب کنید و گزینه اینترنت رایگان وبزنید وباواردکردن شماره تماس وکدملی ثبت نام کنید

رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 ماه پیش
پاسخ به   یاسرصابر

داخل این مقاله آموزش داده شده
ولی میتونید روی لینک زیر کلیک کنید
https://barghchi.com/mag/free-internet-codes-mci-and-irancell/#2

اصغر نژادایران
اصغر نژادایران
1 ماه پیش

سلام
متشکرم برام جذاب بود

رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 ماه پیش

سلام
سپاس

مجید رحمانی
مجید رحمانی
1 ماه پیش

سلام با هر خط میشه اینترنت رایگان دولت را دریافت کرد.مثال من ۶ خط به اسمم دارم تمام خط ها را میتونم بگیرم یا فقط یه خط

رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 ماه پیش
پاسخ به   مجید رحمانی

سلام فقط با یکی از خط‌هایی که به نامتون هست میتونید اینترنت رایگان دولت رو دریافت کنید

سیدعلی شعبانی
سیدعلی شعبانی
1 ماه پیش

کمرم داره از بسته های رایگان جذاب ایرانسل می‌شکنه ممنون ایرانسل یه ایرانسل معذرت😐😂💙

رحیم صفرزاده
رحیم صفرزاده
2 ماه پیش

چطوری ایترنت رایگان ایرانسل بگیرم

صادق اخلاقی
صادق اخلاقی
1 ماه پیش
پاسخ به   رحیم صفرزاده

سلام چطوری اینترنت رایگان دولت ایرانسل بگیریم

رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 ماه پیش
پاسخ به   رحیم صفرزاده

در حال حاضر پیشنهاد میکنم اینترنت رایگان دولت رو دریافت کنید

شاه قلعه
شاه قلعه
1 ماه پیش
پاسخ به   رضا میرزایی

سلام هرکاری کردم نشد کد دستوریش چیه اینترنت دولت

P҉O҉W҉E҉R҉
P҉O҉W҉E҉R҉
2 ماه پیش

سوالی ندارم شب بخیر….

عمار محمدنژاد
عمار محمدنژاد
2 ماه پیش

وقتی وارد ایرانسل من میشم جیب جت غیرفعاله چجوری میشه فعالش کردیاکد داره

ناشناس
ناشناس
3 ماه پیش

اولین نفری که دیدگاه می‌ذاره منممممم

رضا میرزایی
رضا میرزایی
2 ماه پیش
پاسخ به   ناشناس

سپاس. اگر سوال یا پیشنهادی دارید درخدمتم

اسم منو می خای چی کار
اسم منو می خای چی کار
1 ماه پیش
پاسخ به   رضا میرزایی

آخه کی میگه دوشنبه سوری 🤣چهارشنبه سوری

غلامرضا سرورنژاد
غلامرضا سرورنژاد
2 ماه پیش
پاسخ به   رضا میرزایی

سلام وعرض ادب جناب میرزایی عزیزشماره ای که نیازدارم وات ساب بیادبالاتاشمارش جزمخاطبان وبعدوات ساب میخواهم بیارم بالادروات ساب کلمه دعوت نشان میده که درقالب ای ام آس براطرف می‌ره چه کنم درست بشه طرف وات ساب هم دارو

جعفری
جعفری
2 ماه پیش
پاسخ به   رضا میرزایی

در دوره وزارت جدید هرچی هدیه دیدیم یا قابل استفاده نبود یا پولی بود کجای دنیا هدیه پولی داره،حقه بازی بیش نیست.

رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 ماه پیش
پاسخ به   جعفری

اینترنت رایگان دولت تست و دریافت شده

شاه قلعه
شاه قلعه
1 ماه پیش
پاسخ به   رضا میرزایی

والا ما که رایگانش پیدا نکردیم😀