جدیدترین مودم های فیبر نوری، انتخاب های مناسب برای سال 1401

جدیدترین مودم های فیبر نوری، انتخاب های مناسب برای سال 1401

تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و شرکت‌های مختلفی در تلاش هستند تا مودم‌های جدید با ویژگی‌های منحصر به فرد را تولید و به بازار عرضه کنند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم ویژگی‌های جدیدترین مودم‌های فیبر نوری مورد بررسی قرار دهیم. از سوی دیگر در این مقاله 3 نمونه از بهترین و جدیدترین مودم‌های فیبر نوری که توسط برندهای معتبر همچون هواوی و فایبرهوم تولید شده‌اند به کاربران معرفی می‌گردد. در ثانی هر کدام از مودم‌ها به صورت مجزا مورد بررسی قرار می‌گیرند. در نتیجه افرادی که قصد خرید جدیدترین مودم فیبر نوری را دارند به راحتی می‌توانند با اطلاعاتی که در این مقاله به دست آورده‌اند یک خرید مطمئن، ایده آل و هوشمندانه‌ای را تجربه کنند. از این رو تا پایان مقاله با ما در برقچی همراه باشید.

فهرست:

جدیدترین مودم های فیبر نوری چه ویژگی هایی دارند؟

این روزها بسیاری از افراد به دنبال مودم‌هایی هستند که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد باشند. لازم است ذکر شود مواردی همچون تکنولوژی وای فای 6، تعداد پورت تلفن و قابلیت دوبانده بودن مودم جزو ویژگی‌های جدیدترین مودم‌های فیبر نوری موجود در بازار محسوب می‌شوند. در ادامه بهتر است اطلاعاتی در مورد این 3 ویژگی در مقاله قید شود. زیرا کاربران به راحتی بتوانند در هنگام خرید مودم فیبر نوری از کاربرد این ویژگی‌ها مطلع باشند. در این صورت می‌توانند با دید باز و آگاهی کامل برای خرید مودم فیبر نوری اقدام کنند. شایان ذکر است مودم‌هایی که دارای تکنولوژی وای فای 6 هستند از قابلیت مدیریت هوشمند ترافیک داده‌ها برخوردار می‌باشند و سرعت وایرلس بالا و پایداری را برای شما فراهم می‌کند که این خود یک ویژگی مهم محسوب می‌شود.

مبحث دوم مربوط به قابلیت دوبانده بودن مودم است که برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. این نوع از مودم‌ها از دو فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کنند که هر کدام از فرکانس‌ها دارای سرعت وایرلس متفاوتی می‌باشند. برای مثال بهتر است ذکر شود که یک مودم دوبانده سرعت ۴۵۰ مگابیت بر ثانیه را در فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز و سرعت ۱۳۰۰ مگابیت بر ثانیه را بر روی فرکانس ۵ گیگاهرتز به کاربر ارائه می‌دهد. آخرین مبحث که جزو ویژگی‌های جدیدترین مودم‌های فیبر نوری موجود در بازار محسوب می‌شود تعداد پورت تلفن است. در واقع این روزها مودم‌های فیبر نوری در دو دسته مختلف به نام مودم های تک پورت و مودم‌های دو پورت قرار داده شده‌اند که این تعداد پورت‌ها همان تعداد پورت تلفن می‌باشد.


بیشتر بخوانید: مودم فیبر نوری چیست؟ هر آنچه که باید بدانید!


جدیدترین مودم های فیبر نوری چه ویژگی هایی دارند؟
جدیدترین مودم های فیبر نوری چه ویژگی هایی دارند؟

معرفی جدیدترین مدل های مودم فیبر نوری در بازار

در این بخش از مقاله قصد داریم 3 نمونه از بهترین و جدیدترین مودم‌های موجود در بازار که از ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی برخوردارند را مورد بررسی قرار دهیم. شایان ذکر است این مودم‌ها توسط دو کمپانی معتبر طراحی و تولید شده‌اند. از این رو به دست آوردن اطلاعات در مورد این 3 مودم می‌تواند به هر فردی کمک کند تا یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه را تجربه کند.


بیش‌تر بخوانید: راهنمای خرید مودم فیبر نوری هواوی


مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6)

مودمی که تصویر آن را در قسمت زیر قرار دارد دارای ویژگی‌های متعددی می‌باشد. این مودم در کنار تکنولوژی وای فای 6 از ویژگی های منحصر به فرد دیگری برخوردار است. برای مثال این مودم دوبانده است. در نتیجه کاربر می‌تواند با استفاده از این مودم در فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز سرعت وایرلس ۴۵۰ مگابیت بر ثانیه را تجربه کند. از سوی دیگر فرکانس ۵ گیگاهرتز هم سرعت 866 مگابیت بر ثانیه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در ادامه بهتر از ذکر شود که این مودم دارای ۴ عدد پورت شبکه از نوع گیگابیت (10/100/1000) می‌باشد که سرعت انتقال داده بالایی را از طریق کابل شبکه برای شما فراهم می‌کند. همچنین دارای 2 عدد آنتن با قدرت 5dBi می‌باشد. در نتیجه پوشش دهی مناسبی برای کاربر ایجاد می‌کند.

بر اساس مشخصات فنی این مودم، بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6) در حال حاضر یکی از بهترین مودم‌های فیبر نوری موجود در بازار است. زیرا تمام ویژگی‌هایی که در یک مودم منحصر به فرد وجود داشته باشد در این مودم نیز وجود دارد.

مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6)
مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6)

بیش‌تر بخوانید: راهنمای خرید مودم فیبر نوری فایبرهوم


مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی مدل HN8546Q

دومین مودمی که در این مقاله مورد بررسی قرار داده خواهد شد مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی مدل HN8546Q می‌باشد. این مودم دارای ویژگی‌های کاربردی زیادی می‌باشد و دقیقا به همین دلیل است که در زمره جدیدترین مودم فیبر نوری قرار داده شده است. در گام اول باید به قابلیت دوبانده بودن این مودم اشاره کرد. زیرا این ویژگی برای اکثر کاربران فضای مجازی از اهمیت زیادی برخوردار است. این مودم به دلیل دوبانده بودن سرعت وایرلس آن در فرکانس 2.4 گیگاهرتز ۴۵۰ مگابایت بر ثانیه و در فرکانس 5 گیگاهرتز 866 مگابیت بر ثانیه می‌باشد.

در ادامه بهتر است ذکر شود که این مودم دارای 4 عدد پورت شبکه از نوع 10G می‌باشد که سرعت انتقال داده بسیار بالایی را از طریق کابل برای شما فراهم می‌کند. همانطور که در تصویر زیر مشخص است این مودم دارای 3 عدد آنتن با قدرت 5dBi می‌باشد که پوشش دهی بسیار مناسبی را برای کاربر ایجاد می‌کند.

HN8546Q
HN8546Q

مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HG8145V5

مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HG8145V5 به عنوان یکی از بهترین و جدیدترین مودم‌های فیبر نوری، با توجه به ویژگی‌هایی که دارد به راحتی نیازهای شما را برای استریم، اینستاگرام و یوتیوب گردی برطرف می‌کند. این مودم دوبانده با پشتیبانی از فرکانس‌های 2.4 و 5 گیگاهرتز و همچنین 2 عدد آنتن با قدرت 5dBi، پهنای باند و سرعت وایرلس بالایی را برای شما فراهم می‌کند. همچنین دارای 1 عدد پورت تلفن، 1 عدد پورت USB برای شر کردن اطلاعات و 4 عدد پورت شبکه از نوع گیگابیت (10/10/1000) می‌باشد که سرعت انتقال داده بسیار بالایی را از طریق کابل در اختیار شما قرار می‌دهد.

HG8145V5
HG8145V5

جدیدترین مودم فیبر نوری را از کجا می توان خریداری کرد؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط بسیاری از کاربران مطرح می‌شود. لازم به ذکر است بدانید که وب‌سایت برقچی در حال حاضر به عنوان برترین وارد کننده مودم فیبر نوری در ایران است. زیرا این شرکت بدون هیچ نوع واسطه‌ای جدیدترین مودم‌ فیبر نوری را زیر قیمت بازار در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به همین دلیل این روزها اکثر افراد برای خرید جدیدترین مودم فیبر نوری به وب‌سایت برقچی مراجعه می‌کنند.


بیش‌تر بخوانید: راهنمای خرید مودم فیبر نوری


نتیجه گیری

در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به ویژگی‌های بارز موجود در جدیدترین مودم فیبر نوری ذکر شده است. کاربرانی که این مقاله را به صورت کامل مطالعه کرده‌اند در حال حاضر می‌دانند که  مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6)، مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی مدل HN8546Q و مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HG8145V5 جزو جدیدترین مودم‌های فیبر نوری موجود در بازار هستند. در انتها مقاله نیز یک فروشگاه معرفی شد که تجهیزات اکتیو به ویژه مودم را زیر قیمت بازار به کاربران ارائه می‌دهد. در نتیجه بر اساس محتویات این مقاله می‌توان به راحت‌ترین شکل ممکن جدیدترین مودم فیبر نوری را زیر قیمت بازار خریداری کرد.

4.2/5 - (5 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
علي نظري
علي نظري
1 سال پیش

ممنون از مقاله خوبتون

رضا میرزایی
رضا میرزایی
1 سال پیش
پاسخ به   علي نظري

خواهش میکنم. مرسی از توجهتون