آشنایی با پچ پنل AMP

آشنایی با پچ پنل AMP

پچ پنل یکی از حیاتی‌ترین تجهیزات شبکه به شمار می‌رود که توسط شرکت‌های گوناگون تولید می‌گردد. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم این محتوا را به آشنایی با پچ پنل AMP اختصاص دهیم. لازم به ذکر است بدانید که پچ پنل‌ها با یکدیگر تفاوت دارند به همین دلیل قصد داریم در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به یکی از بهترین پچ پنل‌های موجود در بازار در اختیار شما قرار دهیم. پچ پنل AMP یکی از پر‌فروش‌ترین پچ پنل‌های موجود در بازار است که ما قصد داریم در این مقاله چند نمونه از محصولات این شرکت را به شما معرفی کنیم و به صورت مجزا آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که در این محتوا شما با مهم‌ترین فاکتورهای پچ پنل آشنا می‌شوید که در این صورت شما می‌توانید در هنگام خرید پچ پنل  با دید باز و آگاهی کامل یک انتخاب درست را تجربه کنید.

در ادامه بهتر است این نکته را هم متذکر شویم که در ادامه محتوای آشنایی با پچ پنل AMP موارد مهمی در مورد کاربرد پچ پنل AMP در اختیار شما قرار داده می‌شود که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در نهایت برای آشنایی کامل با پچ پنل AMP تنها کافی است تا پایان این مقاله با ما در مجله برقچی همراه باشید زیرا اطلاعات موجود در این مقاله ‌می‌تواند تاثیر مستقیم در خرید شما بگذارد.

فهرست:

بررسی پچ پنل AMP و کاربرد های آن:

در این قسمت از مقاله آشنایی با پچ پنل AMP قصد داریم اطلاعات دقیقی نسبت به پچ پنل AMP در اختیار شما قرار دهیم. در گام اول بهتر است بدانید که این کمپانی AMP یکی از کمپانی‌های معروف در حوزه تجهیزات شبکه محسوب می‌شود که علاوه بر پچ پنل به تولید کابل شبکه، سوکت شبکه و غیره نیز می‌پردازد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که این نوع از پچ پنل به دو دسته مختلف تقسیم می‌شود که یک دسته از آن شیلدار با علامت اختصاری STP و نمونه دیگر بدون شیلد با علامت اختصاری UTP شناخته می‌شوند. لازم به ذکر است بدانید پچ پنل‌های AMP در دسته بندی‌های مختلفی همچون CAT5 ،CAT6 ،CAT7 و غیره تولید و در بازار عرضه می‌شوند که از لحاظ سرعت و پهنای باند با یکدیگر متفاوت می‌باشند. در نتیجه اگر قصد دارید از سرعت بالاتر و پهنای باند بیش‌تر استفاده کنید باید پچ پنلی را تهیه کنید که در دسته بندی بالاتر قرار دارد برای مثال سرعت و پهنای باند CAT6 از سرعت و پهنای باند CAT5 بیش‌تر می‌باشد.

نکته بعدی که قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم مربوط به تعداد پورت‌های پچ‌پنل می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید که پچ پنل‌های AMP دارای تعداد پورت‌های مختلف می‌باشند در نتیجه شما می‌توانید بر حسب نیاز خود یک پچ پنل 12 پورت، ۲۴ پورت، ۴۸ پورت و یا غیره تهیه نمایید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که پچ پنل‌های AMP دارای کیفیت بسیار بالا می‌باشد و از قطعات مرغوبی در ساخت آن استفاده شده است که همین مسئله باعث شده تا طول عمر بالایی داشته باشد در ثانی پچ پنل‌های این شرکت همگی دارای ابعاد استاندارد می‌باشند در نتیجه می‌توانید آن‌ها را در رک‌ ایستاده و رک دیواری قرار دهید.

بررسی پچ پنل AMP و کاربرد های آن
بررسی پچ پنل AMP و کاربرد های آن

معرفی بهترین پچ پنل‌های AMP:

در این قسمت از مقاله آشنایی با پچ پنل AMP قصد داریم چند نمونه از بهترین پچ پنل‌های برند AMP را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بتوانید با دید باز برای خرید بهترین پچ پنل AMP اقدام کنید. در گام اول بهتر است به پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP که یکی از پرفروش‌ترین پچ پنل‌های موجود در بازار محسوب می‌شود، اشاره کنیم. از سوی دیگر پچ پنل تلفنی امپ AMP یکی دیگر از محصولاتی است که در این محتوا مورد بررسی قرار خواهد گرفت رفت، در نتیجه اگر دوست دارید با این دو پچ پنل به صورت کامل آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم ادامه محتوا را با دقت بیشتری مطالعه کنید.


بیشتر بخوانید: آشنایی با پچ پنل بدون شیلد


پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP:

پچ پنلی که تصویر آن را در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به شرکت AMP می‌باشد که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. در گام اول بهتر است ذکر کنیم که این پچ پنل بدون شیلد می‌باشد. در نتیجه قابلیت کاهش نویز ندارد. در نظر داشته باشید که این محصول دارای ۲۴ عدد پورت است و متاسفانه قابلیت اضافه کردن کیستون ندارد از سوی دیگر نگهدارنده کابل هم در آن تعبیه نشده است اما در دسته بندی CAT6 قرار دارد که سرعت و پهنای باند آن بالا می‌باشد، در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که ابعاد و وزن این پچ پنل کاملا استاندارد است و به راحتی می‌توانید آن را در رک‌های ایستاده و دیواری قرار دهید.

پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP
پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP

بیشتر بخوانید: آشنایی با پچ پنل FTP


پچ پنل تلفنی امپ AMP:

دومین پچ پنل که قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم پچ پنل تلفنی امپ است که دارای 50 پورت می‌باشد و در طبقه بندی CAT3 قرار دارد. از سوی دیگر بهتر است به این نکته اشاره کنیم که پچ پنل تلفنی امپ AMP از نوع UTP یا همان بدون شیلد می‌باشد. در انتها بهتر است ذکر کنیم که در این پچ پنل نیز، قابلیت اضافه کردن کیستون وجود ندارد که این یکی از نکات منفی آن محسوب می‌شود.

پچ پنل تلفنی امپ AMP
پچ پنل تلفنی امپ AMP

 نتیجه گیری:

ما در مقاله آشنایی با پچ پنل AMP اطلاعات کاملی نسبت به پچ پنل های کمپانی AMP در اختیار شما قرار دادیم. توجه داشته باشید که شما با مطالعه محتوای آشنایی با پچ پنل‌های AMP می‌توانید بهترین شبکه را راه اندازی کنید. البته بهتر است به این نکته هم اشاره کنم که در این محتوا دو نمونه از بهترین پچ پنل‌های شرکت AMP به شما معرفی شده و به صورت مجزا مورد بررسی قرار گرفته‌اند که این مسئله می‌تواند در خرید شما تاثیر مستقیم بگذارد. در نهایت بهتر است به این نکته اشاره کنیم که اگر قصد دارید پچ پنل‌های دیگر را مشاهده و مورد بررسی قرار دهید، تنها کافیست بر روی لینک خرید پچ پنل شبکه کلیک کنید.

نکات مثبت

  • برند معتبر
  • دسته بندی های مختلف
  • قیمت مناسب
  • دستگاه های متنوع از لحاظ تعداد پورت

نکات منفی

  • کم بودن تنوع مدل در داخل کشور
امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها