تخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول براساس الگوی مصرف

تخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول براساس الگوی مصرف

همراه اول اقدام به تعریف بسته‌های پرتخفیف ویژه هر مشترک توسط هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف کرد. با ما در برقچی همراه باشید.

بسته‌های پرتخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول ویژه مشترکان

همراه اول پویش اینترنت همراهی و مکالمه همراهی با تخفیف های ویژه و مختص هر مشترک را شروع به اجرا کرد. در این پویش به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول، بسته های اینترنت ویژه و مقرون به صرفه با بهره گیری از هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف هر مشترک، پیشنهاد می شود که می توان تا 40 درصد هزینه های اینترنت را نسبت به استفاده از بسته های عادی کاهش داد.

در طرح مکالمه همراهی برای تماس درون شبکه (همراه اول به همراه اول – همراه اول به تلفن ثابت)، بسته های مکالمه بسیار مقرون به صرفه را باز هم با هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف هر مشترک همراه اول، پیشنهاد می دهد که با توجه به اختصاصی بودن برای هر مشترک، تا 90  میتواند درصد هزینه های مکالمه را کاهش دهد.

بسته‌های پرتخفیف اینترنت و مکالمه ویژه مشترکان همراه اول
بسته‌های پرتخفیف اینترنت و مکالمه ویژه مشترکان همراه اول

برای استفاده از این بسته های اینترنت کافی است  که مشترکان کد دستوری «ستاره 1000 ستاره 211 مربع» را شماره گیری کرده تا بسته یا بسته های پیشنهادی مختص خودشان را مشاهده کنند.

به همین طریق برای فعالسازی بسته های مقرون به صرفه مکالمه همراهی، با شماره گیری کددستوری «ستاره 1000 ستاره 11 مربع»بسته های پیشنهادی ویژه هر مشترک نمایش داده میشود.

محدودیتی در استفاده از بسته های تخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول وجود ندارند و می توان در صورت پایان حجم بسته، بسته جدیدی را بنا به الگوی مصرف، در همان ماه خریداری و استفاده کرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها