اتصال شهرک‌های صنعتی سلمانشهر، آمل و بشل به فیبر نوری

اتصال شهرک‌های صنعتی به فیبر نوری

اتصال شهرک‌های صنعتی به فیبر نوری؛ مدیر عامل شرکت مخابرات مازندران: شهرک‌های صنعتی سلمانشهر، آمل و بشل به فیبر نوری متصل شدند.

به گزارش برقچی، مدیر عامل شرکت مخابرات مازندران در حاشیه بهره برداری از پروژه طرح فیبر نوری شهرک صنعتی سلمانشهر گفت: شهرک‌های صنعتی سلمانشهر، آمل و بشل به فیبر نوری متصل شدند.

اتصال شهرک‌های صنعتی سلمانشهر، آمل و بشل به فیبر نوری
اتصال شهرک‌های صنعتی سلمانشهر، آمل و بشل به فیبر نوری

استان مازندران، استان دیجیتال

نوروزی افزود: استان مازندران از سوی وزیر ارتباطات و اطلاعات فناوری به عنوان استان دیجیتال معرفی شده است. وی لازمه اجرای این طرح را ایجاد بستر‌های زیرساختی که مهم‌ترین آن فناوری فیبر نوری است اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت مخابرات مازندران با بیان اینکه مخابرات مازندران برای اجرای این طرح امسال بسترسازی و ظرفیت سازی را برای مردم و شهرک‌های صنعتی ایجاد کرده افزود: پایداری اشتغال در حوزه ارتباطات و گستردگی ایجاد اشتغال باعث شد که استاندار مازندران، شعار استان دیجیتال را مطرح و اقتصاد دیجیتال را پایه‌گذاری کنند.

نوروزی تصریح کرد: شرکت مخابرات مازندران این آمادگی را دارد که بستر فیبر نوری را که یک پهنای باند نامحدود را به مصرف کننده با ضریب پایداری بالاست در سراسر استان تحویل دهد.

اتصال شهرک‌های صنعتی به فیبر نوری

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران با بیان اینکه در دولت سیزدهم حدود ۵۰۰ کیلومتر فیبر نوری در مناطق دور دست استان اجرا شد گفت: پروژه فیبر نوری در شهرک صنعتی سلمانشهر به طول ۸ هزارمتر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اجرا شد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها