پرجستجوترین عبارتهای سال 2022 گوگل منتشر شد

پرجستجوترین عبارتهای سال 2022 گوگل منتشر شد

پرجستجوترین عبارتهای سال 2022 گوگل در سراسر جهان، در  گزارش سالانه Year in Search منتشر شد. با ما در برقچی همراه باشید.

پرجستجوترین عبارتهای سال 2022 گوگل

طبق این گزارش، بازی آنلاین و محبوب Wordle، بیشترین سرچ گوگل 2022 بوده و جستجوهای آن، در ماه فوریه، اندکی پس از خرید بازی توسط نیویورک تایمز به اوج خود رسیده است.

پرجستجوترین عبارتهای سال 2022 گوگل
پرجستجوترین عبارتهای سال 2022 گوگل

دومین عبارت پرجستجوی سال، هند مقابل انگلیس (India vs England) است که به‌ دلیل مقابله دو کشور در جام جهانی کریکت مورد‌توجه قرار گرفته است. سومین عبارت پرجستجو نیز اوکراین بوده است.

اوکراین به دلیل جنگ با روسیه همچنین در صدر فهرست موضوعات خبری پرطرفدار سال قرار دارد. پس از آن، درگذشت ملکه الیزابت و نتایج انتخابات موضوعات خبری پرطرفدار کاربران اینترنت بوده است.


حتما بخوانید: چگونه جستجوی ایمن گوگل را خاموش کنیم؟


محبوب‌ترین افراد در جستجوهای گوگل

در بین نام افراد پر‌جستجو سال 2022 گوگل، جانی دپ، بازیگر محبوب آمریکایی در صدر لیست قرار دارد که امسال به‌ علت دادگاه تلویزیونی او علیه همسر سابقش، امبر هرد مورد‌توجه زیادی قرار گرفته است. نام خود امبر هرد نیز در جایگاه سوم این لیست دیده می‌شود. رتبه دوم محبوب‌ترین افراد در جستجوهای گوگل، ویل اسمیت، دیگر بازیگر آمریکایی است که در مراسم اسکار سال 2022 جنجال‌آفرین بود.

محبوب‌ترین افراد در جستجوهای گوگل
محبوب‌ترین افراد در جستجوهای گوگل

پرجستجوترین عبارتهای سال 2022 گوگل در ورزش را تنیس‌بازان تشکیل می‌دهند.  نواک جوکوویچ صرب در جایگاه اول، رافائل نادال اسپانیایی در جایگاه دوم و سرینا ویلیامز آمریکایی در جایگاه سوم این لیست قرار دارند.

گوگل درباره بیشترین سؤالات جستجو شده در ایالات متحده گفت که محبوب‌ترین سؤال در بین کاربران، سوال «ناتو چیست؟» بوده است. بعد از آن به ترتیب «آبله میمون چیست؟» و «rsv چیست؟» در رتبه‌های دوم و سوم فهرست سوالات قرار گرفته‌اند.

همچنین امسال، با وب‌سایت جدیدی که گوگل راه‌اندازی کرده است می‌توانید کد‌پستی شهر مورد نظر را وارد کنید تا ببینید در سال جاری، افراد اطراف محل زندگی شما چه چیزهایی را جستجو کرده‌اند.

3.1/5 - (7 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها