احداث 40 کیلومتر خط فیبر نوری اینترنت در ورامین

احداث 40 کیلومتر خط فیبر نوری اینترنت در ورامین

شهردار ورامین از آغاز احداث 40 کیلومتر خط فیبر نوری اینترنت در ورامین خبر داد. در ادامه این خبر با ما همراه باشید تا از اقدامات و صحبت های اخیر شهردار ورامین در نشست با اصحاب رسانه مطلع شوید.

صحبت ها و اقدامات شهردار ورامین در اخرین نشست خبری

به گزارش برقچی، علیرضا مؤمنی بعد از ظهر شنبه در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه نوسازی ناوگان موتوری شهرداری یکی از اولویت‌هایی است که در شهرداری ورامین پیگیری می‌شود اظهار داشت: در این راستا فرآیند خرید ۲۰ دستگاه نیسان آغاز شده است و به زودی انجام خواهد شد.

مومنی در خصوص تیم والیبال و تکواندو این شهر افزود: در این رابطه چندین جلسه برگزار شد و با اقدامات انجام شده هزینه ابتدایی حضور در لیگ از سوی شهرداری ورامین به حساب فدراسیون واریز شده است.

صحبت ها و اقدامات شهردار ورامین در اخرین نشست خبری
صحبت ها و اقدامات شهردار ورامین در اخرین نشست خبری

شهردار ورامین با بیان اینکه ۲۰ برنامه در قالب سامانه نشاط و شادی در ایام تابستان در محلات مختلف با اولویت مناطق حاشیه‌ای ورامین برگزار شده است گفت: این برنامه‌ها با نظرسنجی‌های صورت گرفته مورد رضایت شهروندان بوده است.

وی با بیان اینکه در سیلاب اخیر در فیروزکوه از تمام توان و امکانات برای یاری رسانی به این شهرستان استفاده شده است عنوان داشت: شهرداری ورامین جز اولین شهرداری‌ها بود که با حضور در روستای مزداران فیروزکوه، با تجهیزات و اکیپ‌های مختلف به کمک مردم شتافتند.

احداث 40 کیلومتر خط فیبر نوری اینترنت در ورامین آغاز شده است

مؤمنی گفت: با هماهنگی‌های به وجود آمده با شرکت‌های حوزه تلفن همراه، احداث ۴۰ کیلومتر خط فیبر نوری اینترنت آغاز شده است که این پروژه، اقدام مهمی در راستای ایجاد زیرساخت‌های اساسی در سطح شهر است.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها