آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و PS4

آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4

آیا تا به حال نام اسپاتیفای را شنیده اید؟ اسپاتیفای یک پلتفرم است که شما می‌توانید با استفاده از آن موزیک های دلخواه خود را گوش کنید البته بسیاری از افراد بر این باور هستند که ساخت اکانت اسپاتیفای بسیار سخت است اما بهتر است بدانید که با طی کردن مراحل این محتوا می‌توانید به سادگی برای خود اکانت اسپاتیفای بسازید. توجه داشته باشید که ما در این مطلب قصد داریم به آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و PS4 بپردازیم و به سوال چگونه در اسپاتیفای اکانت بسازیم؟ پاسخ دهیم تا شما بتوانید از این سرویس بی همتا در حین بازی کردن با کنسول PS5 و PS4 استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این سرویس می تواند لذت بازی را برای شما چند برابر کند تصمیم گرفتیم این آموزش  را گام به گام  از صفر تا صد به صورت متن و عکس در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید از این قابلیت Ps5 و Ps4 استفاده کنید.

 

فهرست:

ویژگی‌های اسپاتیفای

مراحل ساخت اسپاتیفای

نحوه وارد شدن به اکانت از قبل ساخته شده

جمع بندی

سرویس PlayStation Music یا اکانت اسپاتیفای؟

در بخش اول از مقاله آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای به معرفی سرویس PlayStation Music می‌پدازیم. همانطور که در قسمت بالا مطالعه کردید کاربران کنسول بازی Ps5، Ps4 و Ps3 می‌توانند با استفاده از سرویس PlayStation Music، موزیک دلخواه خود را گوش کنند. در واقع بهتر است بدانید که شرکت سونی از سال ۲۰۱۵ با کمپانی اسپاتیفای این هم کار را شروع کرده است، البته در آغاز کار زمانی که این سرویس بر روی کنسول Ps3 فعال شد امکان گوش کردن موزیک و بازی کردن به صورت همزمان امکان پذیر نبود.

اما در حال حاضر این امکان در کنسول بازی Ps4 و Ps5  وجود دارد و کاربران این دو کنسول می توانند در حین بازی کردن موزیک مورد علاقه خود را هم گوش کنند، توجه داشته باشید که باید برای استفاده از این سرویس یک اکانت بسازید پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بعد از مشاهده تمام قسمت های آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4 بتوانید یک اکانت برای خود بسازید.

 

آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای
آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای

ٖ

ویژگی‌های اسپاتیفای در Ps4 و Ps5

یکی از لذت بخش ترین صحنه، گوش کردن به موزیک در حین بازی می باشد. برای مثال شما فکر کنید بتوانید، جی تی ای را در حین پخش شدن موزیک های ایرانی بازی کنید. این مسئله مطمئناً بسیار لذت بخش می باشد. به همین دلیل یکی از ویژگی‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ قابلیت پخش آهنگ در هنگام بازی است. به این ترتیب اگر شما اسپاتیفای را فعال کرده و بعد از پخش کردن موزیک وارد بازی شوید، موزیک قطع نشده و شما می توانید با استفاده از کلید Ps بر روی دسته جستیک از ویجت اسپاتیفای استفاده کرده و صدای آن را کم و زیاد کنید. لازم به ذکر است بدانید شما به علاوه بر کم و یا زیاد کردن شدت صدای موزیک می توانید با L1 و R1 موزیک ها را هم عوض کرده و موزیک قبل یا بعدی را پلی کنید.

 


حتما بخوانید: کنسول بازی سونی پلی استیشن ۵ (PS5) نسخه استاندارد یا دیجیتال؟


 

آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4

در این قسمت از محتوا قصد داریم آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4 را آغاز کنیم. توجه داشته باشید که در ابتدا باید اپلیکیشن PlayStation Music را از فروشگاه پلی استیشن دانلود کنید،

لازم به ذکر است بدانید که محیط این اپلیکیشن به محیط اپلیکیشن اسپاتیفای در تلفن همراه و تبلت بسیار شبیه است در نتیجه شما می توانید به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کرده و از گوش کردن موزیک در حین بازی لذت ببرید. بعد از اینکه اپلیکیشن را از فروشگاه پلی استیشن دانلود کردید با صفحه Login و sign Up روبرو خواهید شد که امکان ساخت اکانت و ورود به اکانت را در اختیار شما قرار میدهد که می توانید تصویر آن را در قسمت زیر مشاهده کنید و برای ساخت اکانت بر روی sign Up کلیک نمایید.

 

آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4
آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4

چگونه اکانت اسپاتیفای بسازیم؟

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید ما وارد سایت اسپاتیفای شده ایم و قصد داریم یک اکانت اسپاتیفای بسازیم. در اولین گام شما می‌توانید با استفاده از اکانت facebook  یک اکانت اسپاتیفای بسازید که این مسئله با عدد شماره ۱ در تصویر زیر مشخص شده است. اگر اکانت facebook ندارید باید مراحلی که در قسمت زیر قرار دارد را یک به یک طی کنید. برای مثال این قسمت از آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4 باید یک email برای خود بسازید و برای اینکار می توانید از محتوا آموزش ساخت جیمیل کمک بگیرید.

 


حتما بخوانید: کدام کنسول بازی پلی استیشن ۴ (PS4) ؟


 

بعد از ساخت به ادامه ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4 بپردازید. در تصویر زیر گزینه ‌ای به نام What’s your email وجود دارد که با عدد شماره ۲ نشانه گذاری شده است در این قسمت شما باید ایمیل خود را وارد کنید، در قسمت بعد بخشی به نام Confirm your email وجود دارد که با عدد شماره ۳ نمایش داده شده است و شما در این بخش باید ایمیل خود را مجدداً تکرار کنید. اما در بخش پایانی این قسمت از محتوا باید یک رمز عبور در قسمت Create a password که با عدد شماره ۴ نشانه گذاری شده است وارد کنید. توجه داشته باشید که باید رمزی در این قسمت وارد کنید که هیچ وقت فراموش نکنید. البته اگر رمز را فراموش کنید می توانید با استفاده از گزینه بازگردانی رمز، پسورد خود را بازیابی کنید.

چگونه اکانت اسپاتیفای بسازیم ؟
چگونه اکانت اسپاتیفای بسازیم ؟

وارد کردن اطلاعات هویتی برای ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4

در این قسمت از آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4 قصد داریم مابقی مراحل را انجام دهیم. توجه داشته باشید که در این بخش از محتوا قسمتی به نام What should we call you وجود دارد که با عدد شماره یک نمایش داده شده است، در این قسمت باید نام پروفایل خود را وارد کنید، در بخش بعدی که با دو نمایش داده شده است باید تاریخ تولد خود را به صورت دقیق وارد نمایید اما این نکته را در نظر داشته باشید که نباید سن شما زیر ۱۸ سال باشد.

در ادامه شما با گزینه های به نام What’s your gender مواجه خواهید شد که با عدد شماره ۳ نمایش داده شده است و شما در این قسمت باید جنسیت خود را مشخص کنید در نتیجه اگر جنسیت شما مذکر است باید گزینه Male را انتخاب کرده و اگر جنسیت شما مونث است باید گزینه Female را فعال کنید اما اگر دارای دوگانگی جنسیتی هستید می توانید گزینه Non-binary را فعال کنید.

با فعال کردن بخشی که در قسمت زیر با عدد شماره ۴ نمایش داده شده است شما به اسپاتیفای اجازه می دهید تا اطلاعات ثبت شده شما را برای فعالیت های بازاریابی و اقتصادی در اختیار ارائه دهندگان محتوا در اسپاتیفای قرار دهد. اما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید گزینه های نمایش داده شده است که شما با فعال کردن آن می‌توانید به اسپاتیفای ثابت کنید که ربات نیستید و بعد از گذراندن این مرحله تنها کافیست بر روی گزینه sign Up کلیک کنید تا اکانت اسپاتیفای شما ساخته شود. لازم به ذکر است بدانید بعد از طی کردن تمام مراحل باید به ایمیل خود مراجعه کرده و اکانت اسپاتیفای را verify کنید.

وارد کردن اطلاعات هویتی برای ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4
وارد کردن اطلاعات هویتی برای ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4

چگونه وارد اکانت اسپاتیفای خود در پلی استیشن شویم؟

اگر از قبل اکانت ساخته اید با استفاده از دو روش می توانید وارد اکانت خود شوید. در روش اول شما می‌توانید به سادگی User و Password  خود را در بخش مربوطه وارد کرده و از اکانتی که از قبل ساخت اید استفاده کنید. اما در روش دوم این امکان برای شما وجود دارد تا  کنسول بازی تان را با اسپاتیفای موبایل و یا تبلت خود ست کنید. برای استفاده از این حالت شما می‌توانید به راحتی کنسول بازی خود و تلفن همراه را به یک شبکه اینترنت وای فای متصل کرده و با استفاده از تلفن همراه آهنگ مورد علاقه خود را در اپلیکیشن اسپاتیفای پلی کنید. بعد از چند دقیقه تلفن همراه شما کنسول بازی را شناسایی کرده و با آن سینک میشود در این صورت شما می توانید به راحتی در حین بازی کردن موزیک مورد علاقه خود را گوش کنید.

جمع بندی آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای

همانطور که مشاهده کردید، برخلاف صحبت‌های اکثر کاربران، ساخت اکانت اسپاتیفای برای ‌‌PS4 و PS5 چندان کار پیچیده و سختی نیست اگر دقیقا طبق دستورعمل مقاله ‌آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای برای PS5 و ps4 پیش بروید. در هر صورت اگر حوصله و اشتیاق لازم برای ساخت و سینک کردن اکانت اسپاتیفای برای پلی استیشن را ندارید، بهتر است بیخیال این تجربه لذت بخش شوید و از همان سرویس پخش موزیک پلی استیشن استفاده کنید.

نکات مثبت

  • استفاده از 30 روز اشتراک آزمایشی 100% رایگان
  • گوش کردن به آهنگ در هنگام بازی
  • افزایش و کاهش صدا موزیک در حین بازی
  • استفاده آسان از ویجت با استفاده از دکمه Ps بر روی دسته جویستیک
  • عوض کردن موزیک با استفاده از دکمه های L1 و R1

نکات منفی

  • نیاز به اکانت پرمیوم اسپاتیفای
  • پرداخت هزینه 10 یورو بعد از استفاده رایگان 1 ماهه
3/5 - (4 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
گیمر خان
گیمر خان
1 سال پیش

من هرچی PlayStation music رو تو استور سرچ کردم نبود حتی تو قسمت app هم زدم نبود
یعنی حذف شده؟ عجیبه

سیدحامد علوی
سیدحامد علوی
1 سال پیش
پاسخ به   گیمر خان

باید DNS بدی به دستگاهت

علی خواه
علی خواه
2 سال پیش

PlayStation Musicاین برنامه را چطوری نصب کنیم

سیدحامد علوی
سیدحامد علوی
2 سال پیش
پاسخ به   علی خواه

بنظرم یه برنامه مدیا پلیر نصب کنید و با فلاش یو اس بی اهنگ مورد نظر خود را پلی کنید و یا اینکه به اکانت اسپاتی فای وصل بشید

علی
علی
2 سال پیش

مال من چرا ارور میخوره

سیدحامد علوی
سیدحامد علوی
2 سال پیش
پاسخ به   علی

اکانت اسپاتیفای خیلی سخته درست کردنش. من خودمم نتونستم