شاخص‌های کیفی شبکه اینترنت شرکت مخابرات ایران ۹۳ درصد بهبود یافت

شاخص‌های کیفی شبکه اینترنت شرکت مخابرات ایران ۹۳ درصد بهبود یافت

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: با بررسی‌های انجام شده طی ۱۸ ماه گذشته شاخص‌های کیفی مربوط به بخش زیرساخت شبکه و اینترنت شرکت مخابرات ایران در بررسی از اردیبهشت ماه 98 تا بهمن ماه 99، به صورت میانگین 93 درصد بهبود کیفیت را نشان می‌دهد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، محمدرضا بیدخام ضمن اعلام مطلب فوق بیان کرد: افزایش کیفیت در شاخص‌های شبکه، برای اکثر مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت در ماه‌های گذشته محسوس بوده و نشانگر توجه ویژه شرکت به افزایش کیفیت ارتباطات به ویژه در بخش دیتا با توجه به نیازهای رو به تزاید مشتریان در شرایط حاضر است.

وی افزود: شاخص‌های کیفی شبکه مانند مقدار DNS، jitter و latency با کاهش قابل توجه در 18ماه گذشته، بهبود کیفیت سرویس‌های مختلف و تحقق رضایتمندی مشتریان را در خدمات ارائه شده به دنبال داشته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران همچنین خاطرنشان ساخت: به منظور رسیدن به این هدف با همکاری بخش‌های مختلف شرکت مانند مشتریان، تجاری، شبکه و فناوری اطلاعات، عملیات مختلفی مانند راه‌اندازی سامانه اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی شبکه، انجام شده که نقش شایانی در مدیریت متمرکز و پایش مستمر شاخص‌های کیفی شبکه، به صورت متوازن در تمام کشور داشته است، ضمنا کاهش قابل توجه در شاخص مهم page load time، به میزان 45 درصد اتفاق افتاده که نقش مهمی در افزایش رضایتمندی مشتریان ایفا می‌کند.

وی تصریح کرد: به منظور افزایش مستمر کیفیت خدمت‌رسانی به مشتریان و در راستای تحقق شبکه IP محور، روند پایش کیفیت و بهینه‌سازی شبکه در تمام استان‌ها با نوسازی و توسعه شبکه IP در حال اجرا و پیاده‌سازی در سراسر کشور است.

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها