معرفی شرکت Tiandy

0
227
مدت زمان مطالعه : 4 دقیقه

معرفی شرکت Tiandy

در این مقاله سایت برقچی به عنوان نماینده شرکت تیاندی به معرفی شرکت تیاندی می پردازد، در معرفی شرکت تیاندی (Tiandy) باید به این نکته اشاره کرد که یکی از تولید کنندگان  پیشرو نظارت تصویری در کشور چین و یکی از شرکت های نام اشنا در جهان می باشد.

معرفی شرکت Tiandy:

در این مقاله میخوانید:

معرفی شرکت تیاندی

هماطور که می‌دانید ما در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم و یکی از بحث های مهم در این زمینه امنیت است. امنیت امروزه به یکی از دغدغه های بزرگ برای مردم تبدیل شده و شرکت های زیادی درصدد آمدند تا به این نیاز پاسخ بدهند اما همه آنها موفق نشدند که آن طور که باید و شاید  به این نیاز پاسخ بدهند. اما شرکت هایی که پشتوانه علمی قوی داشتند توانستند تا در این عرصه خودنمایی کنند.

این شرکت درسال 1994 تاسیس شد. علاوه بر تولید محصولات با کیفیت عالی در حفاظت الکترونیک، تیاندی خود را متعهد به ارائه مشاوره و پشتیبانی فنی به مشتریان و متخصصان فعال در این زمینه  می‌داند. با دارا بودن تیم فنی کارورزیده خود تیاندی همواره در تلاش است تا تکنولوژی‌های خود را در این زمینه بروز کند و به فکر تامین امنیت و آسایش مشتریان خود می‌اندیشد.

این شرکت خوش نام چینی برای تسهیل در ارائه خدمات و افزایش سطح رضایت کاربران خود، اقدام به اعطای نمایندگی در سراسر دنیا کرده است.مفتخریم به استحضار برسانیم که سایت برقچی همواره به عنوان یکی از نمایندگی های انحصاری شرکت تیاندی (Tiandy) در ایران فعال بوده و سعی در برآورده کردن نیاز های کاربران شرکت تیاندی در کمترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفی و کمترین قیمت ممکن داشته است.

با بهره برداری از استاندارد ایزو۹۰۰۱ و سامانه‌های دقیق کنترل کیفیت داخلی، در حال حاضر تیاندی توانسته تا درصد خرابی محصولات خود را به رقم چشم گیر کمتر از سه دهم درصد کاهش بدهد. تیاندی مطمئن است که به یکی از بازیگران کلیدی در زمینه  حفاظت الکترونیک تبدیل شده و به افزایش امنیت در سرتاسر جهان کمک جهان کمک برساند.

صادرات خارج از مرزها

معرفی شرکت Tiandy:

واحد تجارت بین المللی تیاندی سال هاست که در کار صادرات محصولات خود به سایر نقاط جهان فعالیت می‌کند و در این زمینه توانسته تا تجربیات خوب و ارزش مندی کسب کند و از آن در راه بهبود صادرات خود استفاده کند.

از سال 2003 اقدام به صادرات محصولات خود به بیش از پنجاه کشور در سرتاسر جهان پرداخته است. اکنون کانال صادرات گسترده ای را از طریق نمایندگی های خود در کشور ها ایجاد کرده است که در ایران سایت برقچی به عنوان نمایندگی فعال در ارائه خدمات تراز اول پیشتاز می‌باشد.

ویژگی های دوربین های این شرکت

معرفی شرکت Tiandy:

 • عبور از خط
 • عبور از خط دو تایی
 • جایگزاری اشیا
 • برداشتن اشیا
 • فرار سوژه
 • پرسه‌زنی
 • تشخیص صداهای غیر معمول
 • تشحیص تصویر غیر معمول
 • مه زدایی هوشمند
 • حالت Corridor(راهرو)
 • تشخیص هوشمند چهره

پروژه های بزرگ این شرکت

هتل‌های 5 ستاره مصر

معرفی شرکت Tiandy:

مناطق مرزی تحت حفاظت بین ترکیه و سوریه

معرفی شرکت Tiandy:

پروژه امنیت ملی در اکوادور

معرفی شرکت Tiandy:

گمرک ترکیه

معرفی شرکت Tiandy:

افتخارات

تیاندی متعهد به ارائه خدمات به مشتریان خود با تمام منابع علمی و فنی موجود در این شرکت است. با کیفیت بالا با مشاوره فنی و پشتیبانی عالی می‌باشد. از دیگر افتخارات این شرکت قرار گرفتن در بین ده شرکت برتر حفاظتی چین، و واقع شدن در رتبه پنجم دوربین های مداربسته جهان، می‌توان ذکر کرد .

تمام محصول های تیاندی برای کاربردهای حرفه ساخته و و دریک محیط ازمایشگاهی به تست دوربین های تولیدی  خود می‌پردازند.

شرکت تیاندی همواره در تلاش است تا نیاز های مشتریان خود را شناسایی و با کارگیری از بخش مهندسی خود به این نیاز ها پاسخ بدهد. امروزه امنیت یکی از بحث های مهم در جهان است و انتخاب شرکتی که بتواند امنیت شما را تضمین کند بسیار مهم است به همین دلیل انتخاب شرکت تیاندی با توجه به سوابق آن در زمینه های امنیتی و نظارتی‌ میتواند این ارامش خاطر را برای شما به ارمغان بیاورد.


حتما بخوانید: معرفی برند لگراند (Legrand)


 

دیدگاه شما

Please enter your comment!
Please enter your name here