قابلیت جدید گوگل ویس Google Voice: پاک کردن سابقه پیامک ها

گوگل ویس به شما اجازه می‌دهد سابقه پیامک خود را پاک کنید. ممکن است این قابلیت یکی از پرکاربردترین دسترسی ها از این سرویس های گوگل نباشد، اما تجربه نشان داده است طرفداران و کاربرانی که از گوگل ویس نهایت استفاده را می‌کنند همیشه به قابلیت های جدید این سرویس عکس‌العملی مثبت نشان می‌دهند. اگرچه اپلیکیشن گوگل ویس به آن اندازه‌ای که از آن انتظا می‌رود مورد توجه قرار نگرفته است اما خبر خوشی از پیشرفت هایی که این برنامه داشته است در راه است. در این برنامه صدا با چهار ویژگی که زمان زیادی کاربران منتظر آن بوده‌اند در حال بهبود است تا تماس و ارسال پیامک را بسیار روان تر و قابل کنترل تر کند. با برقچی همراه باشید.

فهرست: 

قابلیت جدید گوگل ویس Google Voice برای کاربران اندرویدی و iOS

جالب است بدانید تما ارتقاهای گوگل به طور مستقیم از بازخوردهای طرفداران و کاربران آن ریشه می‌گیرد که این امر آپدیت‌ها را هیجان انگیزتر می‌کند. یکی از این موارد پیشنهاد هایی است که گوگل با عنوان “دلیل تماس از دست رفته” به شما ارائه می‌دهد. این قابلیت به شما و کمک می‌کند که توضیحی در مورد علت اینکه چرا تماس ورودی به پست صوتی شما منتقل شده را ارائه دهید. شما می‌توانید حساب های صوتی خود را طوری تنظیم کنید که همه تماس های ورودی را تا زمانی که این قابلیت را غیرفعال کنید، مسدود کند. بنابراین توضیخ اینکه دقیقاً چرا تماس را از دست داده اید، یک ضرورت به حساب می‌آید. گوگل همچنین دلایل قطع ناگهانی تماس را به برنامه اضافه می‌کند، بنابراین اگر مکالمه ای به دلیل ضعیف بودن اتصال مودم از بین رفت، شما بتوانید با استفاده از شبکه تلفن همراه خود مجددا شماره گیری کنید.

انتخاب چندین پیام
انتخاب چندین پیام

هر چند این پیشرفت‌ها تنها در تماس و شماره گیری مجدد اعمال نشده است. در حالی که قابلیت استفاده و کنترل پیام کوتاه ممکن است جدیدترین فناوری موجود در نباشد ، اما برای همه افرادی که از گوگل ویس استفاده می کنند یک ابزار ضروری است. در نهایت هنگام پاک کردن صندوق ورودی خود، می‌توانید چندین موضوع (سابقه) SMS یا پیامک را همزمان انتخاب کنید. به نظر می‌رسد این قابلیت یک عملکرد بسیار اساسی است که باید زودتر از این ها بخشی از این سرویس می‌بود. برای کاربران iOS نیز این امکان ایجاد شده تا که هنگام برقراری تماس، صدای خود را به عنوان شناسه تماس گیرنده فعال کنند.

باید بدانید که قابلیت حذف چندین متن به طور همزمان در حال حاضر امکان پذیر برای همه کاربران گوشی همراه هوشمند می‌باشد. همچنین قابلیت قطع تماس و گزینه های شناسه تماس گیرنده برای کاربران iOS نیز هم اکنون امکان‌پذیر است.

 

دلایل تماس‌های از دست رفته
دلایل تماس‌های از دست رفته

بیشتر بخوانید: گوگل هم مثل اپل رهگیری کاربران را در اندروید محدود می‌کند


آموزش پاک کردن چندین پیام با نرم افزار گوگل ویس در اندروید و iOS

  • نرم افزار گوگل ویس  Google Voice را باز کنید.""
  • در قسمت پایین ، روی زبانه پیام ها یا Messages کلیک کنید. Messages tab
  • روی مکالمه conversation کلیک کنید.
  • پیامی را که می خواهید حذف کنید لمس کرده و نگه دارید.
  •  برای حذف چند پیام ، اولین پیام را لمس کرده و نگه دارید ، سپس روی پیام های بیشتر کلیک کنید.
  • در بالا، روی پاک کردن Delete کلیک کنید .Delete
  • گزینه تایید confirm را بزنید

نکته: اگر از یک حساب Google Voice در محل کار یا تحصیل استفاده می کنید ، ممکن است این ویژگی را نداشته باشید.

جمع‌بندی

با مقاله قابلیت جدید گوگل ویس Google Voice: پاک کردن سابقه پیامک ها متوجه شدیم که گوگل ویس سرویس جدید را ارائه کرده که به شما اجازه می‌دهد چندین پیام از مکالمه های مختلف را یک جا باهم پاک کنید که پیش‌بینی می‌شود این قابلیت برای کاربران سیستم عامل های اندرویدی و iOS پرطرفدار خواهد بود. گوگل ویس برای بهیود سرویس ها و قابلیت‌های خود از این قبیل سعی در بهبود صدا با ویژگی های فوق‌العاده دارد. از اینکه همراه ما بودید سپاس‌گزاریم.


بیشتر بخوانید: گوگل درایو چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟


همچنین شما می‌توانید با مرکز مشاوره و راهنمایی تیم برقچی با شماره 35000020-021 در تماس باشید تا مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها