راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی

راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی

تمام افراد جهان شاهد پیشرفت چشمگیر در تولید تجهیزات اکتیو هستند. یکی از این تجهیزات اکسس پوینت می‌باشد. شرکت‌های مختلفی هستند که اکسس پوینت تولید می‌‌کنند اما ما در این مقاله قصد داریم برند یوبیکیوتی را به شما معرفی کنیم. این شرکت اکسس پوینت‌های با کیفیتی را تولید می‌کند و در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی دارد. در گام اول این مقاله، معیارهای مختلف برای انتخاب یک اکسس پوینت خوب را ذکر خواهیم کرد. 3 نمونه از بهترین اکسس پوینت‌های این برند را هم معرفی می‌کنیم و مورد بررسی قرار می دهیم تا شما بتوانید با دید باز و آگاهی کامل یک خرید هوشمندانه را تجربه کنید. پاراگراف آخر مقاله راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی مربوط به بهترین قیمت اکسس پوینت یوبیکیوتی است که در آن یک فروشگاه که دارای بستر اختصاصی فروش است را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید محصول مورد نظر خود را زیر قیمت بازار خریداری نمایید.

فهرست:

راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی (معیارهای انتخاب)

برای خرید اکسس پوینت باید معیارهایی را در نظر داشته باشید تا بتوانید محصول با کیفیت و مناسب کار خود را خریداری نمایید. احتمالاً این سوال برای شما مطرح می‌شود که یک اکسس پوینت خوب و با کیفیت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ذکر کنیم که ۵ آیتم وجود دارد که شما باید در هنگام خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی به آن‌ها توجه کنید. اولین آیتم موجود در اکسس پوینت، قدرت آنتن‌دهی آن است. برای مثال یک اکسس پوینت خوب باید دارای قدرت آنتن دهی بیش از 3dBi باشد. گزینه دوم که حتماً باید به آن توجه کنید سرعت وایرلس است. در واقع اکسس پوینت‌هایی می‌توانند سرعت ایده آل به شما ارائه دهند که حداقل سرعت وایرلس آن‌ها ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه باشد.

در ادامه بهتر است به برخی از ویژگی‌های دیگر همچون سرعت پورت شبکه و وجود پورت PoE اشاره کنیم. زیرا این دو آیتم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. برای مثال اکسس پوینت‌هایی که دارای سرعت پورت شبکه گیگابیت می‌باشند گزینه بهتری نسبت به اکسس پوینت‌هایی که دارای پورت شبکه مگابیت هستند محسوب می‌شوند. در انتها هم بهتر است ذکر کنیم که به دوبانده بودن اکسس پوینت توجه زیادی داشته باشد زیرا این آیتم بر روی سرعت وایرلس تاثیر زیادی دارد.

راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی (معیارهای انتخاب)
راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی (معیارهای انتخاب)

معرفی 3 تا از بهترین اکسس پوینت های یوبیکیوتی

اگر به دنبال این هستید که با بهترین اکسس پوینت‌های برند یوبیکیوتی آشنا شوید بهتر است ذکر کنیم که در این مقاله قصد داریم 3 نمونه از بهترین اکسس پوینت‌های این شرکت را به شما معرفی کرده و هرکدام را به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم. توجه داشته باشید که اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UniFi AP-AC-LR، اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UNIFI AP AC PRO و اکسس پوینت یوبیکیوتی UniFi UAP-AC-Mesh در مقاله راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی مورد بررسی قرار داده می‌شوند. این محصولات طرفداران بسیار زیادی دارند و از فروش بالایی برخوردار می‌باشند. زیرا در کنار کیفیت بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. البته میزان فروش بالا و طرفداران زیاد این ۳ اکسس پوینت به برند معروف یوبیکیوتی هم مربوط می‌شود.


بیش‌تر بخوانید: بهترین برند اکسس پوینت در بازار ایران


اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UniFi AP-AC-LR

اولین اکسس پوینت که تصمیم داریم به شما معرفی کنیم شما معرفی کنیم اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UniFi AP-AC-LR می‌باشد. این اکسس پوینت دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است و جزو پرفروش‌ترین اکسس پوینت‌های موجود در بازار محسوب می‌شود. لازم به ذکر است بدانید این اکسس پوینت از یک عدد پورت شبکه با سرعت گیگابیت برخوردار می‌باشد. حداکثر سرعت وایرلس در این اکسس پوینت ۱۳۰۰ مگابیت بر ثانیه است که یک سرعت منحصر به فرد محسوب می‌شود. یکی از نکات مهم که هر شخص باید در هنگام خرید اکسس پوینت با آن توجه کند میزان پوشش دهی فضا توسط اکسس پوینت است، این اکسس پوینت قدرت پوشش دهی ۱۸۲ متر را دارد.

در ادامه بهتر است به دوبانده بودن این دستگاه اشاره کنیم زیرا در سرعت انتقال داده‌ها و آنتن دهی تاثیر مستقیم می‌گذارد. در واقع این دستگاه از باند فرکانسی ۲.۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. قدرت گیرندگی آنتن این دستگاه در فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز 3dBi می‌باشد و سرعت انتقال داده‌ها هم در این فرکانس ۴۵۰ مگابیت بر ثانیه است. از سوی دیگر قدرت آنتن‌دهی در فرکانس ۵ گیگاهرتز 6dBi است و سرعت انتقال داده‌ها هم در این فرکانس ۸۶۷ مگابیت بر ثانیه می‌باشد. در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UniFi AP-AC-LR قابلیت نصب بر روی دیوار و سقف را دارد. در نتیجه شما با خرید آن هیچگونه محدودیتی در مورد نصب نخواهید داشت.

اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UniFi AP-AC-LR
اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UniFi AP-AC-LR

اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UNIFI AP AC PRO

تصویری که در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UNIFI AP AC PRO می‌باشد. این دستگاه دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که در ادامه مقاله به طور کامل با آن آشنا خواهید شد. در گام اول بهتر است به وجود دو عدد آنتن داخلی اشاره کنیم که قدرت آن 3 دسی‌بل می‌باشد. ابعاد بسیار مناسب (197x197x35 میلی‌متر) و طراحی زیبا این اکسس پوینت باعث شده تا استفاده از آن در طراحی داخلی فضا تاثیر منفی نگذارد. توجه داشته باشید که در این اکسس پوینت دو عدد پورت شبکه LAN و یک عدد پورت USB تعبیه شده است و از قابلیت PoE پشتیبانی می‌کند که کاربردهای فراوانی دارد. از سوی دیگر بهتر است ذکر کنیم که این دستگاه یک اکسس پوینت دوبانده است و از فرکانس  ۲.۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند.

در ادامه بهتر است به یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه اشاره کنیم. توجه داشته باشید که اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UNIFI AP AC PRO امکان اتصال ۲۵۰ نفر به صورت همزمان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که این ویژگی می‌تواند بخش اعظمی از نیاز های شما را در شرکت، ادارات، هتل‌ها و غیره برطرف کند. این اکسس پوینت به صورت (Indoor و Outdoor) مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه شما برای استفاده از آن هیچ محدودیت نخواهید داشت زیرا بر روی دیوار و سقف قابل نصب است و در مقابل عوامل جوی مانند رطوبت، گرما، گرد و غبار مقاوم می‌باشد.

اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UNIFI AP AC PRO
اکسس پوینت بی سیم یوبیکیوتی مدل UNIFI AP AC PRO

بیش‌تر بخوانید: راهنمای خرید اکسس پوینت


اکسس پوینت یوبیکیوتی UniFi UAP-AC-Mesh

ویژگی‌های اکسس پوینت یوبیکیوتی UniFi UAP-AC-Mesh بسیار زیاد است. این اکسس پوینت دارای یک عدد پورت اترنت با سرعت گیگابیت می‌باشد. از سوی دیگر دو عدد آنتن خارجی با قدرت 3dBi در این اکسس پوینت تعبیه شده است که به شما کمک می کند تا با هیچ گونه قطعی و کاهش سرعت مواجه نشوید. همانطور که در قسمت اول قید کردیم دوبانده بودن اکسس پوینت از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل بهتر است بدانید که این دستگاه دوبانده است و از فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند.

اگر بخواهیم به مابقی ویژگی‌های این دستگاه اشاره کنیم بهتر است بدانید که حداکثر ۲۵۰ کاربر به صورت همزمان می‌توانند به این اکسس پوینت متصل شوند. از سوی دیگر نوع اتصال به این دستگاه به صورت وایرلس می‌باشد و استانداردهای بیسیم در این اکسس پوینت 802.11a/b/g/n/ac است. در انتها بهتر است ذکر کنیم که این دستگاه برای فضاهای داخلی و خارجی مناسب می‌باشد.

اکسس پوینت یوبیکیوتی UniFi UAP-AC-Mesh
اکسس پوینت یوبیکیوتی UniFi UAP-AC-Mesh

بهترین قیمت اکسس پوینت یوبیکیوتی

برای این که بتوانید اکسس پوینت یوبیکیوتی را با بهترین قیمت خریداری کنید بهتر است به فروشگاه برقچی مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که فروشگاه برای برقچی با داشتن بستر اختصاصی فروش و حق واردات بهترین شرایط را از لحاظ قیمت برای کاربران خود فراهم می‌کند. این نکات را در نظر داشته باشید که شرکت برقچی دارای یک تیم حرفه‌ای است که انواع اکسس پوینت‌ها را مورد بررسی قرار داده و شما به راحتی می‌توانید با مقایسه اکسس پوینت‌ها، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در واقع شما می‌توانید بهترین محصول با بالاترین کیفیت را زیر قیمت بازار خریداری کنید. از تمام این مباحث مهم‌تر، عدم وجود دلال‌ها در خرید شما می‌باشد. زیرا فروشگاه‌ آنلاین برقچی این شکل را به صورت کامل حل کرده است.


بیش‌تر بخوانید: راهنمای خرید اکسس پوینت میکروتیک


نتیجه گیری

مطمئنا تا قبل از مطالعه محتوا راهنمای خرید اکسس پوینت یوبیکیوتی اطلاعات کاملی نسبت به اکسس پوینت‌های این برند در اختیار نداشته‌اید. اما در حال حاضر معیارهایی که برای انتخاب اکسس پوینت باید در نظر بگیرید را می‌دانید. از سوی دیگر با 3 نمونه از بهترین اکسس پوینت‌های موجود در بازار که توسط برند یوبیکیوتی تولید شده‌اند آشنا شده‌اید و اطلاعات کاملی نسبت به مشخصات فنی آن‌ها دارید. تمامی این موارد می‌تواند به شما کمک کند که یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه را تجربه کنید. در نهایت سعی کنید اکسس پوینت مورد نظرتان را از نمایندگی رسمی یوبیکیوتی در ایران خریداری کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها