آموزش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

آموزش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام یکی از چالش‌های بوده که همیشه کاربران با آن مواجه هستند زیرا این قابلیت در پلتفرم اینستاگرام تعبیه نشده است، به همین دلیل ما قصد داریم در این محتوا بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا شما به راحتی بتوانید به ذخیره عکس از اینستاگرام بپردازید یا اینکه دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره کردن در گالری را تجربه کنید. شایان ذکر است بدانید که در بسیاری از مواقع شما ویدئوهایی را در این اپلیکیشن مشاهده می‌کنید که داشتن آن ویدئو می‌تواند برای شما سودمند باشد، برای مثال بسیاری از افراد توسط پیج‌های آموزشی مباحث زیادی را یاد می‌گیرند در نتیجه همواره به دنبال این هستند تا بتوانند نحوه دانلود فیلم از اینستاگرام در اندروید را فرا بگیرند تا به راحتی فیلم آموزشی مورد نظر خود را دانلود کنند اگر شما هم با این چالش مواجه هستید بهتر است تا پایان محتوا روش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام با ما همراه باشید.

فهرست:

روش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

همانطور که می‌دانید چند روش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام وجود دارد که یکی از بهترین روش‌های آن استفاده از اپلیکیشن می‌باشد، اگر به دنبال بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام هستید بهتر است بدانید که در این بخش از محتوا 2 برنامه به شما معرفی می‌شود که در حال حاضر پرطرفدارترین و بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام هستند، اگر استفاده از برنامه‌ها را بلد نیستید اصلا نگران نباشید زیرا نحوه استفاده از این برنامه‌ها بسیار آسان است اما ما تصمیم گرفته‌ایم که هر کدام از برنامه‌ها را به صورت مجزا آموزش دهیم تا شما بعد از مطالعه این محتوا به راحتی بتوانید دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام را بدون مواجه شدن با هر گونه چالشی تجربه کنید.

  • برنامه Instasave
  • برنامه FastSave
بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام
بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام

برنامه Instasave

اگر به دنبال این هستید که چند عکس یا ویدیو را به صورت همزمان دانلود کنید برنامه Instasave می‌تواند این نیاز شما را به صورت کامل برطرف کند زیرا یکی از بزرگترین ویژگی‌های این برنامه دانلود همزمان فیلم و عکس است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد، توجه داشته باشید که در ابتدای کار باید گزینه  Auto Download را فعال کنید تا این اپلیکیشن امکان دانلود به صورت اتوماتیک را داشته باشد. این آیتم در تصویر زیر کاملا مشخص می‌باشد.

برنامه Instasave
برنامه Instasave

باز کردن اینستاگرام

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید در این بخش از روش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام تنها کافی است گزینه open instagram را لمس کنید تا نرم افزار اینستاگرام برای شما باز شود.

باز کردن اینستاگرام
باز کردن اینستاگرام

نحوه دانلود فیلم از اینستاگرام در اندروید

در بخش آخر تنها کافی است گزینه Copy link که در تصویر زیر نمایش داده شده است را لمس کرده و url ویدیو مورد نظر خود را کپی کنید. همانطور که در ابتدا این بخش از محتوا مطالعه کردید دانلود به صورت اتوماتیک می‌باشد در نتیجه در حال حاضر فایل مورد نظر شما دانلود و به گالری منتقل شده است.

نحوه دانلود فیلم از اینستاگرام در اندروید
نحوه دانلود فیلم از اینستاگرام در اندروید

بیشتر بخوانید: راهنمای دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام


برنامه FastSave

برنامه FastSave یکی از بهترین برنامه‌های دانلود خودکار عکس و فیلم از اینستاگرام می‌باشد که در حال حاظر یکی از معروف‌ترین اپلیکشن های موجود در جامعه محسوب می‌شود، توجه داشته باشید که برای استفاده از این اپلیکیشن تنها کافی است آن را از پلتفرم‌هایی مانند کافه بازار، گوگل پلی، ایران اپس و غیره دانلود و نصب کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن در گام اول باید گزینه FastSave Service که با عدد شماره ۱ در تصویر زیر علامت گذاری شده است را فعال کنید و در بخش دوم اپلیکیشن اینستاگرام را با استفاده از گزینه open Instagram که با عدد شماره ۲ در تصویر زیر نشان داده شده است باز کنید.

برنامه FastSave
برنامه FastSave

ذخیره عکس از اینستاگرام

در این بخش از محتوا روش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام به راحتی می‌توانید عکس مورد نظر خود را از اپلیکیشن اینستاگرام دانلود کنید، لازم به ذکر است بدانید که برای این کار باید گزینه‌ای که با شماره ۳ در تصویر زیر نمایش داده شده است را لمس کنید تا بخشی که باید شماره ۴ نمایش داده شده است برای شما نمایان شود، در این بخش از محتوا باید گزینه copy link را لمس کنید تا بتوانید با استفاده از لینک، عکس را دانلود کنید.

ذخیره عکس از اینستاگرام
ذخیره عکس از اینستاگرام

ذخیره عکس و فیلم  از اینستاگرام به صورت اتوماتیک

در انتها بهتر است بدانید دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری توسط این اپلیکیشن به صورت کاملا اتوماتیک اتفاق می‌باشد و شما می‌توانید روند دانلود را در تصویر زیر مشاهده کنید.

ذخیره عکس و فیلم  از اینستاگرام به صورت اتوماتیک
ذخیره عکس و فیلم  از اینستاگرام به صورت اتوماتیک

بیشتر بخوانید: بدون داشتن جایگزین مناسب، نمی‌توان اینستاگرام را فیلتر کرد


دانلود از اینستاگرام با استفاده از سایت instadownloader.co

بسیاری از افراد بر این باور هستند که بهترین روش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام استفاده از وب‌سایت instadownloader.co است، در نتیجه اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که قصد ندارید بر روی تلفن همراه خود اپلیکیشن‌های اضافی نصب کنید به راحتی می‌توانید از وب‌سایت instadownloader.co برای دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام استفاده کنید. بهتر است بدانید که برای این کار تنها کافی است وارد نرم‌افزار اینستاگرام شوید و گزینه copy link را لمس کنید، توجه داشته باشید که این روند در تصویر زیر نمایش داده شده است.

دانلود از اینستاگرام با استفاده از سایت instadownloader.co
دانلود از اینستاگرام با استفاده از سایت instadownloader.co

ذخیره فایل (عکس یا ویدیو)

در این بخش از محتوا تنها کافی آدرس سایت instadownloader.co را در بخش جستجو قرار داده و وارد این وب‌سایت شوید، در مرحله بعد باید از لینک کپی شده را در قسمت Enter Instagram که در تصویر زیر مشخص است وارد کنید و سپس گزینه Download که در باکس سبز قرار دارد را لمس کنید، توجه داشته باشید که بعد از لمس گزینه دانلود، فایل به صورت اتوماتیک در گالری شما ذخیره خواهد شد.

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری
دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری

نتیجه گیری

ما در مجله برقچی تمام تلاش خود را کرده ایم تا در محتوا آموزش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام بهترین نرم‌افزارها را به شما معرفی کنیم توجه داشته باشید که شما با استفاده از بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام می‌توانید فایل مورد نظر خود را در گالری تلفن همراه خود ذخیره کنید، در نهایت این نکته را هم در نظر داشته باشید که راه‌های زیادی برای دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری وجود دارد اما روش‌هایی که در این محتوا با آن‌ها آشنا شدید طبق تجربیاتی است که ما با آزمون و خطا به دست آورده‌ایم در نتیجه سعی کردیم بهترین روش را به شما معرفی کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها