راهنمای خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه (از کجا بخرم؟)

راهنمای خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه

داکت، ترانک و کیستون شبکه جزو مهم‌ترین تجهیزات شبکه به شمار می‌روند. درنتیجه افراد باید در هنگام خرید این تجهیزات به نکات مهمی توجه کنند. برای مثال کاربرانی که قصد خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه را دارند باید بدانند که چه برندهایی داکت، ترانک و کیستون شبکه با کیفیت تولید می‌کنند. از سوی دیگر باید اطلاعات کاملی نسبت به بهترین فروشنده داکت، ترانک و کیستون شبکه در اختیار داشته باشند. در این مقاله تصمیم بر این است تا کاربران بعد از مطالعه محتوا بتوانند با دید باز و آگاهی کامل بهترین داکت، ترانک و کیستون شبکه را با معتبر‌ترین برند خریداری کنند. در ثانی وب‌سایتی که در این مقاله معرفی می‌شود بهترین شرایط را برای کاربران فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند محصول مورد نظر خود را زیر قیمت بازار تهیه کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود مقاله راهنمای خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه را تا پایان مطالعه کنید.

فهرست:

راهنمای خرید کیستون شبکه (از کجا بخرم؟)

برندهای مختلفی هستند که کیستون شبکه را با بهترین کیفیت تولید می‌کنند. در این قسمت از مقاله تمامی کاربران با برند هایی همچون لگراند، نگزنس، اشنایدر، دانوب و سوپیتا که زمینه تولید کیستون فعالیت می‌کنند آشنا خواهند شد. این مسئله می‌تواند در خرید کیستون تاثیر مستقیم بگذارد. در گام اول بهتر است ذکر شود که کیستون شبکه بر اساس CAT و نوع شیلد به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. نکته بسیار مهم این است که کیستون از نظر CAT و انواع شیلد دارای ویژگی‌های متعددی هستند که در ادامه مقاله به آن‌ها اشاره خواهد شد.

راهنمای خرید کیستون شبکه (از کجا بخرم؟)
راهنمای خرید کیستون شبکه (از کجا بخرم؟)

کیستون شبکه لگراند

شرکت لگراند یکی از بزرگترین تولید کنندگان کیستون شبکه در جهان محسوب می‌شود که از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. این شرکت تا به امروز محصولات بسیار با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است. باید ذکر شود که شرکت لگراند کیستون‌های شیلددار و بدون شیلد تولید می‌کند و از لحاظ CAT هم می‌توان گفت که در حوزه تولید کیستون شبکه CAT6 – CAT6A – CAT5 و غیره فعالیت دارد. در نتیجه می‌توان به این استنباط رسید که افراد به سادگی می‌توانند کیستون شبکه لگراند خریداری کنند. در ادامه بهتر است به کیسون‌هایی همچون کیستون شبکه لگراند CAT6A UTP دو ماژول پهن، کیستون شبکه لگراند CAT6A SFTP دو ماژول پهن و کیستون شبکه لگراند CAT6A UTP یک ماژول باریک اشاره شود زیرا این کیستون‌ها جزو پرفروش‌ترین کیستون‌های لگراند به شمار می‌روند.

کیستون شبکه لگراند
کیستون شبکه لگراند

کیستون شبکه نگزنس

هر کاربری که به دنبال خرید کیستون شبکه باشد مطمئنا نام برند نگزنس را شنیده است. این برند از شهرت بسیار زیادی برخوردار است. شرکت نگزنس کیستون شبکه CAT7A، CAT8 و CAT6 تولید می‌کند. از سوی دیگر کیستون‌های این برند از لحاظ نوع شیلد (SFTP و UTP) می‌باشند. به همین دلیل در این بخش از راهنمای خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه قصد بر این است که 3 نمونه از بهترین کیستون‌های این برند یعنی کیستون شبکه نگزنس CAT7A SFTP، کیستون شبکه نگزنس CAT8 SFTP، کیستون شبکه نگزنس CAT6 UTP به کاربران معرفی شود.

کیستون شبکه نگزنس
کیستون شبکه نگزنس

بیشتر بخوانید: داکت چیست و چه کاربردی دارد؟


کیستون شبکه اشنایدر

اشنایدر هم یکی از برندهای پرطرفدار در جهان است که در حوزه تولید تجهیزات شبکه فعالیت می‌کند. این شرکت محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می‌نماید و دقیقا به همین دلیل است که تا به امروز توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. شرکت اشنایدر از بهترین متریال‌ها برای تولید کیستون استفاده می‌کند. از تمام این مسائل مهم‌تر تولید کیستون شیلددار و بدون شیلد توسط این کمپانی می‌باشد که نیاز تمام کاربران را مرتفع می‌سازد. یکی از موارد مهم که اکثر افراد در هنگام خرید کیستون شبکه به آن توجه می‌کنند تفاوت کیستون بر اساس CAT است.

این شرکت هم کیستون‌های متنوعی را از نظر CAT تولید می‌کند. در نتیجه کاربران می‌توانند بین کیستون‌های CAT6، CAT6A، CAT5e و غیره، کیستون مورد نظر خود را خریداری نمایند. از بین بهترین کیستون‌های شبکه اشنایدر بهتر است به کیستون شبکه اشنایدر اکتاسی CAT6 UTP و کیستون شبکه اشنایدر دیجی لینک CAT6 اشاره شود.

کیستون شبکه اشنایدر
کیستون شبکه اشنایدر

کیستون شبکه دانوب

برخی از کاربران به دنبال خرید کیستون تولید داخلی هستند و برای آن‌ها خرید از یک شرکت ایرانی در اولویت قرار دارد. به همین دلیل در این بخش از مقاله قصد بر این است که یکی از بهترین تولید کنندگان کیستون در داخل کشور به کاربران معرفی گردد. برند دانوب محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. برای مثال بهتر است ذکر شود که این شرکت کیستون‌های CAT6، CAT6A، CAT5 و CAT5e تولید می‌کند و نیازهای کاربران را از نظر شیلددار بودن و بدون شیلد بودن کیستون شبکه تامین می‌نماید. در نتیجه می‌توان به این استنباط رسید که خرید کیستون شبکه دانوب یک انتخاب درست محسوب می‌شود. برای اینکه کاربران بتوانند یک خرید آسان را تجربه کنند بهتر است به 3 نمونه از بهترین کیستون‌های دانوب همچون کیستون شبکه پهن دانوب CAT6 UTP، کیستون شبکه دانوب CAT6a STP و کیستون شبکه باریک دانوب CAT5e UTP اشاره شود.

کیستون شبکه سوپیتا

در این بخش از راهنمای خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه تصمیم بر این است که آخرین شرکت معتبر به کاربران معرفی شود. شرکت سوپیتا یکی از شرکت‌های معتبر ایرانی است که از سال 1362 کار خود را آغاز کرده و تا به امروز توانسته جایگاه قابل توجه‌ای در بازار به خود اختصاص دهد. شرکت سوپیتا کیستون با نوع شیلد SFTP و UTP تولید می‌کند. از سوی دیگر این شرکت کیستون‌ها را بر اساس CAT در انواع مختلفی همچون CAT6، CAT6A، CAT5e و غیره تولید می‌کند. یکی از بهترین کیستون‌های شبکه سوپیتا را می‌توان کیستون شبکه سوپیتا CAT6 معرفی کرد.


بیشتر بخوانید: بهترین کیستون شبکه بازار (معرفی بهترین مدل های کیستون)


راهنمای خرید ترانک (از کجا بخرم؟)

در این بخش از مقاله تصمیم گرفته‌ایم اطلاعاتی را نسبت به ترانک در اختیار شما قرار داده‌ایم تا شما بتوانید با آگاهی کامل برای خرید آن اقدام کنید. ترانک در مدل‌های مختلف همچون ترانک دیواری، ترانک هدفونی و ترانک ستونی تولید می‌شود. البته برندهایی که این محصولات را تولید و به بازار عرضه می‌کنند زیاد هستند. اما ما قصد داریم در این بخش از مقاله اطلاعاتی نسبت به برند لگراند، سوپیتا، دانوب و البرز در اختیار شما قرار دهیم زیرا این برندها جزو محبوب‌ترین شرکت‌های موجود در بازار محسوب می‌شوند.

راهنمای خرید ترانک (از کجا بخرم؟)
راهنمای خرید ترانک (از کجا بخرم؟)

ترانکینگ لگراند

یکی از محصولاتی که شرکت لگراند تولید می‌کند ترانکینگ می‌باشد. توجه داشته باشید که ترانکینگ‌های تولید شده توسط شرکت لگراند دارای کیفیت ساخت بالایی هستند و از قیمت مناسبی هم برخوردار می‌باشند. این شرکت ترانکینگ‌ها را در ابعاد مختلف تولید می‌کند. در نتیجه شما هم می‌توانید بر اساس نیازتان، ترانک مورد نظر خود را خریداری کنید.

 • ترانکینگ 105×50 (درب و بدنه)
 • ترانکینگ 80×50 (درب و بدنه)
 • ترانکینگ 150×50 (درب و بدنه و پارتیشن)
 • ترانکینگ 195×50 (درب و بدنه و پارتیشن)

ترانکینگ سوپیتا

برند سوپیتا یکی دیگر از تولید کنندگان موفق است که در حوزه تولید ترانکینگ فعالیت می‌کند. ترانکینگ‌های این برند بخش اعظمی از بازار را به خود اختصاص داده‌ است. شایان ذکر است بدانید که برند سوپیتا تا به امروز محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است. به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد. اگر قصد دارید با پرفروش‌ترین ترانک‌های شرکت سوپیتا آشنا شوید می‌توانید به لیست زیر مراجعه کنید.

 • ترانکینگ سوپیتا 50*150 میلی‌ متری با درب دو تیکه
 • ترانکینگ سوپیتا درب پهن یک تکه 50*150
 • ترانکینگ سوپیتا 50*100 با درب و بدنه (سفید)

ترانکینگ دانوب

دانوب یک برند ایرانی است و تجهیزات مختلفی تولید می‌کند. یکی از محصولاتی که توسط این برند تولید می‌شود ترانکینگ می‌باشد. ترانکینگ‌های برند دانوب جایگاه خاصی در بازار ایران دارند. زیرا کیفیت بالا ترانک‌های این شرکت اکثر افراد برای خرید مجاب می‌کند. برای آگاهی بیشتر از ترانک‌های دانوب می‌توانید لیست زیر را مشاهده کنید.

 • ترانکینگ (درب و بدنه) دانوب 50*105
 • ترانکینگ دانوب 50×80 با درب
 • ترانکینگ دانوب 50*101 با درب

ترانکینگ البرز

آخرین برندی که قصد داریم به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان ترانکینگ به شما معرفی کنیم، شرکت البرز است. این شرکت ایرانی دارای محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب می‌باشد. قیمت ترانکینگ‌های البرز نسبت به 3 برند قبلی مناسب‌تر است. در واقع می‌توان گفت که محبوبیت برند البرز به دلیل کیفیت بالای محصولات و پایین بودن قیمت، در سطح بالایی قرار دارد. در قسمت زیر چند نمونه از ترانکینگ‌های این برند را به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با دید باز و آگاهی کامل برای خرید ترانکینگ مورد نظر خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که برای تجربه یک خرید هوشمندانه پیشنهاد می‌کنیم به وب سایت برقچی مراجعه کنید زیرا این وب سایت دارای بستر اختصاصی فروش و حق واردات می‌باشد.

 • درب و بدنه ترانکینگ البرز 50*105 میلی‌ متری
 • درب نرم 50×105 ترانکینگ البرز
 • بدنه ترانکینگ البرز 50*105 میلی‌ متری

بیش‌تر بخوانید: راهنمای خرید ترانکینگ و متعلقات


راهنمای خرید داکت (از کجا بخرم؟)

قبل از اینکه به فکر خرید داکت باشید بهتر است اطلاعات کاملی نسبت به برندهای تولید کننده داکت و حتی فروشگاهی که این محصول را با کیفیت بالا و زیر قیمت بازار در اختیار شما قرار دهند به دست بیاورید. توجه داشته باشید که داکت در انواع مختلف همچون داکت پارتیشن‌دار، داکت ساده، داکت شیاردار و داکت کف‌خواب در بازار موجود می‌باشد. همانطور که می دانید داکت توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود. به همین دلیل ما قصد داریم اطلاعاتی نسبت به سه داکت (دانوب، سوپیتا و البرز) در اختیار شما قرار دهیم. شایان ذکر است بدانید که این سه برند در حال حاضر بهترین داکت‌های موجود در بازار را تولید می‌کنند.

راهنمای خرید داکت (از کجا بخرم؟)
راهنمای خرید داکت (از کجا بخرم؟)

داکت دانوب

شرکت دانوب دارای طرفداران بسیار زیادی است. داکت‌های دانوب از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با بررسی نظرات خریداران داکت‌های دانوب می‌توانید به این استنباط برسید که خرید داکت برند دانوب، می‌تواند یک انتخاب درست طلقی شود. توجه داشته باشید اکثر افرادی که داکت دانوب را خریداری کرده‌اند رضایت زیادی نسبت به کیفیت داکت این شرکت دارند. در مجموع اگر قصد دارید با بهترین داکت های برند دانوب اشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم لیست زیر را مشاهده کنید.

 •  داکت زمینی دانوب
 • داکت زمینی طوسی
 • دانوب داکت ساده دانوب

داکت سوپیتا

داکت سوپیتا جزو پر‌فروش‌ترین داکت‌های موجود در بازار محسوب می‌شود. این شرکت تا به امروز ثابت کرده که محصولات با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. به همین دلیل بسیاری از افراد در هنگامی که قصد دارند برای خرید داکت اقدام کنند به سراغ محصولات این شرکت می‌روند.

 • داکت زمینی سوپیتا (در ابعاد مختلف)
 • داکت ساده سوپیتا (در ابعاد مختلف)
 • داکت شیار دار سوپیتا (در ابعاد مختلف)

داکت البرز

شرکت البرز آخرین تولید کننده داکت است که قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم. این شرکت یک برند ایرانی است و محصولات باکیفیتی را به بازار عرضه می‌کند. توجه داشته باشید که داکت‌های شرکت البرز با نمونه‌های خارجی از لحاظ کیفیت برابری می‌کند. اما یکی از مزیت‌های بزرگ داکت‌های این برند قیمت مناسب آن می‌باشد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که شرکت البرز چه نوع داکت‌هایی را تولید می کند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال میتوانید به لیست زیر مراجعه کنید.

 • داکت قرنیزی در ابعاد مختلف
 • داکت کف خواب در ابعاد مختلف
 • داکت شیار دار در ابعاد مختلف
 • داکتر پارتیشن دار در ابعاد مختلف
 • داکت لوله در ابعاد مختلف
 • داکت ساده در ابعاد مختلف

بهترین قیمت داکت، ترانک و کیستون شبکه

این روزها اکثر کاربران در هنگام خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه به دنبال فروشگاهی هستند تا بتوانند محصول مورد نظر خود را زیر قیمت بازار خریداری کنند. به همین دلیل در این قسمت از مقاله قصد بر این است یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین موجود در کشور به کاربران معرفی گردد. وب سایت برقچی در حال حاضر بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه را زیر قیمت بازار تجربه کنند. زیرا وب‌سایت برقچی به علت داشتن بستر اختصاصی فروش و حق واردات از ورود دلال جلوگیری کرده و به همین دلیل محصولات به صورت مستقیم به دست کاربران می‌رسد. در نتیجه می توان به این استنباط رسید که خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه از وب‌سایت برقچی می‌تواند یک انتخاب درست و خرید هوشمندانه تلقی شود.

داکت، ترانک و کیستون شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

این سوال یکی از متداول‌ترین سوالاتی است که توسط بسیاری از افراد مطرح می‌شود. به همین دلیل در این بخش از راهنمای خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه تصمیم بر این است که به این سوال به صورت کامل پاسخ داده شود. در گام اول کاربران باید بدانند که به علت افزایش فروشگاه های آنلاین قوانین بسیار سختگیرانه‌ای برای کسب و کار‌های آنلاین در نظر گرفته شده است. در نتیجه خرید از فروشگاه‌های آنلاین منطقی‌تر به نظر می‌رسد. زیرا این قوانین برای فروشگاه‌های فیزیکی در نظر گرفته نشده است.

برای مثال وب سایت برقچی 7 روز فرصت تست کالا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به هیچ وجه این شرایط توسط فروشگاه‌های فیزیکی در اختیار کاربران قرار داده نمی‌شود. از سوی دیگر زمانی که هر کاربر قصد خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه را دارد. به راحتی می‌تواند با کارشناسان فنی وب سایت برقچی تماس حاصل کرده و تمام سوالات خود را از کارشناس ماهر این شرکت بپرسد. در این صورت یک کاربر می‌تواند با رسیدن به پاسخ سوالات خود دقیقا محصول مورد نظرش خریداری نماید.


بیش‌تر بخوانید: بهترین برندهای تجهیزات شبکه در ایران


نتیجه گیری

در مقاله راهنمای خرید داکت، ترانک و کیستون شبکه اطلاعات دقیقی نسبت به 5 برند که در حوزه تولید داکت، ترانک و کیستون شبکه فعالیت می‌کنند در اختیار کاربران قرار داده شده است. از سوی دیگر چندین کیستون شبکه هم به کاربران معرفی شد که می‌تواند در خرید کیستون توسط کاربران تاثیر مستقیم بگذارد. در ثانی کاربران با مطالعه این مقاله یک با یک وب‌سایت آشنا شدند که می‌توانند با استفاده از شرایط 7 روز فرصت تست، محصول مورد نظر خود را زیر قیمت بازار خریداری کنند. کاربرانی که این مقاله را مطالعه کردند مطمئنا می‌توانند یک خرید هوشمندانه را تجربه نمایند.

5/5 - (4 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها