با فروش آیدی تلگرام پولدار شوید!

فروش آیدی تلگرام

پاول دورُف، مدیرعامل تلگرام، ایده ساده‌ فروش آیدی تلگرام را در نظر داشت که در نهایت خرید و فروش نام‌های کاربری را ممکن کرد. بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال در این پیام‌رسان محبوب در سراسر دنیا فعالیت دارند. علاوه بر نام‌های کاربری عادی، اکنون از «نام‌های کاربری کلکسیونی» نیز در تلگرام میزبانی می‌شود. درواقع تلگرام به دنبال کسب درآمد از نام‌های کاربری کلکسیونی یا در اصل یوزرنیم‌های ویژه و محبوب، است. در حال حاضر کاربران می‌توانند به هریک‌ از حساب‌ها و گروه‌های عمومی خود علاوه‌بر نام کاربری اصلی، چندین یوزرنیم کلکسیونی نیز بیافزایند.

به گزارش سایت برقچی و به گفته‌ی تلگرام، شبکه‌ی TON که متکی بر بلاک‌چین است، مالک نام‌های کاربری کلکسیونی است و از آن‌ها حفاظت می‌کند. نام‌های کاربری کلکسیونی علاوه بر تفاوت‌های مهم با نام‌های کاربری استاندارد، تا حدودی با یک‌دیگر مشابهت دارند. می‌توان نام‌های کاربری کلکسیونی را در موتور جست‌وجوی داخلی تلگرام مشاهده کرد. برخلاف نام‌های کاربری عادی، یوزرنیم‌های کلکسیونی محدودیت حداقل پنج‌کاراکتری ندارند. از این رو، آیدی‌های منحصربه‌فردی مانند Tech@ را می‌توان ایجاد کرد. تلگرام گفته است که، درصورت تمایل، مالک نام کاربری قادر به غیرفعال کردن آن در هر زمان است تا موتور جست‌وجوی داخلی آن را نمایش ندهد.

فروش آیدی تلگرام
فروش آیدی تلگرام

در توییتر، حساب کاربری منسوب به شبکه‌ی TON ادعا دارد که در هفته‌های اخیر تلگرام توانست بیش از ۵۰ نام کاربری کلکسیونی، هرکدام به ارزش حدودا ۹٫۱۲ میلیون دلار به فروش برساند. Auto@ با قیمت ۹۰۰٬۰۰۰ تون‌کوین (۱٫۴ میلیون دلار) از محبوب‌ترین نام‌های کاربری بود که به فروش رسید. مالک جدیدی نیز توانست نام‌های کاربری Bank@ به ارزش ۸۵۰٬۰۰۰ تون‌کوین (۱٫۳ میلیون دلار) و Avia@ به ارزش ۸۰۰٬۰۰۰ تون‌کوین (۱٫۲ میلیون دلار) را خریداری کند. شما می‌توانید ازطریق فروش یکی از نام‌های کاربری کلکسیونی خود درآمد خوبی به دست آورید. نکته‌ی جالب دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که از این پس می‌توانید نام‌های کاربری عادی را به نام کاربری کلکسیونی تبدیل کنید. بنابراین در صورت داشتن نام کاربری جذاب، می‌توانید شانس خود را برای کسب درآمد از این طریق امتحان کنید.

فرگمنت (Fragment) چیست؟

برای خرید و فروش نام‌های کاربری کلکسیونی در تلگرام، لازم است که به پلتفرمی به نام فرگمنت (Fragment) متکی باشد. در واقع فرگمنت یک پلتفرم رایگان برای سهولت کاربران جهت معامله‌ی آیتم‌های کلکسیونی است. در فرگمنت به شیوه‌ی مستقیم، ایمن و ناشناس می‌توان خرید و فروش انجام داد. همچنین این پلتفرم مزایده‌های عمومی را با حضور هر گونه کاربر، میزبانی می‌کند. فرگمنت بر اساس شبکه‌ی TON توسعه پیدا کرده‌است. TON در حقیقت یک پروژه‌ به خصوص از سمت توسعه‌دهندگان سابق تلگرام است که در حال حاضر مدیریت آن بر عهده جامعه‌ی متن‌باز بوده و تلگرام دیگر نقشی در توسعه‌ی آن ندارد.

آیتم کلکسیونی چیست؟

آیتم کلکسیونی یک نوع دارایی دیجیتالی منحصربه‌فرد تلقی می‌شود که روی بلاک‌چین عمومی TON به‌طور دائم ثبت می‌شود. رابطی رایگان، توزیع‌شده و ایمن توسط TON دردسترس توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد تا در این صورت آیتم‌های کلکسیونی را با پلتفرم‌های خود بتواند یکی کند. پس از آن، شما می‌توانید برای همیشه مالک آیتم کلکسیونی به دست آمده،باشید. در این صورت شما می‌توانید این آیتم را به نمایش گذاشته، بفروشید یا این‌که از مزایای ویژه‌ی آن بهره ببرید. مزایای ویژه‌ی هر یک از آیتم‌های کلکسیونی، به نحوه‌ی پشتیبانی از آن‌ها در پلتفرم‌های مختلف بستگی دارد.

پلتفرم فرگمنت و نام‌های کاربری تلگرام با یک‌دیگر ادغام شده و به کاربران اجازه می‌دهد تا در بستری امن، نام‌های کاربری جذاب را خرید و به فروش برسانند. همچنین تلگرام این امکان را به کاربران خود می‌دهد تا نام‌های کاربری عادی را تبدیل به نام کاربری کلکسیونی کنند.

 

4.3/5 - (3 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها