اشتباهاتی که منجر به محدودیت اکانت اینستاگرام می شود

اگر شما نیز حساب کاربری اینستاگرام دارید و به دنبال اجتناب از اشتباهاتی که منجر به محدودیت اکانت اینستاگرام می شود، هستید باید با محدودیت‌های اینستاگرام آشنایی داشته باشید. زیرا اگر هشدارهای اینستاگرام را نادیده بگیرید، پس از ممنوعیت دائمی، بازگشتی وجود نخواهد داشت.بنابراین در این مقاله از مجله برقچی قصد داریم شما را با محدودیت های منحصر به فعالیت های اینستاگرام آشنا کنیم تا از تکرار این اتفاق در آینده جلوگیری کنید. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب:

بلاک و محدود شدن در اینستاگرام

یکی از اقدامات اینستاگرام برای بالا بردن امنیت جامعه کاربری، بلاک کردن حساب‌های کاربری به صورت موقت یا دائمی است. در واقع اینستاگرام هر زمان که اقدام مشکوکی را از سمت حساب کاربری مشاهده نماید، با دادن پیغام‌هایی مبنی بر محدودیت اعمال انجام شده، آن را مسدود می‌کند و تا زمانی که در خصوص پاک بودن حساب اطمینان حاصل نکند آن را از بلاک بیرون نمی‌آورد.

محدودیت آنفالو کردن (Unfollow limits)

محدودیت فالو و آنفالو اینستاگرام به گونه‌ای است که نمی‌توانید بیش از 200 حساب را به عنوان محدودیت روزانه فالو  (دنبال کردن) یا آنفالو (لغو دنبال کردن) کنید.
درصورت جدید بودن حساب شما، این تعداد ممکن است کمتر نیز باشد. انجام فالو و آنفالو بیش از 200 بار رفتاری ربات مانند در نظر گرفته می‌شود.
بنابراین سعی کنید با کنترل بیشتری اقدام به فالو یا آنفالو کردن کنید تا حسابتان مشکوک به نظر نرسد.

محدودیت لایک اینستاگرام (Instagram Likes Limits)

محدودیت لایک اکانت اینستاگرام
محدودیت لایک اکانت اینستاگرام

با وجود اینکه دکمه «لایک» اینستاگرام یکی از اساس‌های جذابیت این پلتفرم اجتماعی است، اگر روزانه تعداد زیادی پست را لایک کنید، فعالیت های حساب شما ممکن است مشکوک به نظر برسد، بنابراین، روزانه می‌توانید تنها 1000 پست را لایک کنید. البته حتی اگر تمام پست‌های فید خود را نیز لایک کنید، بعید به نظر می‌رسد که محدودیت 1000 تایی را رد کنید، مگراینکه از ربات استفاده کنید. در این صورت ممکن است حساب شما دائما مسدود شود.


بیش‌تر بخوانید: نحوه رفع محدودیت we limit how often در اینستاگرام (Instagram)


محدودیت کامنت اینستاگرام (Instagram Comments Limits)

در مورد کامنت‌ها (نظرات) اینستاگرام دو قانون وجود دارد که نمی‌توانید از آنها اجتناب کنید:

  •  یک نظر را بیش از دو بار پست نکنید.
  • و در صورت عدم رعایت این قانون و به محض اطلاع الگوریتم اینستاگرام شما هشدار ممنوعیت دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این شما با حساب کاربری نمی‌توانید بیش از بین 180 تا 200 کامنت برای پست های دیگر بگذارید. بنابراین، گول پست‌های جایزه دار را نخورید و یک کامنت را بیش از یک بار پست نکنید، زیرا ممکن است با ممنوعیت دائمی اینستاگرام مواجه شوید.

محدودیت پیام مستقیم (ِDirect messages limitations)

اگر با حساب اینستاگرام بیش از 70 یا 80 پیام به حساب‌های دیگر ارسال کنید، اینستاگرام ممکن است آن را محدود کند. البته هر زمان که بخواهید می توانید برای تنها یک فرد پیامی را مستقیما ارسال کنید. اما به محض اینکه شروع به استفاده بیش از حد قابلیت پیام اینستاگرام متوجه آن خواهد شد.

سایر محدودیت های اکانت اینستاگرام

محدودیت های اکانت اینستاگرام
محدودیت های اکانت اینستاگرام

اگر فکر می‌کنید شاهد محدودیت‌های زیادی بودید، باید بگوییم لیست دیگری از محدودیت‌ها انتظار شما را می‌کشند. البته با این تفاوت که این موارد، کمتر از محدودیت قبلی ذکر شده برای حساب کاربری شما محدودیت ایجاد می‌کنند.

  • محدودیت هشتگ # : شما می‌توانید حداکثر 30 هشتگ را انتخاب کنید. اگر از هشتگ‌های زیادی در چندین پست استفاده کنید، ممکن است حساب شما به عنوان اسپم علامت گذاری شود.
  • محدودیت مربوط به پست: با اینکه تعداد پست روزانه محدودیتی ندارد، محدودیت کپشن اینستاگرام 2200 کاراکتری وجود دارد.
  • محدودیت تعداد استوری: محدودیت گذاشتن استوری در اینستاگرام نیز 100 تایی است، اما اگر از 100 تا نیز افزایش پیدا کند با مشکل بزرگی مواجه نخواهید شد.

جمع‌بندی

در این مقاله با اشتباهاتی که منجر به محدودیت اکانت اینستاگرام می شود آشنا شدید. این محدودیت‌ها شامل فالو/آنفالو، لایک، کامنت، دایرکت و سایر محدودیت‌های روزانه بود. همچنین آموختیم که با نادیده گرفتن هشدارهای اینستاگرام ممکن است حسابمان در خطر مسدود شدن دائمی قرار بگیرد. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما سپاس‌گزاریم. با نظرات خود، ما را در ارائه بهتر مطالب یاری کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها