ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

در روزهای اخیر، ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد، حال با توجه به گرانی سرسام‌آور تعرفه‌های هر گیگ اینترنت ثابت خانگی و ضریب دو برابری نرخ اینترنت بین‌الملل، تنها دلخوشی این روزهای جوانان کشور و حتی بسیاری از کسب و کارها که نیازمند تعرفه‌های نامحدود و دسترسی به حجم بیشتری از ترافیک اینترنت مخصوصا اینترنت بین‌الملل می‌باشند از آن‌ها گرفته شده است.

با رشد تکنولوژی و همچنین شیوع ویروس کرونا، نیاز افراد به اینترنت روز به روز افزایش می‌یابد. این رشد مصرف باعث افزایش هزینه‌های اینترنت کاربران نیز شده است. اما در این بین شرکت ایرانسل در اقدامی عجیب بسته اینترنت نامحدوده شبانه خود را یکی از محبوب‌ترین بسته‌های این اپراتور بود غیرفعال کرده و به جای آن دو بسته اینترنت دیگر قرار داده که چندان هم جذاب نیستند.

از آنجایی که در حال حاضر در کشور ما دو نرخ برای اینترنت وجود دارد، همین موضوع باعث می‌شود استفاده از سایت‌های خارجی هزینه زیادی را برای کاربران به همراه داشته باشد و دلخوشی بسیاری از جوانان، همین بسته‌های نامحدود شبانه بود که از طریق آن می‌توانستند با هزینه مناسب دسترسی خوبی به اینترنت (و اینترنت بین‌الملل) داشته باشند. از سوی دیگر اینترنت خانگی نیز در حال حاضر هزینه زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند.

ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد
ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

این اتفاق انتقادات زیادی را نیز در شبکه‌های مجازی به همراه داشته و بسیاری از کاربران از این موضوع شکایت کرده‌اند. از سوی دیگر چند هفته پیش بود که مدیرعامل ایرانسل مدعی شد که قیمت اینترنت در ایران ارزان است. حال اینکه دو موضوع مذکور ربطی به هم دارند یا خیر خود مبحث دیگری است.

نظر شما در خصوص این ماجرا چیست؟ آیا شما هم از این بسته‌ها استفاده می‌کردید؟ نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.


حتما بخوانید: افزایش 5200 درصدی پهنای باند اینترنت بین‌الملل


 جوابیه ایرانسل

پیرو خبر فوق، در خصوص حذف بسته نامحدود شبانه توسط اپراتور ایرانسل، شرکت ایرانسل طی جوابیه‌ای در خصوص موضوع مطرح شده توضیحاتی را ارائه داد.

حذف برخی بسته‌های کوتاه‌مدت، پیرو ابلاغ رگولاتوری به اپراتورها صورت گرفته است. ایرانسل، بسته‌های اینترنت خود را در راستای هماهنگی با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به‌عنوان طرح‌های تشویقی و به صورت مدت‌دار، تعریف می‌کند و در اختیار مشترکان محترم قرار می‌دهد. پس از گذشت دوره‌های زمانی، این طرح‌های تشویقی، با توجه به الگوی مصرف مشترکان، بازنگری می‌شوند.

4.6/5 - (7 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها