مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟

مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟

مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟ این سوال یکی از متداول‌ترین سوالاتی است که اکثر افراد در هنگام خرید مودم فیبر نوری با آن مواجه می‌شوند. لازم به ذکر است بدانید فروشگاه‌های زیادی برای خرید مودم فیبر نوری وجود دارد که هر شخص می‌تواند به راحتی به آن‌ها مراجعه کند. اما اکثر افراد به دنبال فروشگاهی هستند که وارد کننده مودم فیبر نوری باشد. تا بتوانند مودم اصل و با کیفیت را بدون واسطه و زیر قیمت بازار خریداری کنند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به عوامل موثر بر قیمت مودم فیبر نوری، معرفی و بررسی بهترین مودم فیبر نوری و همچنین معرفی بهترین فروشگاه جهت خرید مودم فیبر نوری با بهترین قیمت ممکن، بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

فهرست:

عوامل موثر بر قیمت مودم فیبر نوری:

مودم‌های فیبر نوری بر اساس پارامتر های مختلفی قیمت گذاری می‌شوند که در این بخش از مقاله قصد داریم مواردی که بر روی قیمت مودم فیبر نوری تاثیر می گذارند را ذکر کرده و مورد بررسی قرار دهیم.

تعداد آنتن و قدرت آن:

لازم به ذکر است در ابتدای کار به تعداد آنتن و قدرت آن در مودم‌های فیبر نوری اشاره شود. برای مثال مودمی که دارای دو آنتن با قدرت 2dBi است قیمت پایین تری نسبت به مودمی که دارای دو آنتن با قدرت 5dBi است، دارد. البته تعداد آنتن ها هم در قیمت تاثیرگذار می‌باشد زیرا برخی از مودم‌ها دارای 1 عدد آنتن و برخی دیگر بیش از 4 عدد آنتن دارند.

دوبانده بودن مودم:

مبحث دوم مربوط به دوبانده بودن مودم است که تاثیر زیادی روی قیمت مودم می‌گذارد. البته اکثر افراد در هنگام خرید مودم فیبر نوری به دنبال مودم هایی هستند که دوبانده باشد. در نتیجه بهتر است ذکر شود که مودم‌های معمولی تنها از فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کنند اما مودم‌های دوبانده از فرکانس‌های 2.4 و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کنند.

تعداد پورت شبکه و نوع آن:

در ادامه بهتر است به تعداد پورت شبکه و سرعت پورت شبکه اشاره شود زیرا این مساله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برخی از مودم‌ها تنها دارای یک پورت شبکه می‌باشند اما برخی دیگر بیش از دو پورت شبکه دارند. بهتر است ذکر شود که هر چه تعداد پورت شبکه بیش‌تر باشد، کاربر می‌تواند لپ تاپ و کامپیوتر های بیش‌تری را از طریق مودم به اینترنت متصل کند. همچنین پورت شبکه براساس سرعت دارای 2 نوع گیگابیت (10/100/1000) و مگابیت (10/100) می‌باشد که در این بین، پورت گیگابیت از طریق کابل سرعت بیش‌تری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و از مودم‌هایی که دارای این نوع پورت هستند، از قیمت بالاتری برخوردارند.

تعداد پورت تلفن:

تعداد پورت تلفن به عنوان یکی از ویژگی‌های کاربردی و مهم در مودم فیبر نوری، تاثیر زیادی در قیمت مودم دارد. لازم به ذکر است بدانید تعداد پورت تلفن برای شرکت‌هایی که از مودم فیبر نوری استفاده می‌کنند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

تکنولوژی وای فای:

در انتها باید به این نکته اشاره کرد که مودم‌های فیبر نوری دوبانده که دارای وای فای 6 هستند از مابقی مودم‌های موجود در بازار، گران‌تر می‌باشند. چراکه سرعت و عملکرد بهتر و پایدارتری را خواهد داشت.

معرفی بهترین مودم فیبر نوری:

برای اینکه اطلاعات کاملی در مورد بهترین مودم‌های فیبر نوری در اختیار کاربران قرار داده شود در ادامه مقاله به معرفی 2 تا از بهترین مودم‌های فیبر نوری می‌پردازیم. در ثانی هر کدام از مودم‌ها به صورت مجزا مورد بررسی قرار می‌گیرند تا علاقه‌مندان مودم فیبر نوری بتوانند با دید باز و آگاهی کامل برای خرید مودم فیبر نوری اقدام کنند. مودم‌هایی که در این مقاله مورد بررسی قرار داده می‌شوند مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6) و مودم فیبر نوری دوبانده فایبرهوم HG6143D هستند که دارای ویژگی های بسیار زیادی می‌باشند. همچنین در حال حاضر جزو پرفروش ترین مودم های فیبر نوری موجود بازار به شمار می‌آیند. در نتیجه پیشنهاد می‌شود هر کاربر که قصد خرید مودم فیبر نوری دارد، این بخش از مقاله را با دقت بیش‌تر مطالعه کند.

مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6):

تصویری که در قسمت زیر قابل مشاهده است مربوط به مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6) می‌باشد. این مدل، یکی از بهترین مودم‌های برند هوآوی است و از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار می‌باشد. برای مثال بهتر است به قابلیت‌هایی همچون 4 عدد پورت شبکه با سرعت گیگابیت، ۱ عدد پورت تلفن، دو عدد پورت USB، دو عدد آنتن با قدرت 5dBi و تکنولوژی WiFi6 (مدیریت هوشمند ترافیک داده‌ها) اشاره شود. زیرا تمام افراد در هنگام خرید مودم فیبر به این مباحث توجه می‌کنند. همچنین این مودم دوبانده است بدین صورت که از فرکانس‌های 2.4 و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. دقیقا به دلیل مباحثی که مطرح شد اکثر افراد در هنگام خرید مودم فیبر نوری، به سراغ مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6) می‌روند.

مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6)
مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8546X6 (وای فای 6)

بیش‌تر بخوانید: معرفی بهترین مودم فیبر نوری مخابرات


مودم فیبر نوری دوبانده فایبرهوم HG6143D:

دومین مودمی که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت مودم فیبر نوری دوبانده فایبرهوم HG6143D است. این مدل هم دارای ویژگی‌های متعددی می‌باشد. در گام اول بهتر است ذکر شود که این مودم توسط یک برند معتبر به نام فایبرهوم تولید شده است. از سوی دیگر این مودم دوبانده می‌باشد چراکه از فرکانس‌های 2.4 و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. در ادامه بهتر است به دو آنتن که قدرت آن 5dBi می‌باشد، اشاره شود. از جمله ویژگی‌های دیگر این مودم 4 عدد پورت شبکه گیگابیت و 1 عدد پورت USB است که برای اکثر افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. در نهایت با بررسی ویژگی‌های این مودم می‌توان به این استنباط رسید که خرید این مودم می‌تواند یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه تلقی شود.

مودم فیبر نوری دوبانده فایبرهوم HG6143D
مودم فیبر نوری دوبانده فایبرهوم HG6143D

بهترین قیمت مودم فیبر نوری:

در این بخش از مقاله مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟ قصد بر این است یک فروشگاه معتبر معرفی شود که بهترین قیمت را در هنگام خرید مودم فیبر نوری به کاربران ارائه می‌دهد. وب‌سایت برقچی به علت ویژگی هایی که دارد، بهترین گزینه است. لازم به ذکر است بدانید شرکت برقچی با داشتن حق واردات در تعداد بالا و بستر فروش اختصاصی، شرایط را به گونه‌ای فراهم کرده است که مودم فیبر نوری به صورت مستقیم به خریدار برسد و در این میان هیچ دلالی نتواند باعث افزایش قیمت مودم گردد. این نکات را در نظر داشته باشید که در حال حاضر اکثر فروشگاه‌ها برای تامین محصولات فروشگاه خود همچون مودم و تجهیزات شبکه به وب‌سایت برقچی مراجعه می‌کنند. در نتیجه می‌توان به این استنباط رسید که خرید مودم فیبر نوری با بهترین قیمت در وب‌سایت برقچی امکان‌پذیر است.

مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟

اگر همچنان این سوال برای شما مطرح می‌باشد که مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟ بهتر است ذکر کنیم که شرکت برقچی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین وارد کننده‌های مودم، مخصوصاً مودم فیبر نوری در کشور محسوب می‌شود و به همین دلیل مودم‌های اصل را زیر قیمت شرکت مخابرات و مابقی شرکت‌هایی که در حوزه فروش مودم فیبر نوری فعالیت می‌کنند، در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در نتیجه اگر قصد دارید مودم فیبر نوری را زیر قیمت بازار خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم وارد وب‌سایت برقچی شوید.

مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟
مودم فیبر نوری را از کجا بخریم؟

بیش‌تر بخوانید: راهنمای خرید مودم فیبر نوری فایبرهوم


نتیجه گیری:

در این مقاله به عوامل موثر بر قیمت مودم فیبر نوری، معرفی و بررسی بهترین مودم فیبر نوری و همچنین معرفی بهترین فروشگاه جهت خرید مودم فیبر نوری با بهترین قیمت ممکن پرداختیم. در انتها می‌توان به این استنباط رسید که علاقه‌مندان مودم فیبر نوری به راحتی می‌توانند با مطالعه این مقاله بهترین مودم فیبر نوری را از فروشگاه معتبر برقچی با بهترین قیمت ممکن، ثبت سفارش و خریداری کنند.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها